Porównanie pakietów

Pakiet Podstawowy

 • TVP1 HD
  TVP1 HD
  TVP1 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 1
  Główny kanał telewizji polskiej o profilu ogólnym. TVP1 (Program Pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka, do 23 marca 1992 oficjalny skrót TP1) – polska publiczna stacja telewizyjna, utworzona 25 października 1952, która regularną emisję programu rozpoczęła 23 stycznia 1953 (rok po utworzeniu w Warszawie eksperymentalnego studia telewizyjnego).
  TVP2 HD
  TVP2 HD
  TVP2 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 2
  TVP 2 (Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka, do 23 marca 1992 oficjalny skrót TP2) – polska publiczna stacja telewizyjna, utworzona 2 października 1970. Dwójka jest kanałem telewizyjnym o bardzo różnorodnym programie. Emituje filmy fabularne i dokumentalne, seriale, programy kulturalne i rozrywkowe oraz transmituje różnego rodzaju wydarzenia sportowe. Mimo programowej różnorodności w ostatnich latach wyraźnie w Dwójce dominuje rozrywka, głównie kabarety. W ramówce nie brakuje też pozycji emitowanych z teletekstem dla niesłyszących.
  Polsat HD
  Polsat HD
  Polsat HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 3
  Polsat HD – drugi po Polsat Sport HD kanał telewizji Polsat w wysokiej rozdzielczości HD – High Definition.
  TVN HD
  TVN HD
  TVN HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 4
  Działająca od października 1997 roku komercyjna, bezpłatna polska stacja telewizyjna, znana z atrakcyjnych programów rozrywkowych, ciekawych filmów i własnych seriali oraz programu informacyjnego - Faktów. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się stacji telewizyjnych w Europie.
  TVN 7 HD
  TVN 7 HD
  TVN 7 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 5
  TVN 7 (znana również jako Siódemka) – kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Zastąpił kanał RTL 7. Stacja nadaje głównie telenowele, seriale, filmy fabularne, programy interaktywne i rozrywkowe.
  TV4 HD
  TV4 HD
  TV4 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 7
  Czwórka (TV 4) – stacja należąca formalnie do holdingu Polskie Media (w 90% należy do telewizji Polsat i ok. 9% posiada spółka TVN). Emituje głównie filmy i seriale, ale także programy rozrywkowe, kulturalne oraz programy interaktywne.
  TV Puls HD
  TV Puls HD
  TV Puls HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 8
  TV Puls to kanał ogólnopolski, który ma ofertę programową skierowaną do całej rodziny, w tym premierowe hity filmowe, znakomite seriale, fascynujące dokumenty i atrakcyjne animacje. Dzięki najwyższej jakości ofercie i dbaniu o relacje z widzem TV Puls stale zwiększa swój udział w rynku telewizyjnym i jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w Polsce. TV Puls. Nastaw się na relaks.
  TVP3 HD
  TVP3 HD
  TVP3 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 9
  Telewizja TVP3 nadawaje swój program przez 18 godzin dziennie - od około 6.30 do 0.30. Oprócz ogólnopolskiego pasma wspólnego, każdy z 16 ośrodków na własnej antenie, czyli dla widzów ze swojego regionu, będzie nadawał program własny.  W telewizji JAMBOX znajdziesz wersje lokalne TVP3: TVP3 Kielce TVP3 Opole TVP3 Warszawa HD TVP3 Katowice TVP3 Łódź TVP3 Gdańsk TVP3 Poznań TVP3 Lublin TVP3 Kraków TVP3 Szczecin TVP3 Białystok TVP3 Rzeszów TVP3 Olsztyn TVP3 Gorzów TVP3 Wrocław TVP3 Bydgoszcz
  TVP Info HD
  TVP Info HD
  TVP Info HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 11
  TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe i inne wydarzenia, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne, reporterskie.  
  TTV HD
  TTV HD
  TTV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 16
  Kanał telewizyjny o charakterze społeczno-interwencyjnym. Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Grupą docelową stacji są osoby w wieku 25-59 lat. Zespół redakcyjno-produkcyjny zbudowany został w drodze współpracy firmy producenckiej Stavka i grupy TVN. Serwisy informacyjne bazują na zasobach TVN24.
  TVN Fabuła HD
  TVN Fabuła HD
  TVN Fabuła HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny, polski
  Nr kanału: 19
  Stacja emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów. Obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i najlepszych filmów w ofercie programowej TVN Fabuła znajdą się autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu. Poprowadzą je dziennikarze znani z programów TVN, m.in. Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kinga Burzyńska i Olivier Janiak. Cechą wyróżniającą TVN Fabuła będzie rozpoczynające się o godz. 21.00 codzienne pasmo z największymi hitami filmowymi i maratonami serialowymi, będące odpowiedzią stacji na rosnącą popularność zjawiska binge watching, czyli coraz większą liczbę widzów oglądających kilka odcinków ulubionego serialu z rzędu.
  Puls 2 HD
  Puls 2 HD
  Puls 2 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 22
  PULS 2 to jedna z najszybciej rozwijających się telewizji w Polsce. Kanał powstał w lipcu 2012 roku, a dziś znajduje się wśród dziesięciu największych telewizji w kraju. PULS 2 emituje najlepsze światowe animacje, seriale, które zmieniły telewizję i znane na świecie dokumenty. PULS 2. Emocje do kwadratu. Codziennie PULS KIDS serwuje potężną dawkę śmiechu, przygód i fascynujących opowieści dla całej rodziny. Czeka na Was mnóstwo ciekawych bohaterów, którzy dostarczą moc niezapomnianych wrażeń. Włączcie pasmo PULS KIDS na kanale PULS 2 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00 sobota 8:30-12:00 niedziela 8:30-9:30 oraz 18:00-20:00
  Super Polsat HD
  Super Polsat HD
  Super Polsat HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 23
  Super Polsat to kanał, który jako pierwszy w Polsce jest dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ramówce kanału Super Polsat znajdują się filmy, rozrywka, seriale, sport na żywo i informacje.
  TVP Kultura HD
  TVP Kultura HD
  TVP Kultura HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 24
  TVP Kultura – kanał tematyczny TVP, poświęcony tematyce kulturalnej, który został uruchomiony 24 kwietnia 2005 r. Kanał emituje programy o literaturze, teatrze, filmie, muzyce i tzw. "kulturze korzeni" (folklor, itp.). Prezentuje też dorobek kultury offowej.
  TVP Rozrywka HD
  TVP Rozrywka HD
  TVP Rozrywka HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 25
  Oferta programowa TVP Rozrywka przewiduje najlepszy rodzimy repertuar rozrywkowy, na który składają się m. in. bogate zasoby TVP, a także aktualna produkcja publicznego nadawcy. W ramówce TVP Rozrywka pojawią się audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, festiwale i widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd estrady, koncerty i teledyski muzyczne, teleturnieje, konkursy, a także filmy komediowe i wybrane seriale.
  TVP Historia HD
  TVP Historia HD
  TVP Historia HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 26
  TVP Historia - kanał o tematyce historycznej TVP, który rozpoczął nadawanie 3 maja 2007 roku. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP. Nie brakuje w nim także produkcji zagranicznych.
  TVP Polonia HD
  TVP Polonia HD
  TVP Polonia HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 27
  TVP Polonia (Telewizja Polonia, TV Polonia, TVPolonia) – polski, satelitarny kanał Telewizji Polskiej, skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. Ramówka TVP Polonia jest w dużej mierze przygotowywana z wykorzystaniem bogatego archiwum Telewizji Polskiej (polskie filmy fabularne i krótkometrażowe, seriale, filmy dokumentalne i animowane) i programów realizowanych współcześnie dla anten ogólnopolskich TVP.
  TV Trwam
  TV Trwam
  TV Trwam
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 28
  Telewizja Trwam – polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym. Na ramówkę kanału składają się programy informacyjne, publicystyczne, rozrywkowe, audycje, seriale, filmy, a także transmisje z różnych wydarzeń religijnych.
  TV6 HD
  TV6 HD
  TV6 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 29
  Szóstka, ogólnopolski kanał rozrywkowy. W ofercie programowej stacji znajdują się największe hity światowej rozrywki.
  Metro HD
  Metro HD
  Metro HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 30
  Światowe kino, współczesne seriale, fascynujące dokumenty i emocjonujące reality show. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne, a  także filmy animowane dla dzieci.
  WP HD
  WP HD
  WP HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 31
  Telewizja WP to kanał o profilu ogólnotematycznym, prezentujące formaty dopasowane do potrzeb widza poszukującego dobrej rozrywki oraz treści lifestylowych.
  Nowa TV HD
  Nowa TV HD
  Nowa TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 32
  Na antenie emitowane są programy lifestylowe, seriale, serwis informacyjny "24 godziny" (emitowane równocześnie w 8TV), magazyny publicystyczne Marka Czyża czy Tomasza Sekielskiego oraz skecze kabaretowe.
  Zoom TV HD
  Zoom TV HD
  Zoom TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 33
  ZOOM TV to unikalny kanał telewizyjny – blisko ludzi i ich codziennych spraw. Naszą wyjątkową propozycją jest bogata oferta treści lifestylowo – informacyjnych oraz prezentacja wydarzeń dziejących się blisko nas wszystkich. Reportaże i wiadomości lokalne traktujemy priorytetowo. Przedstawiamy interesujące programy publicystyczne, poradnikowe oraz rozrywkowe, fascynujące seriale, a także dobre polskie i światowe kino. W ZOOM TV wierzymy, że warto mieć oczy szeroko otwarte. Zapraszamy widzów do przejmowania inicjatywy i przesyłania stacji ciekawych materiałów na temat najbardziej interesujących wydarzeń w ich regionie. Ponieważ codziennie wokół nas dzieje się coś ciekawego. Coś, czym warto się dzielić. ZOOM TV Bliżej ludzi
  TVS HD
  TVS HD
  TVS HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 34
  TVS HD to kanał TVS nadawany w rozdzielczości HD.
  Antena HD
  Antena HD
  Antena HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 37
  ANTENA HD to kanał kierowany do osób powyżej 50 roku życia oraz całych rodzin. Program zapewnia nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. W ofercie programowej znajdują się również kultowe seriale, programy rozrywkowe, kabarety oraz wartościowe dokumenty.
  wPolsce.pl HD
  wPolsce.pl HD
  wPolsce.pl HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 39
  Program stacji składa się z komentarzy politycznych i rozmów z gośćmi w studiu, krótkich dzienników informacyjnych oraz form magazynowych, dokumentalnych i reportaży. Codzienny program stacji tworzą przede wszystkim dziennikarze związani z tygodnikiem „Sieci” oraz serwisem wpolityce.pl  
  TVP Sport HD
  TVP Sport HD
  TVP Sport HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 205
  TVP Sport – kanał tematyczny Telewizji Polskiej S.A. o charakterze sportowym (jednostka organizacyjna TVP S.A.), pierwszy komercyjny i kodowany kanał w historii polskiej telewizji publicznej. Poza transmisjami z bieżących wydarzeń sportowych krajowych i światowych stacja emituje archiwalne materiały TVP (10% czasu emisji), reportaże oraz filmy dokumentalne (1-2 tygodniowo). Dyscyplinami wiodącymi są: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, lekkoatletyka, pływanie, tenis ziemny, tenis stołowy, kolarstwo, sporty zimowe (skoki narciarskie, biathlon, biegi narciarskie), sporty motorowe oraz sporty walki.
  Gametoon HD
  Gametoon HD
  Gametoon HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 216
  Kanał poświęcony e-sportowi i grom komputerowym, który jest kierowany do graczy w różnym wieku, szczególnie tzw. millennialsów. W ofercie programowej GameToon HD znajdują się m.in. zapowiedzi najnowszych gier wideo, filmy typu "let's play" z udziałem światowej czołówki youtuberów i streamerów oraz relacje z najpopularniejszych turniejów esportowych znanych na całym świecie.
  Stopklatka TV HD
  Stopklatka TV HD
  Stopklatka TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 246
  STOPKLATKA to polski kanał filmowo-serialowy oferujący szeroki wachlarz gatunkowy kina światowego oraz rodzimych produkcji. Na antenie jest miejsce zarówno dla pełnometrażowych filmów fabularnych - nakręconych z rozmachem hollywoodzkich hitów, trzymających w napięciu thrillerów, klasycznych westernów, komedii i horrorów - jak i premierowych seriali fabularnych, formatów dokumentalnych czy programów rozrywkowych.
  TVP ABC HD
  TVP ABC HD
  TVP ABC HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 276
  Kanał pełen interesujących,i zabawnych i zawsze bezpiecznych programów, które rozbudzają ciekawość oraz wyobraźnię najmłodszych widzów. TVP ABC będzie emitować bajki z polskich wytwórni filmów animowanych, programy i magazyny edukacyjne, seriale, filmy i Teatr Telewizji dla dzieci, w tym wszystko to, co najlepsze w zbiorach telewizji publicznej lub specjalnie na jej potrzeby kupione, jak: „Miś Uszatek”, „Bolek i Lolek”, „Miś Fantazy”, „Przygody Koziołka Matołka”, „Smerfy” i „Pszczółka Maja”. Szczególną uwagę poświęcono najmłodszym, dla których przygotowano codzienne i aż godzinne pasmo „Wieczorynki”, codziennie od 19.00 do 20.00.  TVP ABC to gwarancja poziomu, jakości i bezpieczeństwa prezentowanych w programie treści. Telewizja Polska ma na polskim rynku najdłuższe i unikatowe doświadczenie oraz tradycję w produkcji dedykowanej najmłodszym widzom. Nie zabraknie więc „Domisiów”, „Lippy & Messy’ego” - uczących angielskiego poprzez działania teatralne, plastyczne, muzyczne i ruchowe, popularno-naukowego „Dlaczego? Po co? Jak?” z doświadczeniami przeprowadzonymi specjalnie dla programu przez animatorów Centrum Nauki Kopernik, propagujących czytanie „Molików książkowych” czy „Budzika” dla najmłodszych oraz „Jedynkowego przedszkola” czy „Sześciolatków – pierwsza klasa”. A także legendarnego Tik-Taka z Ewą Chotomską jako ciotką Klotką, Andrzejem Grabowskim jako Panem Tik Takiem i Profesorem Ciekawskim oraz Krzysztofem Marcem – Krzysiem i Zającem Poziomką.
  Eska TV HD
  Eska TV HD
  Eska TV HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny, polski
  Nr kanału: 300
  Stację prezentuje najnowsze utwory muzyczne, głównie muzykę pop, pop-rock i dance oraz najbardziej znane piosenki z lat 80. i 90. XX wieku. Obok audycji muzycznych emitowane są programy rozrywkowe, poradnikowe, programy typu reality i seriale
  4FUN.TV
  4FUN.TV
  4FUN.TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 303
  Świeża i zawsze modna muzyka, nowe twarze, nowe programy. Kanał skierowany do młodych widzów aspirujących, aktywnych, świadomych użytkowników rynku muzycznego. Dedykowane akcje specjalne dla widzów oraz aktywności dzięki aplikacji 4FUN APP.  Zdjęcia oraz komentarze video prosto na antenę 4FUN.TV. Widz ma realny wpływ na tworzenie kontentu telewizyjnego.      
  4FUN DANCE
  4FUN DANCE
  4FUN DANCE
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 304
  Nowy, wyróżniający się na rynku kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W ciągu dnia muzyka do ćwiczeń, pasmo dla aktywnych mam oraz dużo motywacji do aktywnego spędzenia czasu przed telewizorem. Wieczorem i w nocy DANCE – teledyski i specjalne imprezowe pasma muzyczne pozwalające na wieczorne aktywności sportowe a przy okazji super zabawę.  
  4FUN KIDS
  4FUN KIDS
  4FUN KIDS
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 305
  4FUN KIDS to pierwsza telewizja muzyczna skierowana do odbiorców w wieku 4-35 lat - dzieci i ich mam. Stacja oferuje przez cały dzień materiały edukacyjne i rozrywkowe dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, w tym treści, które pozwolą na relaks ich rodzicom.
  Polo TV
  Polo TV
  Polo TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 314
  Polo tv - to program nadający 24 godziny na dobę. Znajdziecie w nim niezpomniane hity dico polo & dance, będziecie mogli obejrzeć najsłynniejsze festiwale i koncerty z lat '90-tych. Obejrzycie ciekawe opowieści gwiazd, zespołów disco polo i nich samych, o tym jak powstawały zespoły i jakie historie wiążą się z pisaniem piosenek, które stały się wielkimi przebojami. W Polo tv obejrzycie legendarny program Disco Polo Live z prowadzącym Robertem Klattem, a także będziecie tworzyć własną listę przebojów disco polo.
  Kino Polska Muzyka
  Kino Polska Muzyka
  Kino Polska Muzyka
  Jakość: SD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 318
  Kino Polska Muzyka to pierwszy kanał rozrywkowy pokazujący nagrania tylko polskiej muzyki. Takiej telewizji polscy widzowie jeszcze nie widzieli. Łączymy tradycję i współczesność. Uruchamiamy wehikuł czasu, który przeniesie widzów do różnych epok polskiej popkultury, estrady i kina. Przypominamy wiecznie zielone przeboje, których słuchali nasi rodzice i dziadkowie. W Kino Polska Muzyka odkrywamy to, co ciekawego jawi się na polskim, muzycznym horyzoncie. Wyławiamy młode talenty, emitujemy filmy muzyczne i dokumentalne poświęcone muzykom. Nie ograniczamy się gatunkowo. Fani alternatywy, popu, jazzu czy rocka, znajdą u nas specjalnie przygotowane pasma muzyczne. Jesteśmy w pełni autorską telewizją, tworzoną według naszej koncepcji. Skupiamy się na tym, co najlepsze w polskiej muzyce i polskim kinie: wyobraźni i emocjach.
  Stars.TV HD
  Stars.TV HD
  Stars.TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 319
  STARS.TV to polski kanał muzyczny prezentujący największe przeboje i najsłynniejsze teledyski minionych dekad. W ramówce stacji znalazły takie programy jak "Best 80's", "Best 70's","Best 00's", "Best Hits", "Best Rock", "Best Ballads", "Best Polish", a także cykliczne zestawienia ówczesnych przebojów najpopularniejszych wykonawców zarówno z Polski jak i ze świata.
  Power TV HD
  Power TV HD
  Power TV HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 320
  Power TV to gwarantowane 100% rozrywki przez całą dobę. Ponad 50% ramówki będzie zajmowała polska muzyka rozrywkowa, która przeżywa teraz swoisty renesans. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmą też kultowe teledyski z lat 80-tych i 90-tych, które poddaliśmy cyfrowej rekonstrukcji, aby wyglądały i brzmiały nad wyraz dobrze, także na telewizorach HD. W Power TV wręcz zaroi się od gwiazd, których tajemnice i sekrety będzie można poznać w seriach wielu programów. Power TV to także bogata oferta magazynów tematycznych. Na wyłączność w Power TV zobaczycie nowe odcinki High Score – najpopularniejszego polskiego programu telewizyjnego o grach komputerowych. Z naszą kamerą wybierzemy się też w najskrytsze zakamarki mórz, jezior i oceanów, które co tydzień będziemy pokazywać w magazynie Wodny Świat. Z kolei w paśmie Power Extreme nie zawahamy się skoczyć z klifu albo wyruszyć na rajd po bezdrożach z Adamem Małyszem. Dla odrobiny relaksu pokażemy też wszystkie odcinki programu GOLF Pasja i Sport, gdzie między innymi z Mateuszem Kusznierewiczem, Jerzym Dudkiem oraz Mariuszem Czerkawskim będziemy zdradzać tajniki tego wyjątkowego sportu.
  Nuta TV HD
  Nuta TV HD
  Nuta TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 321
  Fokus TV HD
  Fokus TV HD
  Fokus TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 355
  Fokus TV składa się z programów o charakterze edukacyjnym, które prezentują wiedzę w przystępny i zrozumiały dla każdego, a także z filmów dokumentalnych i paradokumentalnych o różnorodnej tematyce (historycznej, przyrodniczej, społecznej). W ofercie nie zabraknie także produkcji własnych przygotowanych na zlecenie nowej stacji.
  Red Carpet TV HD
  Red Carpet TV HD
  Red Carpet TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 357
  Na ramówkę stacji składają się formaty związane z szeroko pojętą kulturą i show-biznesem, a w tym m.in. "Świat gwiazd", "Na czerwonym dywanie", "Na afiszu", "Red Carpet News", a także magazyny poradnikowe, kulinarne i podróżnicze ("Jak być piękną", "Odkryj miasto", "Gotuj z Giancarlo", "Polskie rozdroża") oraz wywiady z gwiazdami, reportaże i filmy fabularne.
  TBN Polska HD
  TBN Polska HD
  TBN Polska HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 412
  TBN Polska to telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. TBN Polska to kanał oferujący bogaty wybór programów: podróżniczych, historycznych, dokumentalnych, biznesowych, edukacyjnych, muzycznych oraz animowanych dla dzieci. Starannie dobraną ofertę programową dopełniają filmy fabularne oraz seriale.
  HOME TV HD
  HOME TV HD
  HOME TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 413
  Kanał HOME TV to świat nieruchomości, remontów, projektowania wnętrz, a także pięknych ogrodów. HOME TV prezentuje programy związane z wnętrzami, remontami, metamorfozami domów i ogrodnictwem. W ofercie kanału znajdują się zarówno poradniki, które pozwolą odkryć swój ogród na nowo, jak i ciekawe serie dokumentalne, które wprowadzą widzów w świat dynamicznie rozwijających się rynków nieruchomości, a eksperci z dziedziny designu przekażą cenne informacje i praktyczne instrukcje. W ramówce znajdują się również programy kulinarne, w których widzowie mogą zobaczyć m.in. domowy wyrób wędlin czy serów. Dzięki HOME TV widzowie odkryją w sobie pasję do ogrodnictwa, a także zainspirują się do zmian swojego najbliższego otoczenia, jakim jest dom. Jak mawia stare przysłowie, wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.
  Active Family HD
  Active Family HD
  Active Family HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 416
  Dlaczego Active Family? Bo brakowało nam kanału dla wielbicieli sportu w rekreacyjnym wydaniu dla całej rodziny. Active Family to stacja ludzi, dla których sport i aktywny wypoczynek jest codziennością, ale też dla tych, którzy chcieli by zacząć i nie wiedzą jak oraz dla tych, którzy jeszcze nie przypuszczają, że ruch może być ich sposobem na życie. Szczególnie gorąco kibicujemy aktywnym sportowo rodzinom, których członkowie motywują się wzajemnie do działania, pracując nad swoim zdrowiem i dobrym samopoczuciem. Promujemy aktywność fizyczną w każdym wydaniu. Prezentujemy pasjonatów najróżniejszych dyscyplin sportowych, podróżników, amatorów tańca, czy wielbicieli wypoczynku na świeżym powietrzu. Pokazujemy na jak wiele sposobów można aktywnie spędzać czas. Dla nas ważne jest aby spędzić ten czas mądrze, pożytecznie i z pasją. Do naszych programów zapraszamy ludzi, od których można się wiele nauczyć, ludzi którzy motywują, inspirują do działania i pokazują, że każdy - bez względu na wiek, miejsce zamieszkania, zawód, czy przeszkody jakie przed sobą stawia - może zacząć aktywne, sportowe życie. Dopingujemy ludziom, którzy rozwijają swoją sportową pasję i umiejętnie godzą ją z codziennymi obowiązkami. Taki jak oni, wiemy, że ruch to nie tylko zdrowie i rekreacja, ale także rozwój i ulepszanie siebie. Dla nas sport to sama przyjemność, dlatego prezentujemy go w rozrywkowym i pełnym energii wydaniu.
  Tele5 HD
  Tele5 HD
  Tele5 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 420
  Stacja Tele5, obecna na polskim rynku telewizyjnym od kwietnia 2002 roku, nadaje program o charakterze rozrywkowym. W bogatej ofercie programowej widzowie znajdą seriale i filmy: sensacyjne, science-fiction, komediowe, kryminalne, obyczajowe; thrillery, horrory, dramaty oraz telenowele. Obok dużych produkcji kina europejskiego i amerykańskiego, stacja prezentuje autorskie programy publicystyczne, kulturalne i rozrywkowe.
  Polonia1 HD
  Polonia1 HD
  Polonia1 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 421
  Polonia1 to rozrywkowa stacja telewizyjna. Starannie wyselekcjonowane programy rozrywkowe, seriale komediowe i filmy z gatunku komedia, dramat i romans to podstawa ramówki tego kanału. W ofercie telewizji Polonia1 znajdują się także interaktywne programy muzyczne.
  TVP Kobieta HD
  TVP Kobieta HD
  TVP Kobieta HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 422
  TVP Kobieta jest kanałem tematycznym o charakterze lifestyle’owo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet. Adresowany jest do kobiet niezależnie od wieku, wykształcenia i stylu życia. Oferta programowa anteny ma inspirować, edukować i rozwijać, dając jednocześnie szansę na relaks i odpoczynek. Pierwszy w historii Telewizji Polskiej oraz jedyny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej kanał lifestyle’owy w pełni poświęcony tematyce kobiecej. W bogatej ofercie programowej znajdą się programy dotyczące urody, pielęgnacji, mody, urządzania wnętrz, kulinarne, podróżnicze, a także ciekawe filmy, serie dokumentalne, czy reportaże dotyczące ważnych kwestii społecznych. Do tworzenia programów w TVP Kobieta zaprosiliśmy ekspertki w swoich dziedzinach. Na antenie pojawią się wyjątkowe i różnorodne programy, w których z pewnością każdy widz znajdzie coś dla siebie.
  Nuta Gold HD
  Nuta Gold HD
  Nuta Gold HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 423
  Nuta Gold HD to kanał o profilu muzycznym prezentujące hity minionych dekad oraz najlepszą muzykę taneczną. W ramówce stacji znalazły się takie programy jak "Top 80's & 90's", "Gold Music", "Top 00's", "Szafa gra", "Top 60's & 70's" czy "Gold karaoke". Włącz Nuta Gold HD - moc kultowych przebojów!
  TV Okazje HD
  TV Okazje HD
  TV Okazje HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 427
  TV Okazje to całodobowy kanał telewizyjny oferujący sprzedaż szerokiej gamy produktów dla zdrowia, urody lub asortymentu związanego z wyposażeniem domu. Zakupy można realizować za pośrednictwem Internetu lub telefonicznie.
  WebCamera HD
  WebCamera HD
  WebCamera HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 430
  WebCamera to miejsce, gdzie znajdziesz obrazy na żywo z najciekawych miejsc w Polsce
  Tawizja HD
  Tawizja HD
  Tawizja HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 431
  Ogólnopolska telewizja, która ma ambicje realizować autorskie programy kulturalne, historyczne i hobbystyczne. Realizuje też pasmo lokalne z informacjami o Tychach i regionie.
  Twoja.TV HD
  Twoja.TV HD
  Twoja.TV HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 432
  Masz już dość telewizji, w której jesteś tylko biernym widzem i nie masz na nic wpływu? Twoja.TV to w pełni interaktywna telewizja, w której to Ty jesteś twórcą i współproducentem.
  Deutsche Welle
  Deutsche Welle
  Deutsche Welle
  Jakość: SD
  Język: niemiecki
  Nr kanału: 453
  DW-TV to oficjalny zagraniczny kanał telewizyjny niemieckiej stacji nadawczej Deutsche Welle. Jego celem jest przesyłanie jak największej ilości informacji o Republice Federalnej Niemiec poza niemieckie granice. Największą część programu DW-TV stanowią programy informacyjne, dokumentalne i magazyny, emitowane w ciągu każdej godziny na przemian w języku niemieckim i angielskim. Dwie godziny dziennie przeznaczone są na emisję programów po hiszpańsku, a trzy na programy po arabsku.
  CNN International
  CNN International
  CNN International
  Jakość: SD
  Język: angielski
  Nr kanału: 456
  Cable News Network (CNN) – amerykańska telewizja informacyjna. Stacja nadająca programy informacyjne przez całą dobę, była pierwszym kanałem telewizyjnym tego typu na świecie. Obecnie należy do koncernu Time Warner.
  France 24 HD ENG
  France 24 HD ENG
  France 24 HD ENG
  Jakość: HD
  Język: angielski
  Nr kanału: 459
  France 24 – kanał informacyjny uruchomiony przez grupę TF1 i France Télévisions nadawany w trzech wersjach językowych (angielskiej, arabskiej i francuskiej). Ramówka: co pół godziny serwisy newsowe, reportaże, kroniki lifestylowe, portrety znanych postaci, programy kulturalne oraz prognoza pogody dla całego świata.
  SKY News
  SKY News
  SKY News
  Jakość: SD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 462
  Bloomberg
  Bloomberg
  Bloomberg
  Jakość: SD
  Język: angielski
  Nr kanału: 463
  Bloomberg prezentuje przez całą dobę wiadomości biznesowe i finansowe, kursy walut, kursy giełdowe, wiadomości z rynków finansowych i świata biznesu oraz wywiady ze specjalistami z branży finansowej.
  Deutsche Welle ENG HD
  Deutsche Welle ENG HD
  Deutsche Welle ENG HD
  Jakość: HD
  Język: angielski
  Nr kanału: 464
  DW-TV to oficjalny zagraniczny kanał telewizyjny niemieckiej stacji nadawczej Deutsche Welle. Jego celem jest przesyłanie jak największej ilości informacji o Republice Federalnej Niemiec poza niemieckie granice. Największą część programu DW-TV stanowią programy informacyjne, dokumentalne i magazyny.
  France 24 HD FRA
  France 24 HD FRA
  France 24 HD FRA
  Jakość: HD
  Język: francuski
  Nr kanału: 466
  France 24 – kanał informacyjny uruchomiony przez grupę TF1 i France Télévisions nadawany w trzech wersjach językowych (angielskiej, arabskiej i francuskiej). Ramówka: co pół godziny serwisy newsowe, reportaże, kroniki lifestylowe, portrety znanych postaci, programy kulturalne oraz prognoza pogody dla całego świata.
  Belsat TV
  Belsat TV
  Belsat TV
  Jakość: SD
  Język: białoruski
  Nr kanału: 467
  Belsat TV (biał. Белсат) to jedyna niezależna, białoruskojęzyczna stacja telewizyjna. Powstała w 2007 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie białoruskich środowisk demokratycznych na środek przekazu, który dostarczałby rzetelnych informacji oraz propagował ojczystą kulturę i język. Programy Belsatu są tworzone przez białoruskich dziennikarzy na terenie Białorusi oraz w Polsce. Kanał będący częścią TVP S.A. od początku współfinansuje polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, przy udziale międzynarodowych donorów, z których najważniejsi to: SIDA (Szwecja), Nordycka Rada Ministrów, MSZ-y Norwegii, Holandii, Kanady, Litwy, rządy Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz Departament Stanu USA.
  Polsat
  Polsat
  Polsat
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 502
  Telewizja POLSAT rozpoczęła nadawanie 5 grudnia 1992. W ciągu 19 lat Polsat zdobył miliony widzów i zapewnił sobie mocną pozycję na polskim rynku medialnym. Na swój sukces stacja zapracowała oferując najwyższej jakości rozrywkę: kultowe seriale, zagraniczne hity filmowe, sport na światowym poziomie, emocjonujące programy z udziałem gwiazd, a także wydarzenia muzyczne i wielkie koncerty gwiazd estrady.
  TVN
  TVN
  TVN
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 503
  Działająca od października 1997 roku komercyjna, bezpłatna polska stacja telewizyjna, znana z atrakcyjnych programów rozrywkowych, ciekawych filmów i własnych seriali oraz programu informacyjnego - Faktów. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się stacji telewizyjnych w Europie.
  TVN 7
  TVN 7
  TVN 7
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 504
  TVN 7 (znana również jako Siódemka) – kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Zastąpił kanał RTL 7. Stacja nadaje głównie telenowele, seriale, filmy fabularne, programy interaktywne i rozrywkowe.
  TV4
  TV4
  TV4
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 505
  Czwórka (TV 4) – stacja należąca formalnie do holdingu Polskie Media (w 90% należy do telewizji Polsat i ok. 9% posiada spółka TVN). Emituje głównie filmy i seriale, ale także programy rozrywkowe, kulturalne oraz programy interaktywne.
  TV Puls
  TV Puls
  TV Puls
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 506
  TV Puls to kanał ogólnopolski, który ma ofertę programową skierowaną do całej rodziny, w tym premierowe hity filmowe, znakomite seriale, fascynujące dokumenty i atrakcyjne animacje. Dzięki najwyższej jakości ofercie i dbaniu o relacje z widzem TV Puls stale zwiększa swój udział w rynku telewizyjnym i jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w Polsce. TV Puls. Nastaw się na relaks.
  TTV
  TTV
  TTV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 509
  Kanał telewizyjny o charakterze społeczno-interwencyjnym. Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Grupą docelową stacji są osoby w wieku 25-59 lat. Zespół redakcyjno-produkcyjny zbudowany został w drodze współpracy firmy producenckiej Stavka i grupy TVN. Serwisy informacyjne bazują na zasobach TVN24.
  Puls 2
  Puls 2
  Puls 2
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 513
  PULS 2 to jedna z najszybciej rozwijających się telewizji w Polsce. Kanał powstał w lipcu 2012 roku, a dziś znajduje się wśród dziesięciu największych telewizji w kraju. PULS 2 emituje najlepsze światowe animacje, seriale, które zmieniły telewizję i znane na świecie dokumenty. PULS 2. Emocje do kwadratu. Codziennie PULS KIDS serwuje potężną dawkę śmiechu, przygód i fascynujących opowieści dla całej rodziny. Czeka na Was mnóstwo ciekawych bohaterów, którzy dostarczą moc niezapomnianych wrażeń. Włączcie pasmo PULS KIDS na kanale PULS 2 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00 sobota 8:30-12:00 niedziela 8:30-9:30 oraz 18:00-20:00
  Super Polsat
  Super Polsat
  Super Polsat
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 514
  Super Polsat to kanał, który jako pierwszy w Polsce jest dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ramówce kanału Super Polsat znajdują się filmy, rozrywka, seriale, sport na żywo i informacje.
  TV6
  TV6
  TV6
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 515
  Szóstka, ogólnopolski kanał rozrywkowy. W ofercie programowej stacji znajdują się największe hity światowej rozrywki.
  Metro
  Metro
  Metro
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 516
  Światowe kino, współczesne seriale, fascynujące dokumenty i emocjonujące reality show. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne, a  także filmy animowane dla dzieci.
  WP
  WP
  WP
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 517
  Telewizja WP to kanał o profilu ogólnotematycznym, prezentujące formaty dopasowane do potrzeb widza poszukującego dobrej rozrywki oraz treści lifestylowych.
  Zoom TV
  Zoom TV
  Zoom TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 519
  ZOOM TV to unikalny kanał telewizyjny – blisko ludzi i ich codziennych spraw. Naszą wyjątkową propozycją jest bogata oferta treści lifestylowo – informacyjnych oraz prezentacja wydarzeń dziejących się blisko nas wszystkich. Reportaże i wiadomości lokalne traktujemy priorytetowo. Przedstawiamy interesujące programy publicystyczne, poradnikowe oraz rozrywkowe, fascynujące seriale, a także dobre polskie i światowe kino. W ZOOM TV wierzymy, że warto mieć oczy szeroko otwarte. Zapraszamy widzów do przejmowania inicjatywy i przesyłania stacji ciekawych materiałów na temat najbardziej interesujących wydarzeń w ich regionie. Ponieważ codziennie wokół nas dzieje się coś ciekawego. Coś, czym warto się dzielić. ZOOM TV Bliżej ludzi
  TVS
  TVS
  TVS
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 520
  TVS (Telewizja Silesia,Television Schlesien,Telewizja Śląska) – pierwsza regionalna stacja telewizyjna o profilu informacyjno-rozrywkowym. Kanał TVS jest kierowany głównie do mieszkańców województwa śląskiego, obejmującego historyczne ziemie Górnego Śląska i Małopolski (w tym Zagłębie Dąbrowskie i Zagłębie Krakowskie). TVS został stworzony jako konkurencja dla TVP Katowice.
  Antena
  Antena
  Antena
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 522
  ANTENA to kanał kierowany do osób powyżej 50 roku życia oraz całych rodzin. Program zapewnia nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. W ofercie programowej znajdują się również kultowe seriale, programy rozrywkowe, kabarety oraz wartościowe dokumenty.
  Stopklatka TV
  Stopklatka TV
  Stopklatka TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 542
  STOPKLATKA to polski kanał filmowo-serialowy oferujący szeroki wachlarz gatunkowy kina światowego oraz rodzimych produkcji. Na antenie jest miejsce zarówno dla pełnometrażowych filmów fabularnych - nakręconych z rozmachem hollywoodzkich hitów, trzymających w napięciu thrillerów, klasycznych westernów, komedii i horrorów - jak i premierowych seriali fabularnych, formatów dokumentalnych czy programów rozrywkowych.
  Eska TV
  Eska TV
  Eska TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 546
  Stację prezentuje najnowsze utwory muzyczne, głównie muzykę pop, pop-rock i dance oraz najbardziej znane piosenki z lat 80. i 90. XX wieku. Obok audycji muzycznych emitowane są programy rozrywkowe, poradnikowe, programy typu reality i seriale
  Stars.TV
  Stars.TV
  Stars.TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 547
  STARS.TV to polski kanał muzyczny prezentujący największe przeboje i najsłynniejsze teledyski minionych dekad. W ramówce stacji znalazły takie programy jak "Best 80's", "Best 70's","Best 00's", "Best Hits", "Best Rock", "Best Ballads", "Best Polish", a także cykliczne zestawienia ówczesnych przebojów najpopularniejszych wykonawców zarówno z Polski jak i ze świata.
  Power TV
  Power TV
  Power TV
  Jakość: SD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 548
  Power TV to gwarantowane 100% rozrywki przez całą dobę. Ponad 50% ramówki będzie zajmowała polska muzyka rozrywkowa, która przeżywa teraz swoisty renesans. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmą też kultowe teledyski z lat 80-tych i 90-tych, które poddaliśmy cyfrowej rekonstrukcji, aby wyglądały i brzmiały nad wyraz dobrze, także na telewizorach HD. W Power TV wręcz zaroi się od gwiazd, których tajemnice i sekrety będzie można poznać w seriach wielu programów. Power TV to także bogata oferta magazynów tematycznych. Na wyłączność w Power TV zobaczycie nowe odcinki High Score – najpopularniejszego polskiego programu telewizyjnego o grach komputerowych. Z naszą kamerą wybierzemy się też w najskrytsze zakamarki mórz, jezior i oceanów, które co tydzień będziemy pokazywać w magazynie Wodny Świat. Z kolei w paśmie Power Extreme nie zawahamy się skoczyć z klifu albo wyruszyć na rajd po bezdrożach z Adamem Małyszem. Dla odrobiny relaksu pokażemy też wszystkie odcinki programu GOLF Pasja i Sport, gdzie między innymi z Mateuszem Kusznierewiczem, Jerzym Dudkiem oraz Mariuszem Czerkawskim będziemy zdradzać tajniki tego wyjątkowego sportu.
  Nuta TV
  Nuta TV
  Nuta TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 549
  Fokus TV
  Fokus TV
  Fokus TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 557
  Fokus TV składa się z programów o charakterze edukacyjnym, które prezentują wiedzę w przystępny i zrozumiały dla każdego, a także z filmów dokumentalnych i paradokumentalnych o różnorodnej tematyce (historycznej, przyrodniczej, społecznej). W ofercie nie zabraknie także produkcji własnych przygotowanych na zlecenie nowej stacji.
  Red Carpet TV
  Red Carpet TV
  Red Carpet TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 558
  Na ramówkę stacji składają się formaty związane z szeroko pojętą kulturą i show-biznesem, a w tym m.in. "Świat gwiazd", "Na czerwonym dywanie", "Na afiszu", "Red Carpet News", a także magazyny poradnikowe, kulinarne i podróżnicze ("Jak być piękną", "Odkryj miasto", "Gotuj z Giancarlo", "Polskie rozdroża") oraz wywiady z gwiazdami, reportaże i filmy fabularne.
  dlaCiebie.tv HD
  dlaCiebie.tv HD
  dlaCiebie.tv HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 601
  Program telewizji regionalnej dlaCiebie.tv dedykowany jest mieszkańcom Górnego Śląska. Stacja emituje serwisy informacyjne, magazyny o tematyce społeczno-interwencyjnej, edukacyjnej, kulturalnej, sportowej, muzycznej, medycznej i motoryzacyjnej. Na antenie dlaCiebie.tv prezentowane są również pasma lokalne.
  TVT
  TVT
  TVT
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 602
  Program Telewizji TVT poświęcony jest wyłącznie tematyce regionalnej. Interesuje nas wszystko co dotyczy mieszkańców okręgu rybnickiego. Z kamerami towarzyszymy wszystkim ważniejszym, interesującym, ciekawym a czasem zabawnym wydarzeniom jakie mają miejsce w naszym regionie. Najważniejszym atutem programu jest szybka i obiektywna informacja, tak aby telewidzowie mogli codziennie, na bieżąco śledzić to czym żyje region. Relacjonujemy wydarzenia sportowe, a także przyglądamy się życiu kulturalno-społecznemu. Nie ograniczamy się do relacjonowania. Pomagamy także telewidzom w rozwiązywaniu ich problemów. Chcemy aby poprzez programy publicystyczne Telewizja TVT stała się platformą wymiany opinii, poglądów, idei.
  TV Narew
  TV Narew
  TV Narew
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 603
  Telewizja Lokalna
  Dębica.TV
  Dębica.TV
  Dębica.TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 605
  Telewizja Lokalna. Codziennie prezentujemy najświeższe informacje, najważniejsze wydarzenia z naszego regionu   Nowa niezależna telewizja. Reportaże, publicystyka, kultura, rozrywka i sport to nasza specjalność! Przygotowując profil naszych programów liczymy na szerokie grono odbiorców, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy
  WTK HD
  WTK HD
  WTK HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 609
  Telewizja WTK (dawniej Wielkopolska Telewizja Kablowa) koncentruje się na programach informacyjnych i publicystycznych. W ramówce można też znaleźć m.in. magazyny kulturalne, sportowe, lajfstajlowe i inne.
 • TVP1 HD
  TVP1 HD
  TVP1 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 1
  Główny kanał telewizji polskiej o profilu ogólnym. TVP1 (Program Pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka, do 23 marca 1992 oficjalny skrót TP1) – polska publiczna stacja telewizyjna, utworzona 25 października 1952, która regularną emisję programu rozpoczęła 23 stycznia 1953 (rok po utworzeniu w Warszawie eksperymentalnego studia telewizyjnego).
  TVP2 HD
  TVP2 HD
  TVP2 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 2
  TVP 2 (Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka, do 23 marca 1992 oficjalny skrót TP2) – polska publiczna stacja telewizyjna, utworzona 2 października 1970. Dwójka jest kanałem telewizyjnym o bardzo różnorodnym programie. Emituje filmy fabularne i dokumentalne, seriale, programy kulturalne i rozrywkowe oraz transmituje różnego rodzaju wydarzenia sportowe. Mimo programowej różnorodności w ostatnich latach wyraźnie w Dwójce dominuje rozrywka, głównie kabarety. W ramówce nie brakuje też pozycji emitowanych z teletekstem dla niesłyszących.
  Polsat HD
  Polsat HD
  Polsat HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 3
  Polsat HD – drugi po Polsat Sport HD kanał telewizji Polsat w wysokiej rozdzielczości HD – High Definition.
  TVN HD
  TVN HD
  TVN HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 4
  Działająca od października 1997 roku komercyjna, bezpłatna polska stacja telewizyjna, znana z atrakcyjnych programów rozrywkowych, ciekawych filmów i własnych seriali oraz programu informacyjnego - Faktów. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się stacji telewizyjnych w Europie.
  TVN 7 HD
  TVN 7 HD
  TVN 7 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 5
  TVN 7 (znana również jako Siódemka) – kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Zastąpił kanał RTL 7. Stacja nadaje głównie telenowele, seriale, filmy fabularne, programy interaktywne i rozrywkowe.
  TV4 HD
  TV4 HD
  TV4 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 7
  Czwórka (TV 4) – stacja należąca formalnie do holdingu Polskie Media (w 90% należy do telewizji Polsat i ok. 9% posiada spółka TVN). Emituje głównie filmy i seriale, ale także programy rozrywkowe, kulturalne oraz programy interaktywne.
  TV Puls HD
  TV Puls HD
  TV Puls HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 8
  TV Puls to kanał ogólnopolski, który ma ofertę programową skierowaną do całej rodziny, w tym premierowe hity filmowe, znakomite seriale, fascynujące dokumenty i atrakcyjne animacje. Dzięki najwyższej jakości ofercie i dbaniu o relacje z widzem TV Puls stale zwiększa swój udział w rynku telewizyjnym i jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w Polsce. TV Puls. Nastaw się na relaks.
  TVP3 HD
  TVP3 HD
  TVP3 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 9
  Telewizja TVP3 nadawaje swój program przez 18 godzin dziennie - od około 6.30 do 0.30. Oprócz ogólnopolskiego pasma wspólnego, każdy z 16 ośrodków na własnej antenie, czyli dla widzów ze swojego regionu, będzie nadawał program własny.  W telewizji JAMBOX znajdziesz wersje lokalne TVP3: TVP3 Kielce TVP3 Opole TVP3 Warszawa HD TVP3 Katowice TVP3 Łódź TVP3 Gdańsk TVP3 Poznań TVP3 Lublin TVP3 Kraków TVP3 Szczecin TVP3 Białystok TVP3 Rzeszów TVP3 Olsztyn TVP3 Gorzów TVP3 Wrocław TVP3 Bydgoszcz
  TVP Info HD
  TVP Info HD
  TVP Info HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 11
  TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe i inne wydarzenia, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne, reporterskie.  
  Polsat News 2
  Polsat News 2
  Polsat News 2
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 13
  Polsat News 2 to pogłębiona debata o polityce, biznesie i światowej ekonomii, autorskie programy kulturalne, społeczne i o tematyce międzynarodowej.  
  TVN24 BiS HD
  TVN24 BiS HD
  TVN24 BiS HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 14
  TVN24 Biznes i Świat jest kanałem o tematyce rynkowej i międzynarodowej, powstałym w wyniku przekształcenia TVN CNBC i posiadającym wyjątkową ofertę informacyjną dla osób zainteresowanych wiadomościami gospodarczymi i zagranicznymi. Widzowie otrzymają innowacyjny przekaz informacyjny autorstwa uznanych dziennikarzy i redaktorów, którzy będą analizować, w jaki sposób wydarzenia światowe wpływają na polską gospodarkę i na życie Polaków.
  Polsat 2 HD
  Polsat 2 HD
  Polsat 2 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 15
  Polsat 2 to kanał dla wszystkich, którzy kochają polskie seriale i świetne kino. W ofercie programowej stacji znajdziemy najpopularniejsze polskie produkcje, w których występują czołowi polscy aktorzy, m.in. kultowy „Świat według Kiepskich” i „Pierwszą Miłość” oraz „W rytmie serca” czy „Przyjaciółki”. Obok seriali, cieszących się ogromną popularnością, widzowie mogą śledzić także losy bohaterów serii paradokumentalnych: „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?”, „Słoiki”, „Pielęgniarki”, „Ameryka marzeń”. Na antenie nie brakuje ulubionych gwiazd i najgłośniejszych filmów w historii kina w gwiazdorskiej obsadzie. Polsat 2 to dziesiątki programów nadawanych przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.  
  TTV HD
  TTV HD
  TTV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 16
  Kanał telewizyjny o charakterze społeczno-interwencyjnym. Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Grupą docelową stacji są osoby w wieku 25-59 lat. Zespół redakcyjno-produkcyjny zbudowany został w drodze współpracy firmy producenckiej Stavka i grupy TVN. Serwisy informacyjne bazują na zasobach TVN24.
  TVN Fabuła HD
  TVN Fabuła HD
  TVN Fabuła HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny, polski
  Nr kanału: 19
  Stacja emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów. Obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i najlepszych filmów w ofercie programowej TVN Fabuła znajdą się autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu. Poprowadzą je dziennikarze znani z programów TVN, m.in. Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kinga Burzyńska i Olivier Janiak. Cechą wyróżniającą TVN Fabuła będzie rozpoczynające się o godz. 21.00 codzienne pasmo z największymi hitami filmowymi i maratonami serialowymi, będące odpowiedzią stacji na rosnącą popularność zjawiska binge watching, czyli coraz większą liczbę widzów oglądających kilka odcinków ulubionego serialu z rzędu.
  HGTV HD
  HGTV HD
  HGTV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 20
  HGTV Home & Garden to świat ciekawych i oryginalnych wnętrz, pięknych ogrodów, gruntownych remontów, metamorfoz domów oraz porad ekspertów. To kanał, który inspiruje, zachwyca i pomaga. Pokazuje światowe trendy i uczy jak skorzystać z nich we własnym otoczeniu.
  Puls 2 HD
  Puls 2 HD
  Puls 2 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 22
  PULS 2 to jedna z najszybciej rozwijających się telewizji w Polsce. Kanał powstał w lipcu 2012 roku, a dziś znajduje się wśród dziesięciu największych telewizji w kraju. PULS 2 emituje najlepsze światowe animacje, seriale, które zmieniły telewizję i znane na świecie dokumenty. PULS 2. Emocje do kwadratu. Codziennie PULS KIDS serwuje potężną dawkę śmiechu, przygód i fascynujących opowieści dla całej rodziny. Czeka na Was mnóstwo ciekawych bohaterów, którzy dostarczą moc niezapomnianych wrażeń. Włączcie pasmo PULS KIDS na kanale PULS 2 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00 sobota 8:30-12:00 niedziela 8:30-9:30 oraz 18:00-20:00
  Super Polsat HD
  Super Polsat HD
  Super Polsat HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 23
  Super Polsat to kanał, który jako pierwszy w Polsce jest dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ramówce kanału Super Polsat znajdują się filmy, rozrywka, seriale, sport na żywo i informacje.
  TVP Kultura HD
  TVP Kultura HD
  TVP Kultura HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 24
  TVP Kultura – kanał tematyczny TVP, poświęcony tematyce kulturalnej, który został uruchomiony 24 kwietnia 2005 r. Kanał emituje programy o literaturze, teatrze, filmie, muzyce i tzw. "kulturze korzeni" (folklor, itp.). Prezentuje też dorobek kultury offowej.
  TVP Rozrywka HD
  TVP Rozrywka HD
  TVP Rozrywka HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 25
  Oferta programowa TVP Rozrywka przewiduje najlepszy rodzimy repertuar rozrywkowy, na który składają się m. in. bogate zasoby TVP, a także aktualna produkcja publicznego nadawcy. W ramówce TVP Rozrywka pojawią się audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, festiwale i widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd estrady, koncerty i teledyski muzyczne, teleturnieje, konkursy, a także filmy komediowe i wybrane seriale.
  TVP Historia HD
  TVP Historia HD
  TVP Historia HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 26
  TVP Historia - kanał o tematyce historycznej TVP, który rozpoczął nadawanie 3 maja 2007 roku. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP. Nie brakuje w nim także produkcji zagranicznych.
  TVP Polonia HD
  TVP Polonia HD
  TVP Polonia HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 27
  TVP Polonia (Telewizja Polonia, TV Polonia, TVPolonia) – polski, satelitarny kanał Telewizji Polskiej, skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. Ramówka TVP Polonia jest w dużej mierze przygotowywana z wykorzystaniem bogatego archiwum Telewizji Polskiej (polskie filmy fabularne i krótkometrażowe, seriale, filmy dokumentalne i animowane) i programów realizowanych współcześnie dla anten ogólnopolskich TVP.
  TV Trwam
  TV Trwam
  TV Trwam
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 28
  Telewizja Trwam – polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym. Na ramówkę kanału składają się programy informacyjne, publicystyczne, rozrywkowe, audycje, seriale, filmy, a także transmisje z różnych wydarzeń religijnych.
  TV6 HD
  TV6 HD
  TV6 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 29
  Szóstka, ogólnopolski kanał rozrywkowy. W ofercie programowej stacji znajdują się największe hity światowej rozrywki.
  Metro HD
  Metro HD
  Metro HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 30
  Światowe kino, współczesne seriale, fascynujące dokumenty i emocjonujące reality show. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne, a  także filmy animowane dla dzieci.
  WP HD
  WP HD
  WP HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 31
  Telewizja WP to kanał o profilu ogólnotematycznym, prezentujące formaty dopasowane do potrzeb widza poszukującego dobrej rozrywki oraz treści lifestylowych.
  Nowa TV HD
  Nowa TV HD
  Nowa TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 32
  Na antenie emitowane są programy lifestylowe, seriale, serwis informacyjny "24 godziny" (emitowane równocześnie w 8TV), magazyny publicystyczne Marka Czyża czy Tomasza Sekielskiego oraz skecze kabaretowe.
  Zoom TV HD
  Zoom TV HD
  Zoom TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 33
  ZOOM TV to unikalny kanał telewizyjny – blisko ludzi i ich codziennych spraw. Naszą wyjątkową propozycją jest bogata oferta treści lifestylowo – informacyjnych oraz prezentacja wydarzeń dziejących się blisko nas wszystkich. Reportaże i wiadomości lokalne traktujemy priorytetowo. Przedstawiamy interesujące programy publicystyczne, poradnikowe oraz rozrywkowe, fascynujące seriale, a także dobre polskie i światowe kino. W ZOOM TV wierzymy, że warto mieć oczy szeroko otwarte. Zapraszamy widzów do przejmowania inicjatywy i przesyłania stacji ciekawych materiałów na temat najbardziej interesujących wydarzeń w ich regionie. Ponieważ codziennie wokół nas dzieje się coś ciekawego. Coś, czym warto się dzielić. ZOOM TV Bliżej ludzi
  TVS HD
  TVS HD
  TVS HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 34
  TVS HD to kanał TVS nadawany w rozdzielczości HD.
  Polsat Rodzina HD
  Polsat Rodzina HD
  Polsat Rodzina HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 35
  Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat, poświęcona głównie rodzinie, serialom, filmom fabularnym, programom rozrywkowym, programom poradnikowym, o tematyce chrześcijańskiej oraz serialom animowanym pozbawionych przemocy
  Antena HD
  Antena HD
  Antena HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 37
  ANTENA HD to kanał kierowany do osób powyżej 50 roku życia oraz całych rodzin. Program zapewnia nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. W ofercie programowej znajdują się również kultowe seriale, programy rozrywkowe, kabarety oraz wartościowe dokumenty.
  Wydarzenia24 HD
  Wydarzenia24 HD
  Wydarzenia24 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 40
  Kanał Wydarzenia24 powstał w odpowiedzi na potrzeby widzów i ich rosnące zainteresowanie treściami "Wydarzeń" Polsatu i Polsat News. Główną ideą Wydarzeń24 jest dostarczenie widzom na bieżąco jak najwięcej aktualnych, wiarygodnych i rzetelnych informacji, o tym co dzieje się w Polsce i na świecie.
  Polsat Sport HD
  Polsat Sport HD
  Polsat Sport HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 202
  Polsat Sport HD prezentuje wybrane pozycje: Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Futbol realizowane w wysokiej rozdzielczości. Obecnie Polsat Sport HD emituje 17 godzin programu dziennie.
  TVP Sport HD
  TVP Sport HD
  TVP Sport HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 205
  TVP Sport – kanał tematyczny Telewizji Polskiej S.A. o charakterze sportowym (jednostka organizacyjna TVP S.A.), pierwszy komercyjny i kodowany kanał w historii polskiej telewizji publicznej. Poza transmisjami z bieżących wydarzeń sportowych krajowych i światowych stacja emituje archiwalne materiały TVP (10% czasu emisji), reportaże oraz filmy dokumentalne (1-2 tygodniowo). Dyscyplinami wiodącymi są: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, lekkoatletyka, pływanie, tenis ziemny, tenis stołowy, kolarstwo, sporty zimowe (skoki narciarskie, biathlon, biegi narciarskie), sporty motorowe oraz sporty walki.
  Polsat Games HD
  Polsat Games HD
  Polsat Games HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 220
  Stacja telewizyjna Telewizji Polsat poświęcona głównie grom wideo, e-sportowi oraz anime
  Stopklatka TV HD
  Stopklatka TV HD
  Stopklatka TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 246
  STOPKLATKA to polski kanał filmowo-serialowy oferujący szeroki wachlarz gatunkowy kina światowego oraz rodzimych produkcji. Na antenie jest miejsce zarówno dla pełnometrażowych filmów fabularnych - nakręconych z rozmachem hollywoodzkich hitów, trzymających w napięciu thrillerów, klasycznych westernów, komedii i horrorów - jak i premierowych seriali fabularnych, formatów dokumentalnych czy programów rozrywkowych.
  Kino TV HD
  Kino TV HD
  Kino TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 248
  Kino TV to kanał w hollywoodzkim stylu. Rocznie oferuje setki premierowych tytułów. W bogatej ofercie programowej posiada fantastyczne kino akcji, zabawne komedie, poruszające dramaty, seriale i miniseriale cieszące się popularnością na całym świecie oraz świetnej jakości wysokobudżetowe produkcje w gwiazdorskiej obsadzie.
  Romance TV HD
  Romance TV HD
  Romance TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 251
  MiniMini+ HD
  MiniMini+ HD
  MiniMini+ HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 270
  MiniMini – kanał telewizyjny adresowany do dzieci do lat 7. Nadaje codziennie, w godzinach od 6:00 do 21:00. Specjalizuje się w bajkach i programach pozbawionych elementów przemocy.
  TVP ABC HD
  TVP ABC HD
  TVP ABC HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 276
  Kanał pełen interesujących,i zabawnych i zawsze bezpiecznych programów, które rozbudzają ciekawość oraz wyobraźnię najmłodszych widzów. TVP ABC będzie emitować bajki z polskich wytwórni filmów animowanych, programy i magazyny edukacyjne, seriale, filmy i Teatr Telewizji dla dzieci, w tym wszystko to, co najlepsze w zbiorach telewizji publicznej lub specjalnie na jej potrzeby kupione, jak: „Miś Uszatek”, „Bolek i Lolek”, „Miś Fantazy”, „Przygody Koziołka Matołka”, „Smerfy” i „Pszczółka Maja”. Szczególną uwagę poświęcono najmłodszym, dla których przygotowano codzienne i aż godzinne pasmo „Wieczorynki”, codziennie od 19.00 do 20.00.  TVP ABC to gwarancja poziomu, jakości i bezpieczeństwa prezentowanych w programie treści. Telewizja Polska ma na polskim rynku najdłuższe i unikatowe doświadczenie oraz tradycję w produkcji dedykowanej najmłodszym widzom. Nie zabraknie więc „Domisiów”, „Lippy & Messy’ego” - uczących angielskiego poprzez działania teatralne, plastyczne, muzyczne i ruchowe, popularno-naukowego „Dlaczego? Po co? Jak?” z doświadczeniami przeprowadzonymi specjalnie dla programu przez animatorów Centrum Nauki Kopernik, propagujących czytanie „Molików książkowych” czy „Budzika” dla najmłodszych oraz „Jedynkowego przedszkola” czy „Sześciolatków – pierwsza klasa”. A także legendarnego Tik-Taka z Ewą Chotomską jako ciotką Klotką, Andrzejem Grabowskim jako Panem Tik Takiem i Profesorem Ciekawskim oraz Krzysztofem Marcem – Krzysiem i Zającem Poziomką.
  Alfa TVP HD
  Alfa TVP HD
  Alfa TVP HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 288
  Alfa TVP to kanał skierowany do młodych widzów z pokolenia Alfa, czyli osób urodzonych w erze cyfrowej (po 2010 roku). Oferta programowa stacji ma połączyć atrakcyjność z bezpieczeństwem i walorami edukacyjnymi emitowanych treści. W ramówce dominują programy edukacyjne, reportaże, seriale oraz seriale animowane (w tym anime).
  Eska TV HD
  Eska TV HD
  Eska TV HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny, polski
  Nr kanału: 300
  Stację prezentuje najnowsze utwory muzyczne, głównie muzykę pop, pop-rock i dance oraz najbardziej znane piosenki z lat 80. i 90. XX wieku. Obok audycji muzycznych emitowane są programy rozrywkowe, poradnikowe, programy typu reality i seriale
  Eska Rock TV
  Eska Rock TV
  Eska Rock TV
  Jakość: SD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 301
  Eska Rock TV nadaje głównie polską muzykę rockową. Ramówka podzielona jest na 4 bloki tematyczne - poranny "@ktywacja", popołudniowy "Gramy co chcemy", wieczorny "Rock nie wyrok" oraz nocny "Rock by night".
  4FUN.TV
  4FUN.TV
  4FUN.TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 303
  Świeża i zawsze modna muzyka, nowe twarze, nowe programy. Kanał skierowany do młodych widzów aspirujących, aktywnych, świadomych użytkowników rynku muzycznego. Dedykowane akcje specjalne dla widzów oraz aktywności dzięki aplikacji 4FUN APP.  Zdjęcia oraz komentarze video prosto na antenę 4FUN.TV. Widz ma realny wpływ na tworzenie kontentu telewizyjnego.      
  4FUN DANCE
  4FUN DANCE
  4FUN DANCE
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 304
  Nowy, wyróżniający się na rynku kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W ciągu dnia muzyka do ćwiczeń, pasmo dla aktywnych mam oraz dużo motywacji do aktywnego spędzenia czasu przed telewizorem. Wieczorem i w nocy DANCE – teledyski i specjalne imprezowe pasma muzyczne pozwalające na wieczorne aktywności sportowe a przy okazji super zabawę.  
  4FUN KIDS
  4FUN KIDS
  4FUN KIDS
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 305
  4FUN KIDS to pierwsza telewizja muzyczna skierowana do odbiorców w wieku 4-35 lat - dzieci i ich mam. Stacja oferuje przez cały dzień materiały edukacyjne i rozrywkowe dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, w tym treści, które pozwolą na relaks ich rodzicom.
  Polo TV
  Polo TV
  Polo TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 314
  Polo tv - to program nadający 24 godziny na dobę. Znajdziecie w nim niezpomniane hity dico polo & dance, będziecie mogli obejrzeć najsłynniejsze festiwale i koncerty z lat '90-tych. Obejrzycie ciekawe opowieści gwiazd, zespołów disco polo i nich samych, o tym jak powstawały zespoły i jakie historie wiążą się z pisaniem piosenek, które stały się wielkimi przebojami. W Polo tv obejrzycie legendarny program Disco Polo Live z prowadzącym Robertem Klattem, a także będziecie tworzyć własną listę przebojów disco polo.
  Kino Polska Muzyka
  Kino Polska Muzyka
  Kino Polska Muzyka
  Jakość: SD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 318
  Kino Polska Muzyka to pierwszy kanał rozrywkowy pokazujący nagrania tylko polskiej muzyki. Takiej telewizji polscy widzowie jeszcze nie widzieli. Łączymy tradycję i współczesność. Uruchamiamy wehikuł czasu, który przeniesie widzów do różnych epok polskiej popkultury, estrady i kina. Przypominamy wiecznie zielone przeboje, których słuchali nasi rodzice i dziadkowie. W Kino Polska Muzyka odkrywamy to, co ciekawego jawi się na polskim, muzycznym horyzoncie. Wyławiamy młode talenty, emitujemy filmy muzyczne i dokumentalne poświęcone muzykom. Nie ograniczamy się gatunkowo. Fani alternatywy, popu, jazzu czy rocka, znajdą u nas specjalnie przygotowane pasma muzyczne. Jesteśmy w pełni autorską telewizją, tworzoną według naszej koncepcji. Skupiamy się na tym, co najlepsze w polskiej muzyce i polskim kinie: wyobraźni i emocjach.
  Power TV HD
  Power TV HD
  Power TV HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 320
  Power TV to gwarantowane 100% rozrywki przez całą dobę. Ponad 50% ramówki będzie zajmowała polska muzyka rozrywkowa, która przeżywa teraz swoisty renesans. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmą też kultowe teledyski z lat 80-tych i 90-tych, które poddaliśmy cyfrowej rekonstrukcji, aby wyglądały i brzmiały nad wyraz dobrze, także na telewizorach HD. W Power TV wręcz zaroi się od gwiazd, których tajemnice i sekrety będzie można poznać w seriach wielu programów. Power TV to także bogata oferta magazynów tematycznych. Na wyłączność w Power TV zobaczycie nowe odcinki High Score – najpopularniejszego polskiego programu telewizyjnego o grach komputerowych. Z naszą kamerą wybierzemy się też w najskrytsze zakamarki mórz, jezior i oceanów, które co tydzień będziemy pokazywać w magazynie Wodny Świat. Z kolei w paśmie Power Extreme nie zawahamy się skoczyć z klifu albo wyruszyć na rajd po bezdrożach z Adamem Małyszem. Dla odrobiny relaksu pokażemy też wszystkie odcinki programu GOLF Pasja i Sport, gdzie między innymi z Mateuszem Kusznierewiczem, Jerzym Dudkiem oraz Mariuszem Czerkawskim będziemy zdradzać tajniki tego wyjątkowego sportu.
  Music Box Polska HD
  Music Box Polska HD
  Music Box Polska HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 325
  Music Box Polska to tylko sprawdzone hity! Dostarczamy klipy najlepszych polskich i zagranicznych artystów oraz najlepszą muzykę zza wschodniej granicy – ekskluzywnie w polskiej telewizji! Ale nie żyjemy tylko teledyskami – mamy newsy ze świata muzyki, mody i kina. Przepytujemy celebrytów, zaglądamy za kulisy show-biznesu, a nasi prezenterzy potrafią podać to wszystko w niepowtarzalnym stylu.
  Travel Channel HD
  Travel Channel HD
  Travel Channel HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 348
  Travel Channel jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych kanałów turystycznych i podróżniczych w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Nadaje w 19 językach, przez 24 godziny na dobę. Rozrywkowy, pełen informacji i inspirujący, Travel Channel przedstawia wyjątkowo szeroką i bogatą ofertę dla każdego kto lubi i chce podróżować. Programy przenoszą widzów do wszystkich zakątków ziemi, na przygody z plecakiem, kulinarne poszukiwania, ekologiczne wczasy, w ekskluzywne miejsca oraz luksusowe zakątki na całym świecie.
  Fokus TV HD
  Fokus TV HD
  Fokus TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 355
  Fokus TV składa się z programów o charakterze edukacyjnym, które prezentują wiedzę w przystępny i zrozumiały dla każdego, a także z filmów dokumentalnych i paradokumentalnych o różnorodnej tematyce (historycznej, przyrodniczej, społecznej). W ofercie nie zabraknie także produkcji własnych przygotowanych na zlecenie nowej stacji.
  Red Carpet TV HD
  Red Carpet TV HD
  Red Carpet TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 357
  Na ramówkę stacji składają się formaty związane z szeroko pojętą kulturą i show-biznesem, a w tym m.in. "Świat gwiazd", "Na czerwonym dywanie", "Na afiszu", "Red Carpet News", a także magazyny poradnikowe, kulinarne i podróżnicze ("Jak być piękną", "Odkryj miasto", "Gotuj z Giancarlo", "Polskie rozdroża") oraz wywiady z gwiazdami, reportaże i filmy fabularne.
  TVP Dokument HD
  TVP Dokument HD
  TVP Dokument HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 359
  TVP Nauka HD
  TVP Nauka HD
  TVP Nauka HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 360
  TVP Nauka to kanał o profilu dokumentalnym popularyzujący wiedzę z zakresu nauk ścisłych, przyrodniczych, technicznych, ekologii, medycyny, a także nauk społecznych oraz o ziemi. Stacja stawia na różnorodne produkcje rodzime, jak i zagraniczne. W ramówce znalazły się m.in. magazyny medyczne "Po prostu zdrowie", "Operacja zdrowie 2", "Zacznij od zdrowia", seriale dokumentalne "Sekrety starożytnych inżynierów", "Ziemia. Podwodny świat", "Szpiedzy wśród zwierząt", "Piwnice Jukatanu - Ogrody Belize", a także cykl "Polacy światu", który przedstawia niesamowite historie polskich emigrantów oraz reportaże z serii "Wojciech Cejrowski - boso przez świat". Nie zabraknie również filmów dokumentalnych "Polskie Parki Narodowe", "Tajemnice astronomii Kopernika", "Bilet na Księżyc", "Lo i stało się. Zaduma nad światem w sieci", "Wielkie rzeki świata" czy "Antropocen: Epoka człowieka".  
  Food Network HD
  Food Network HD
  Food Network HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 400
  Rozrywka i jedzenie prosto z serca. Food Network prezentuje świeże spojrzenie na telewizję kulinarną oferując przy tym najwyższej jakości rozrywkę. Innowacyjna ramówka oraz inspirujący kucharze, zachęcają do samodzielnego eksperymentowania z potrawami i zgłębiania umiejętności kulinarnych. Widzowie Food Network nie będą mogli się oprzeć połączeniu rzetelnej sztuki gotowania, konkursów kulinarnych, świeżych pomysłów i rozrywki z dużą dawką energii. To kombinacja, która zainspiruje nie tylko miłośników dobrej kuchni. W tej niezwykłej mieszance programów znajdują się pozycje, które podbiły serca widzów na całym świecie: Kuchenne potyczki, Jedzenie od kuchni i Kuchenne wyzwania, jak również programy prowadzone przez nowo odkryte oraz uznane talenty kulinarne łącznie z Bosonogą Contessą z Iną Garten oraz Guyem Fierim w Kulinarnych Podróżach i w Wielkim Żarciu u Guya. Od października 2013 do tego grona dołączyła także pełna charyzmy i wdzięku Ewa Wachowicz w programie Ewa Gotuje.
  TBN Polska HD
  TBN Polska HD
  TBN Polska HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 412
  TBN Polska to telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. TBN Polska to kanał oferujący bogaty wybór programów: podróżniczych, historycznych, dokumentalnych, biznesowych, edukacyjnych, muzycznych oraz animowanych dla dzieci. Starannie dobraną ofertę programową dopełniają filmy fabularne oraz seriale.
  Polonia1 HD
  Polonia1 HD
  Polonia1 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 421
  Polonia1 to rozrywkowa stacja telewizyjna. Starannie wyselekcjonowane programy rozrywkowe, seriale komediowe i filmy z gatunku komedia, dramat i romans to podstawa ramówki tego kanału. W ofercie telewizji Polonia1 znajdują się także interaktywne programy muzyczne.
  TVP Kobieta HD
  TVP Kobieta HD
  TVP Kobieta HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 422
  TVP Kobieta jest kanałem tematycznym o charakterze lifestyle’owo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet. Adresowany jest do kobiet niezależnie od wieku, wykształcenia i stylu życia. Oferta programowa anteny ma inspirować, edukować i rozwijać, dając jednocześnie szansę na relaks i odpoczynek. Pierwszy w historii Telewizji Polskiej oraz jedyny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej kanał lifestyle’owy w pełni poświęcony tematyce kobiecej. W bogatej ofercie programowej znajdą się programy dotyczące urody, pielęgnacji, mody, urządzania wnętrz, kulinarne, podróżnicze, a także ciekawe filmy, serie dokumentalne, czy reportaże dotyczące ważnych kwestii społecznych. Do tworzenia programów w TVP Kobieta zaprosiliśmy ekspertki w swoich dziedzinach. Na antenie pojawią się wyjątkowe i różnorodne programy, w których z pewnością każdy widz znajdzie coś dla siebie.
  FashionTV Paris HD
  FashionTV Paris HD
  FashionTV Paris HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 425
  Poświęcona modzie telewizja prezentująca nagrania z pokazów oraz magazyny tematyczne związane z designem, muzyką, urodą i stylem życia. Kanał transmituje również programy przedstawiające najważniejsze wydarzenia ze świata znanych projektantów ubrań i akcesoriów.
  EWTN
  EWTN
  EWTN
  Jakość: SD
  Język: angielski, niemiecki
  Nr kanału: 426
  Amerykańska stacja telewizyjna emitująca treści w języku angielskim, hiszpańskim i niemieckim. Prezentowane programy mają charakter religijny i zmieniają się zależnie od bieżącego okresu roku liturgicznego w kościele rzymskokatolickim.
  TV Okazje HD
  TV Okazje HD
  TV Okazje HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 427
  TV Okazje to całodobowy kanał telewizyjny oferujący sprzedaż szerokiej gamy produktów dla zdrowia, urody lub asortymentu związanego z wyposażeniem domu. Zakupy można realizować za pośrednictwem Internetu lub telefonicznie.
  Deutsche Welle
  Deutsche Welle
  Deutsche Welle
  Jakość: SD
  Język: niemiecki
  Nr kanału: 453
  DW-TV to oficjalny zagraniczny kanał telewizyjny niemieckiej stacji nadawczej Deutsche Welle. Jego celem jest przesyłanie jak największej ilości informacji o Republice Federalnej Niemiec poza niemieckie granice. Największą część programu DW-TV stanowią programy informacyjne, dokumentalne i magazyny, emitowane w ciągu każdej godziny na przemian w języku niemieckim i angielskim. Dwie godziny dziennie przeznaczone są na emisję programów po hiszpańsku, a trzy na programy po arabsku.
  Al Jazeera English HD
  Al Jazeera English HD
  Al Jazeera English HD
  Jakość: HD
  Język: angielski
  Nr kanału: 458
  Al-Dżazira (ang. Al-Jazeera, arab. الجزيرة, "Wyspa" lub "Półwysep") – arabska stacja telewizyjna z siedzibą w Katarze. Kanał rozpoczął nadawanie w listopadzie 1996 roku, przyjmując do siebie wielu dziennikarzy z zawieszonego w kwietniu tego samego roku arabskojęzycznego kanału BBC World Service, który napotkał trudności z cenzurą w Arabii Saudyjskiej. Strategia programowa Al Dżaziry obejmuje m.in. prezentowanie tematów kontrowersyjnych politycznie i zapraszanie emigracyjnych dysydentów świata arabskiego oraz tematów istotnych kulturowo, takich jak rola kobiet w społeczeństwie. Jej atutem jest także, że ma wyłączność na emitowanie przekazów Al-Kaidy.
  France 24 HD ENG
  France 24 HD ENG
  France 24 HD ENG
  Jakość: HD
  Język: angielski
  Nr kanału: 459
  France 24 – kanał informacyjny uruchomiony przez grupę TF1 i France Télévisions nadawany w trzech wersjach językowych (angielskiej, arabskiej i francuskiej). Ramówka: co pół godziny serwisy newsowe, reportaże, kroniki lifestylowe, portrety znanych postaci, programy kulturalne oraz prognoza pogody dla całego świata.
  Bloomberg
  Bloomberg
  Bloomberg
  Jakość: SD
  Język: angielski
  Nr kanału: 463
  Bloomberg prezentuje przez całą dobę wiadomości biznesowe i finansowe, kursy walut, kursy giełdowe, wiadomości z rynków finansowych i świata biznesu oraz wywiady ze specjalistami z branży finansowej.
  Deutsche Welle ENG HD
  Deutsche Welle ENG HD
  Deutsche Welle ENG HD
  Jakość: HD
  Język: angielski
  Nr kanału: 464
  DW-TV to oficjalny zagraniczny kanał telewizyjny niemieckiej stacji nadawczej Deutsche Welle. Jego celem jest przesyłanie jak największej ilości informacji o Republice Federalnej Niemiec poza niemieckie granice. Największą część programu DW-TV stanowią programy informacyjne, dokumentalne i magazyny.
  TV5 Monde HD
  TV5 Monde HD
  TV5 Monde HD
  Jakość: HD
  Język: francuski
  Nr kanału: 465
  TV5 Monde – francuska stacja telewizyjna przeznaczona dla zagranicznej publiczności. Jej najważniejszym zadaniem jest promocja języka francuskiego i kultury krajów francuskojęzycznych. Znaczna część jej programu pochodzi od krajowych nadawców publicznych, przede wszystkim z Francji, ale także Belgii, Szwajcarii i kanadyjskiego Quebecu.
  France 24 HD FRA
  France 24 HD FRA
  France 24 HD FRA
  Jakość: HD
  Język: francuski
  Nr kanału: 466
  France 24 – kanał informacyjny uruchomiony przez grupę TF1 i France Télévisions nadawany w trzech wersjach językowych (angielskiej, arabskiej i francuskiej). Ramówka: co pół godziny serwisy newsowe, reportaże, kroniki lifestylowe, portrety znanych postaci, programy kulturalne oraz prognoza pogody dla całego świata.
  Belsat TV
  Belsat TV
  Belsat TV
  Jakość: SD
  Język: białoruski
  Nr kanału: 467
  Belsat TV (biał. Белсат) to jedyna niezależna, białoruskojęzyczna stacja telewizyjna. Powstała w 2007 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie białoruskich środowisk demokratycznych na środek przekazu, który dostarczałby rzetelnych informacji oraz propagował ojczystą kulturę i język. Programy Belsatu są tworzone przez białoruskich dziennikarzy na terenie Białorusi oraz w Polsce. Kanał będący częścią TVP S.A. od początku współfinansuje polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, przy udziale międzynarodowych donorów, z których najważniejsi to: SIDA (Szwecja), Nordycka Rada Ministrów, MSZ-y Norwegii, Holandii, Kanady, Litwy, rządy Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz Departament Stanu USA.
  FREEDOM
  FREEDOM
  FREEDOM
  Jakość: SD
  Język: oryginalny, angielsk...
  Nr kanału: 469
  Ukraińska stacja telewizyjna informująca o najważniejszych wydarzeniach u naszych wschodnich sąsiadów. Prezentowane treści są przedstawiane w języku ukraińskim, rosyjskim, angielskim i krymskotatarskim.
  Espreso TV
  Espreso TV
  Espreso TV
  Jakość: SD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 472
  Espreso TV - portal internetowy i kanał telewizyjny, które dostarczają najbardziej aktualnych i aktualnych wiadomości mieszkańcom Ukrainy, Ukraińcom mieszkającym za granicą oraz wszystkim zainteresowanym tym, co dzieje się na Ukrainie. Espreso TV ma na celu zjednoczenie tych, którym zależy na demokratyzacji Ukrainy. Espreso TV zajmuje się dokładnym i obiektywnym relacjonowaniem życia politycznego, społecznego i kulturalnego Ukrainy.
  Polsat
  Polsat
  Polsat
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 502
  Telewizja POLSAT rozpoczęła nadawanie 5 grudnia 1992. W ciągu 19 lat Polsat zdobył miliony widzów i zapewnił sobie mocną pozycję na polskim rynku medialnym. Na swój sukces stacja zapracowała oferując najwyższej jakości rozrywkę: kultowe seriale, zagraniczne hity filmowe, sport na światowym poziomie, emocjonujące programy z udziałem gwiazd, a także wydarzenia muzyczne i wielkie koncerty gwiazd estrady.
  TVN
  TVN
  TVN
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 503
  Działająca od października 1997 roku komercyjna, bezpłatna polska stacja telewizyjna, znana z atrakcyjnych programów rozrywkowych, ciekawych filmów i własnych seriali oraz programu informacyjnego - Faktów. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się stacji telewizyjnych w Europie.
  TVN 7
  TVN 7
  TVN 7
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 504
  TVN 7 (znana również jako Siódemka) – kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Zastąpił kanał RTL 7. Stacja nadaje głównie telenowele, seriale, filmy fabularne, programy interaktywne i rozrywkowe.
  TV4
  TV4
  TV4
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 505
  Czwórka (TV 4) – stacja należąca formalnie do holdingu Polskie Media (w 90% należy do telewizji Polsat i ok. 9% posiada spółka TVN). Emituje głównie filmy i seriale, ale także programy rozrywkowe, kulturalne oraz programy interaktywne.
  TV Puls
  TV Puls
  TV Puls
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 506
  TV Puls to kanał ogólnopolski, który ma ofertę programową skierowaną do całej rodziny, w tym premierowe hity filmowe, znakomite seriale, fascynujące dokumenty i atrakcyjne animacje. Dzięki najwyższej jakości ofercie i dbaniu o relacje z widzem TV Puls stale zwiększa swój udział w rynku telewizyjnym i jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w Polsce. TV Puls. Nastaw się na relaks.
  TTV
  TTV
  TTV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 509
  Kanał telewizyjny o charakterze społeczno-interwencyjnym. Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Grupą docelową stacji są osoby w wieku 25-59 lat. Zespół redakcyjno-produkcyjny zbudowany został w drodze współpracy firmy producenckiej Stavka i grupy TVN. Serwisy informacyjne bazują na zasobach TVN24.
  Fokus TV
  Fokus TV
  Fokus TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 557
  Fokus TV składa się z programów o charakterze edukacyjnym, które prezentują wiedzę w przystępny i zrozumiały dla każdego, a także z filmów dokumentalnych i paradokumentalnych o różnorodnej tematyce (historycznej, przyrodniczej, społecznej). W ofercie nie zabraknie także produkcji własnych przygotowanych na zlecenie nowej stacji.
  Red Carpet TV
  Red Carpet TV
  Red Carpet TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 558
  Na ramówkę stacji składają się formaty związane z szeroko pojętą kulturą i show-biznesem, a w tym m.in. "Świat gwiazd", "Na czerwonym dywanie", "Na afiszu", "Red Carpet News", a także magazyny poradnikowe, kulinarne i podróżnicze ("Jak być piękną", "Odkryj miasto", "Gotuj z Giancarlo", "Polskie rozdroża") oraz wywiady z gwiazdami, reportaże i filmy fabularne.
  dlaCiebie.tv HD
  dlaCiebie.tv HD
  dlaCiebie.tv HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 601
  Program telewizji regionalnej dlaCiebie.tv dedykowany jest mieszkańcom Górnego Śląska. Stacja emituje serwisy informacyjne, magazyny o tematyce społeczno-interwencyjnej, edukacyjnej, kulturalnej, sportowej, muzycznej, medycznej i motoryzacyjnej. Na antenie dlaCiebie.tv prezentowane są również pasma lokalne.
  TVT
  TVT
  TVT
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 602
  Program Telewizji TVT poświęcony jest wyłącznie tematyce regionalnej. Interesuje nas wszystko co dotyczy mieszkańców okręgu rybnickiego. Z kamerami towarzyszymy wszystkim ważniejszym, interesującym, ciekawym a czasem zabawnym wydarzeniom jakie mają miejsce w naszym regionie. Najważniejszym atutem programu jest szybka i obiektywna informacja, tak aby telewidzowie mogli codziennie, na bieżąco śledzić to czym żyje region. Relacjonujemy wydarzenia sportowe, a także przyglądamy się życiu kulturalno-społecznemu. Nie ograniczamy się do relacjonowania. Pomagamy także telewidzom w rozwiązywaniu ich problemów. Chcemy aby poprzez programy publicystyczne Telewizja TVT stała się platformą wymiany opinii, poglądów, idei.
  TV Narew
  TV Narew
  TV Narew
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 603
  Telewizja Lokalna
  Dębica.TV
  Dębica.TV
  Dębica.TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 605
  Telewizja Lokalna. Codziennie prezentujemy najświeższe informacje, najważniejsze wydarzenia z naszego regionu   Nowa niezależna telewizja. Reportaże, publicystyka, kultura, rozrywka i sport to nasza specjalność! Przygotowując profil naszych programów liczymy na szerokie grono odbiorców, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy
  TVC HD
  TVC HD
  TVC HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 608
  TVC to telewizja z centrum Polski, która w swoim sercu ma wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, seriale animowane dla najmłodszych oraz informacje z regionów. TVC to także widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.
  WTK HD
  WTK HD
  WTK HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 609
  Telewizja WTK (dawniej Wielkopolska Telewizja Kablowa) koncentruje się na programach informacyjnych i publicystycznych. W ramówce można też znaleźć m.in. magazyny kulturalne, sportowe, lajfstajlowe i inne.
  TV Regionalna.pl
  TV Regionalna.pl
  TV Regionalna.pl
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 612
  TV REGIONALNA.PL – regionalna telewizja Zagłębia Miedziowego oraz Dolnego Śląska. Najświeższe i najważniejsze informacje z regionu. Transmisje na żywo m.in. z wydarzeń sportowych, kulturalnych. Regionalny sport, niższe ligi, programy publicystyczne, wywiady, koncerty.
  Zebrra.TV
  Zebrra.TV
  Zebrra.TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 613
  Radomska telewizja, która prezentuje programy publicystyczne, społeczne, kulturalne i rozrywkowe. Stacja emituje treści związane nie tylko z ziemią radomską, ale także innymi regionami Polski.
 • TVP1 HD
  TVP1 HD
  TVP1 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 1
  Główny kanał telewizji polskiej o profilu ogólnym. TVP1 (Program Pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka, do 23 marca 1992 oficjalny skrót TP1) – polska publiczna stacja telewizyjna, utworzona 25 października 1952, która regularną emisję programu rozpoczęła 23 stycznia 1953 (rok po utworzeniu w Warszawie eksperymentalnego studia telewizyjnego).
  TVP2 HD
  TVP2 HD
  TVP2 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 2
  TVP 2 (Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka, do 23 marca 1992 oficjalny skrót TP2) – polska publiczna stacja telewizyjna, utworzona 2 października 1970. Dwójka jest kanałem telewizyjnym o bardzo różnorodnym programie. Emituje filmy fabularne i dokumentalne, seriale, programy kulturalne i rozrywkowe oraz transmituje różnego rodzaju wydarzenia sportowe. Mimo programowej różnorodności w ostatnich latach wyraźnie w Dwójce dominuje rozrywka, głównie kabarety. W ramówce nie brakuje też pozycji emitowanych z teletekstem dla niesłyszących.
  Polsat HD
  Polsat HD
  Polsat HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 3
  Polsat HD – drugi po Polsat Sport HD kanał telewizji Polsat w wysokiej rozdzielczości HD – High Definition.
  TVN HD
  TVN HD
  TVN HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 4
  Działająca od października 1997 roku komercyjna, bezpłatna polska stacja telewizyjna, znana z atrakcyjnych programów rozrywkowych, ciekawych filmów i własnych seriali oraz programu informacyjnego - Faktów. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się stacji telewizyjnych w Europie.
  TVN 7 HD
  TVN 7 HD
  TVN 7 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 5
  TVN 7 (znana również jako Siódemka) – kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Zastąpił kanał RTL 7. Stacja nadaje głównie telenowele, seriale, filmy fabularne, programy interaktywne i rozrywkowe.
  TV4 HD
  TV4 HD
  TV4 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 7
  Czwórka (TV 4) – stacja należąca formalnie do holdingu Polskie Media (w 90% należy do telewizji Polsat i ok. 9% posiada spółka TVN). Emituje głównie filmy i seriale, ale także programy rozrywkowe, kulturalne oraz programy interaktywne.
  TV Puls HD
  TV Puls HD
  TV Puls HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 8
  TV Puls to kanał ogólnopolski, który ma ofertę programową skierowaną do całej rodziny, w tym premierowe hity filmowe, znakomite seriale, fascynujące dokumenty i atrakcyjne animacje. Dzięki najwyższej jakości ofercie i dbaniu o relacje z widzem TV Puls stale zwiększa swój udział w rynku telewizyjnym i jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w Polsce. TV Puls. Nastaw się na relaks.
  TVP3 HD
  TVP3 HD
  TVP3 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 9
  Telewizja TVP3 nadawaje swój program przez 18 godzin dziennie - od około 6.30 do 0.30. Oprócz ogólnopolskiego pasma wspólnego, każdy z 16 ośrodków na własnej antenie, czyli dla widzów ze swojego regionu, będzie nadawał program własny.  W telewizji JAMBOX znajdziesz wersje lokalne TVP3: TVP3 Kielce TVP3 Opole TVP3 Warszawa HD TVP3 Katowice TVP3 Łódź TVP3 Gdańsk TVP3 Poznań TVP3 Lublin TVP3 Kraków TVP3 Szczecin TVP3 Białystok TVP3 Rzeszów TVP3 Olsztyn TVP3 Gorzów TVP3 Wrocław TVP3 Bydgoszcz
  TVN24 HD
  TVN24 HD
  TVN24 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 10
  TVN24 jest pierwszym polskim całodobowym kanałem telewizyjnym o tematyce informacyjno-publicystycznej w Polsce. Zapewnia dostęp do najświeższych newsów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  TVP Info HD
  TVP Info HD
  TVP Info HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 11
  TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe i inne wydarzenia, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne, reporterskie.  
  Polsat News HD
  Polsat News HD
  Polsat News HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 12
  Polsat News – kanał informacyjno-publicystyczny Grupy Polsat, nadający od 7 czerwca 2008 roku. Program "na żywo" emitowany od godz. 06:00 do 00:30. Serwisy informacyjne nadawane są co pół godziny (w czasie pasma porannego "Nowy dzień" co 15 minut). Program podzielony jest na pasma: poranne - Nowy Dzień, popołudniowe - To jest dzień i wieczorne - To był dzień.
  Polsat News 2
  Polsat News 2
  Polsat News 2
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 13
  Polsat News 2 to pogłębiona debata o polityce, biznesie i światowej ekonomii, autorskie programy kulturalne, społeczne i o tematyce międzynarodowej.  
  TVN24 BiS HD
  TVN24 BiS HD
  TVN24 BiS HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 14
  TVN24 Biznes i Świat jest kanałem o tematyce rynkowej i międzynarodowej, powstałym w wyniku przekształcenia TVN CNBC i posiadającym wyjątkową ofertę informacyjną dla osób zainteresowanych wiadomościami gospodarczymi i zagranicznymi. Widzowie otrzymają innowacyjny przekaz informacyjny autorstwa uznanych dziennikarzy i redaktorów, którzy będą analizować, w jaki sposób wydarzenia światowe wpływają na polską gospodarkę i na życie Polaków.
  Polsat 2 HD
  Polsat 2 HD
  Polsat 2 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 15
  Polsat 2 to kanał dla wszystkich, którzy kochają polskie seriale i świetne kino. W ofercie programowej stacji znajdziemy najpopularniejsze polskie produkcje, w których występują czołowi polscy aktorzy, m.in. kultowy „Świat według Kiepskich” i „Pierwszą Miłość” oraz „W rytmie serca” czy „Przyjaciółki”. Obok seriali, cieszących się ogromną popularnością, widzowie mogą śledzić także losy bohaterów serii paradokumentalnych: „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?”, „Słoiki”, „Pielęgniarki”, „Ameryka marzeń”. Na antenie nie brakuje ulubionych gwiazd i najgłośniejszych filmów w historii kina w gwiazdorskiej obsadzie. Polsat 2 to dziesiątki programów nadawanych przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.  
  TTV HD
  TTV HD
  TTV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 16
  Kanał telewizyjny o charakterze społeczno-interwencyjnym. Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Grupą docelową stacji są osoby w wieku 25-59 lat. Zespół redakcyjno-produkcyjny zbudowany został w drodze współpracy firmy producenckiej Stavka i grupy TVN. Serwisy informacyjne bazują na zasobach TVN24.
  TVN Style HD
  TVN Style HD
  TVN Style HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 17
  TVN Style – kanał telewizyjny, należący do Grupy TVN, przeznaczony głównie dla kobiet. Obejrzymy tu przede wszystkim programy o modzie, zdrowiu oraz urodzie. Oferta programowa kanału bazuje na polskich produkcjach wzbogaconych o starannie dobrane propozycje zagraniczne. Programy poradnikowe emitowane w TVN Style niosą za sobą wartość edukacyjną. Widzowie mogą dowiedzieć się z nich, jak dbać o zdrowie, urodę, jak się ubierać, by wyglądać dobrze i elegancko, a także jak dbać o dom i najbliższych. Stacja wystartowała 1 sierpnia 2004 r.
  TVN Turbo HD
  TVN Turbo HD
  TVN Turbo HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 18
  TVN Turbo – kanał kierowany dla mężczyzn, emituje programy motoryzacyjne, sportowe, dla majsterkowiczów, dokumentalne oraz erotyczne.
  TVN Fabuła HD
  TVN Fabuła HD
  TVN Fabuła HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny, polski
  Nr kanału: 19
  Stacja emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów. Obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i najlepszych filmów w ofercie programowej TVN Fabuła znajdą się autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu. Poprowadzą je dziennikarze znani z programów TVN, m.in. Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kinga Burzyńska i Olivier Janiak. Cechą wyróżniającą TVN Fabuła będzie rozpoczynające się o godz. 21.00 codzienne pasmo z największymi hitami filmowymi i maratonami serialowymi, będące odpowiedzią stacji na rosnącą popularność zjawiska binge watching, czyli coraz większą liczbę widzów oglądających kilka odcinków ulubionego serialu z rzędu.
  HGTV HD
  HGTV HD
  HGTV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 20
  HGTV Home & Garden to świat ciekawych i oryginalnych wnętrz, pięknych ogrodów, gruntownych remontów, metamorfoz domów oraz porad ekspertów. To kanał, który inspiruje, zachwyca i pomaga. Pokazuje światowe trendy i uczy jak skorzystać z nich we własnym otoczeniu.
  Puls 2 HD
  Puls 2 HD
  Puls 2 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 22
  PULS 2 to jedna z najszybciej rozwijających się telewizji w Polsce. Kanał powstał w lipcu 2012 roku, a dziś znajduje się wśród dziesięciu największych telewizji w kraju. PULS 2 emituje najlepsze światowe animacje, seriale, które zmieniły telewizję i znane na świecie dokumenty. PULS 2. Emocje do kwadratu. Codziennie PULS KIDS serwuje potężną dawkę śmiechu, przygód i fascynujących opowieści dla całej rodziny. Czeka na Was mnóstwo ciekawych bohaterów, którzy dostarczą moc niezapomnianych wrażeń. Włączcie pasmo PULS KIDS na kanale PULS 2 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00 sobota 8:30-12:00 niedziela 8:30-9:30 oraz 18:00-20:00
  Super Polsat HD
  Super Polsat HD
  Super Polsat HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 23
  Super Polsat to kanał, który jako pierwszy w Polsce jest dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ramówce kanału Super Polsat znajdują się filmy, rozrywka, seriale, sport na żywo i informacje.
  TVP Kultura HD
  TVP Kultura HD
  TVP Kultura HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 24
  TVP Kultura – kanał tematyczny TVP, poświęcony tematyce kulturalnej, który został uruchomiony 24 kwietnia 2005 r. Kanał emituje programy o literaturze, teatrze, filmie, muzyce i tzw. "kulturze korzeni" (folklor, itp.). Prezentuje też dorobek kultury offowej.
  TVP Rozrywka HD
  TVP Rozrywka HD
  TVP Rozrywka HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 25
  Oferta programowa TVP Rozrywka przewiduje najlepszy rodzimy repertuar rozrywkowy, na który składają się m. in. bogate zasoby TVP, a także aktualna produkcja publicznego nadawcy. W ramówce TVP Rozrywka pojawią się audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, festiwale i widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd estrady, koncerty i teledyski muzyczne, teleturnieje, konkursy, a także filmy komediowe i wybrane seriale.
  TVP Historia HD
  TVP Historia HD
  TVP Historia HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 26
  TVP Historia - kanał o tematyce historycznej TVP, który rozpoczął nadawanie 3 maja 2007 roku. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP. Nie brakuje w nim także produkcji zagranicznych.
  TVP Polonia HD
  TVP Polonia HD
  TVP Polonia HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 27
  TVP Polonia (Telewizja Polonia, TV Polonia, TVPolonia) – polski, satelitarny kanał Telewizji Polskiej, skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. Ramówka TVP Polonia jest w dużej mierze przygotowywana z wykorzystaniem bogatego archiwum Telewizji Polskiej (polskie filmy fabularne i krótkometrażowe, seriale, filmy dokumentalne i animowane) i programów realizowanych współcześnie dla anten ogólnopolskich TVP.
  TV Trwam
  TV Trwam
  TV Trwam
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 28
  Telewizja Trwam – polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym. Na ramówkę kanału składają się programy informacyjne, publicystyczne, rozrywkowe, audycje, seriale, filmy, a także transmisje z różnych wydarzeń religijnych.
  TV6 HD
  TV6 HD
  TV6 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 29
  Szóstka, ogólnopolski kanał rozrywkowy. W ofercie programowej stacji znajdują się największe hity światowej rozrywki.
  Metro HD
  Metro HD
  Metro HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 30
  Światowe kino, współczesne seriale, fascynujące dokumenty i emocjonujące reality show. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne, a  także filmy animowane dla dzieci.
  WP HD
  WP HD
  WP HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 31
  Telewizja WP to kanał o profilu ogólnotematycznym, prezentujące formaty dopasowane do potrzeb widza poszukującego dobrej rozrywki oraz treści lifestylowych.
  Nowa TV HD
  Nowa TV HD
  Nowa TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 32
  Na antenie emitowane są programy lifestylowe, seriale, serwis informacyjny "24 godziny" (emitowane równocześnie w 8TV), magazyny publicystyczne Marka Czyża czy Tomasza Sekielskiego oraz skecze kabaretowe.
  Zoom TV HD
  Zoom TV HD
  Zoom TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 33
  ZOOM TV to unikalny kanał telewizyjny – blisko ludzi i ich codziennych spraw. Naszą wyjątkową propozycją jest bogata oferta treści lifestylowo – informacyjnych oraz prezentacja wydarzeń dziejących się blisko nas wszystkich. Reportaże i wiadomości lokalne traktujemy priorytetowo. Przedstawiamy interesujące programy publicystyczne, poradnikowe oraz rozrywkowe, fascynujące seriale, a także dobre polskie i światowe kino. W ZOOM TV wierzymy, że warto mieć oczy szeroko otwarte. Zapraszamy widzów do przejmowania inicjatywy i przesyłania stacji ciekawych materiałów na temat najbardziej interesujących wydarzeń w ich regionie. Ponieważ codziennie wokół nas dzieje się coś ciekawego. Coś, czym warto się dzielić. ZOOM TV Bliżej ludzi
  TVS HD
  TVS HD
  TVS HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 34
  TVS HD to kanał TVS nadawany w rozdzielczości HD.
  Polsat Rodzina HD
  Polsat Rodzina HD
  Polsat Rodzina HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 35
  Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat, poświęcona głównie rodzinie, serialom, filmom fabularnym, programom rozrywkowym, programom poradnikowym, o tematyce chrześcijańskiej oraz serialom animowanym pozbawionych przemocy
  Antena HD
  Antena HD
  Antena HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 37
  ANTENA HD to kanał kierowany do osób powyżej 50 roku życia oraz całych rodzin. Program zapewnia nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. W ofercie programowej znajdują się również kultowe seriale, programy rozrywkowe, kabarety oraz wartościowe dokumenty.
  TV Republika HD
  TV Republika HD
  TV Republika HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 38
  TV Republika to nowy, polski kanał telewizyjny o profilu publicystyczno – informacyjnym.  TV Republika to rzetelne wiadomości, publicystyka na najwyższym poziomie i filmy dokumentalne, których nie zobaczysz nigdzie indziej.  TV Republika to serwisy informacyjne, audycje na żywo, cykliczne magazyny , programy kulturalne i reportaże.  TV Republika to nowoczesne studio, profesjonalny sprzęt i zespół wyjątkowych ludzi. Wśród twórców telewizji znaleźli się: Bronisław Wildstein, Tomasz Sakiewicz, Ewa Stankiewicz, Rafał Ziemkiewicz, Anita Gargas, Joanna Lichocka, Cezary Gmyz, Tomasz Terlikowski, Katarzyna Hejke, Piotr Gociek i wielu innych wybitnych dziennikarzy i publicystów.  TV Republika to kanał nadający program 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. 
  wPolsce.pl HD
  wPolsce.pl HD
  wPolsce.pl HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 39
  Program stacji składa się z komentarzy politycznych i rozmów z gośćmi w studiu, krótkich dzienników informacyjnych oraz form magazynowych, dokumentalnych i reportaży. Codzienny program stacji tworzą przede wszystkim dziennikarze związani z tygodnikiem „Sieci” oraz serwisem wpolityce.pl  
  Wydarzenia24 HD
  Wydarzenia24 HD
  Wydarzenia24 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 40
  Kanał Wydarzenia24 powstał w odpowiedzi na potrzeby widzów i ich rosnące zainteresowanie treściami "Wydarzeń" Polsatu i Polsat News. Główną ideą Wydarzeń24 jest dostarczenie widzom na bieżąco jak najwięcej aktualnych, wiarygodnych i rzetelnych informacji, o tym co dzieje się w Polsce i na świecie.
  Biznes 24 HD
  Biznes 24 HD
  Biznes 24 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 41
  Biznes24 jest poświęcony biznesowi, gospodarce i ekonomii. Program obejmuje wielogodzinne pasmo na żywo z informacjami o gospodarce oraz filmy dokumentalne.
  Eurosport 1 HD
  Eurosport 1 HD
  Eurosport 1 HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 200
  Eurosport to nadawany w 20 językach ogólnoeuropejski kanał sportowy. Każdego roku stacja transmituje na żywo ponad 3 tysiące godzin największych sportowych wydarzeń związanych z piłką nożną, sportami motorowymi, tenisem, kolarstwem, sportami zimowych jak i wiele innych.
  Polsat Sport HD
  Polsat Sport HD
  Polsat Sport HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 202
  Polsat Sport HD prezentuje wybrane pozycje: Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Futbol realizowane w wysokiej rozdzielczości. Obecnie Polsat Sport HD emituje 17 godzin programu dziennie.
  CANAL+ Sport 5 HD
  CANAL+ Sport 5 HD
  CANAL+ Sport 5 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 204
  TVP Sport HD
  TVP Sport HD
  TVP Sport HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 205
  TVP Sport – kanał tematyczny Telewizji Polskiej S.A. o charakterze sportowym (jednostka organizacyjna TVP S.A.), pierwszy komercyjny i kodowany kanał w historii polskiej telewizji publicznej. Poza transmisjami z bieżących wydarzeń sportowych krajowych i światowych stacja emituje archiwalne materiały TVP (10% czasu emisji), reportaże oraz filmy dokumentalne (1-2 tygodniowo). Dyscyplinami wiodącymi są: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, lekkoatletyka, pływanie, tenis ziemny, tenis stołowy, kolarstwo, sporty zimowe (skoki narciarskie, biathlon, biegi narciarskie), sporty motorowe oraz sporty walki.
  Sportklub HD
  Sportklub HD
  Sportklub HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 218
  Stacja transmitująca mecze ligi austriackiej i turnieju Copa Libertadores; hiszpańskiej oraz niemieckiej ligi piłki ręcznej, hiszpańskiej i tureckiej ligi koszykówki, a także włoskiej Lega Pallavolo i Futsal Ekstraklasy.
  Polsat Games HD
  Polsat Games HD
  Polsat Games HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 220
  Stacja telewizyjna Telewizji Polsat poświęcona głównie grom wideo, e-sportowi oraz anime
  AXN HD
  AXN HD
  AXN HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 230
  AXN to wielokrotnie nagradzane, najchętniej oglądane seriale, wyselekcjonowane filmy akcji i komedie, oraz programy typu reality. Kanał proponuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali przygodowych, kryminalnych, sci-fi i fantasy, obyczajowych, a także sensacyjnych. Program stacji można oglądać od 06:00 do 05:00 w polskiej wersji językowej.
  AXN Black
  AXN Black
  AXN Black
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 232
  AXN Black to wyjątkowi bohaterowie – od tych zwyczajnych po superbohaterów o niezwykłych mocach i prawdziwych znawców akcji. AXN Black to pełne akcji seriale i programy typu reality napędzane przez odważne i charyzmatyczne osobowości. W ramówce znajdą się m. in. seriale takie jak “Spartakus”, “Bez ograniczeń” i “Justified: Bez przebaczenia oraz programy” typu reality m. in. “Czarne Złoto”, “Pogromcy kaczek” i “Bohater”.
  Comedy Central HD
  Comedy Central HD
  Comedy Central HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 234
  Comedy Central Polska – telewizyjny kanał komediowy. Comedy Central Polska to program tworzony specjalnie z myślą o polskim widzu. Międzynarodowy programming, dopełniają produkcje polskie. 
  Polsat Comedy Central Extra HD
  Polsat Comedy Central Extra HD
  Polsat Comedy Central Extra HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 235
  Kanał Polsat Comedy Central Extra oferuje widzom najlepsze programy o charakterze familijno-rozrywkowym produkcji amerykańskiej, europejskiej i polskiej. Kanał jest skierowany do widzów między 16 a 49 rokiem życia. Powstał z myślą o wielbicielach komedii – gatunku, który przyciąga przed ekrany zarówno młodych widzów, jak i osoby dorosłe. Familijne pozycje programowe Polsat Comedy Central Extra to rozrywka i relaks dla całej rodziny, gromadzące przed telewizorami wszystkich domowników.
  Warner TV HD
  Warner TV HD
  Warner TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 239
  Warner TV to kanał emitujący przeboje kinowe oraz nagradzane i uznane na całym świecie seriale telewizyjne. Stacja czerpie bogatej tradycji marki Warner Bros. Nowy kanał to przestrzeń dla dobrych historii. To tu spotykają się fani nowoczesnych produkcji i kinowych klasyków.
  Paramount Network HD
  Paramount Network HD
  Paramount Network HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 240
  TVP Seriale HD
  TVP Seriale HD
  TVP Seriale HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 243
  TVP Seriale jest polską alternatywą dla istniejących kanałów serialowych bazujących głównie na zagranicznej ofercie programowej. TVP Seriale to nowoczesny i atrakcyjny kanał, o interesującej ofercie programowej, z ramówką uwzględniającą preferencje widzów – wśród propozycji programowych znajdą się przede wszystkim seriale i filmy z bogatego portfolio produkcji własnych Telewizji Polskiej. Bogata oferta TVP Seriale zapewnia dostęp przede wszystkim do szerokiej gamy najpopularniejszych polskich seriali wyprodukowanych przez Telewizję Polską – nowy kanał gromadzi w swojej ofercie programowej największe hity serialowe TVP ostatnich lat. TVP Seriale będzie nadawać 20 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu. W 70 proc. oferta programowa kanału składać się będzie z produkcji polskich – głównie produkcji własnych Telewizji Polskiej, a resztę stanowić będą wyselekcjonowane zagraniczne tytuły. Już w grudniu TVP Seriale zaproponuje swoim widzom m.in.: „Ranczo”, „Tajemnicę Twierdzy Szyfrów”, „Londyńczyków”, „Tancerzy”, „Ojca Mateusza, „Ja Wam pokażę”, „Blondynkę”. W znakomitym paśmie kina mocnego będzie można zobaczyć „Pitbulla”, „Oficera”, „Glinę”. W ofercie nie zabraknie także kultowych seriali takich jak: „Wojna domowa”, „Dom”, „Zmiennicy”, „Daleko od szosy”, „Czterdziestolatek”. W paśmie seriali dla młodzieży, TVP zaproponuje nagradzane na festiwalach filmy Andrzeja Maleszki (w tym „Magiczne drzewo") oraz „Do przerwy 01”, „Stawiam na Tolka Banana” i „Maszynę Zmian”. Z produkcji zagranicznych TVP Seriale zaproponuje widzom „Nurse Jackie”, znakomity serial medyczny gatunku czarnej komedii wyświetlany w USA od czerwca 2009 r. Tytułową bohaterkę gra Edie Falco, wielokrotna zdobywczyni nagrody Emmy, aktorka znana z „Rodziny Soprano”. Kolejne tytuły to „Three Riverso”, a w Święta pojawi się cykl „Biblia”, składający się z 21 części.
  TVP HD
  TVP HD
  TVP HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 244
  TVP HD – polska stacja ogólnotematyczna Telewizji Polskiej, uruchomiona 6 sierpnia 2008 roku, nadawana w wysokiej rozdzielczości (HDTV). Emitowane są w niej programy rozrywkowe, sportowe, dokumentalne, seriale oraz pozycje filmowe.
  Stopklatka TV HD
  Stopklatka TV HD
  Stopklatka TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 246
  STOPKLATKA to polski kanał filmowo-serialowy oferujący szeroki wachlarz gatunkowy kina światowego oraz rodzimych produkcji. Na antenie jest miejsce zarówno dla pełnometrażowych filmów fabularnych - nakręconych z rozmachem hollywoodzkich hitów, trzymających w napięciu thrillerów, klasycznych westernów, komedii i horrorów - jak i premierowych seriali fabularnych, formatów dokumentalnych czy programów rozrywkowych.
  Kino Polska HD
  Kino Polska HD
  Kino Polska HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 247
  W ramówce stacji Kino Polska znajdują się polskie i zagraniczne produkcje: seriale animowane, filmy dokumentalne, fabularne, kroniki, kino niezależne oraz wydarzenia kulturalne i koncerty. Wybierając ten kanał obejrzymy polskie produkcje wybitnych reżyserów, m.in.: Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Zanussiego, Janusza Morgensterna, Agnieszki Holland, Piotra Szulkina, Kazimierza Kutza, Andrzeja Munka, Jerzego Hoffmana, Wojciecha Hasa, Kazimierza Karabasza, Barbary Sass Jerzego Kawalerowicza, Aleksandra Forda, Stanisława Barei, Romana Polańskiego, Stanisława Różewicza, Jerzego Skolimowskiego, Jerzego Passendorfera. Telewizja Kino Polska emituje także niezapomniane i ponadczasowe polskie seriale animowane dla najmłodszych, m.in.: Miś Uszatek, Gucio i Cezar, Pomysłowy Dobromir, Reksio, Lis Leon, Kot Filemon, Przygody Koziołka Matołka, Bolek i Lolek, Opowiadania Muminków, Nasz dziadzio, Hip-Hip i Hurra oraz wiele innych. Kanał ten nie przerywa swoich programów blokami reklamowymi.
  Kino TV HD
  Kino TV HD
  Kino TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 248
  Kino TV to kanał w hollywoodzkim stylu. Rocznie oferuje setki premierowych tytułów. W bogatej ofercie programowej posiada fantastyczne kino akcji, zabawne komedie, poruszające dramaty, seriale i miniseriale cieszące się popularnością na całym świecie oraz świetnej jakości wysokobudżetowe produkcje w gwiazdorskiej obsadzie.
  Polsat Film HD
  Polsat Film HD
  Polsat Film HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 249
  Polsat FILM to kanał tematyczny skierowany do wszystkich miłośników dobrego kina. Podejmując się misji opracowania formuły nowego kanału filmowego, chciałam, by tworzył on pomost pomiędzy kinem komercyjnym i niszowym, dziełami wielkich reżyserów i aktorów, a filmami mniej znanych twórców. Wszystko po to, by otrzymali Państwo jak najbogatszą ofertę, związaną ze światową kinematografią. Ten cel udało się osiągnąć dzięki temu, że Polsat posiada bogatą bazę najlepszych filmów kinowych ostatnich lat oraz współpracuje z największymi wytwórniami filmowymi. Zarówno wielbiciele klasyki kina, jak i fani współczesnych hitów, znajdą u nas coś dla siebie.
  Romance TV HD
  Romance TV HD
  Romance TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 251
  Bollywood HD
  Bollywood HD
  Bollywood HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny, polski
  Nr kanału: 255
  Bollywood HD to pierwszy kanał w Polsce prezentujący wyłącznie filmy z Indii. Produkcja filmowa w Indiach to około 1000 filmów rocznie, a Bollywood HD oferuje 600 godzin premier na rok. Aktorzy kina Bollywood  dorównują gwiazdom kina Hollywood m.in Aishwarya Rai, najpiękniejsza kobieta świata i gwiazda kina. Indyjskie kino  oferuje widzom najlepszą jakość dźwięku i obrazu. Bollywood HD to nie tylko energetyczna muzyka, która pokazuje przeważnie problemy miłosne bohaterów ze sporą ilością piosenek i scen tanecznych, a także sensacyjne filmy na światowym poziomie. Indyjskie kino jeszcze nigdy nie było tak dobre, a teraz również dostępne w Polsce i po polsku.
  13 Ulica HD
  13 Ulica HD
  13 Ulica HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 257
  13 Ulica to kanał INTRYGI i SENSACJI. Jeden z najchętniej oglądanych kanałów w Europie. 13 Ulica trzyma widza w napięciu, oferując coraz to nowe zaskakujące i szokujące wątki. Kanał jest pełen niesamowitych zwrotów akcji i znanych postaci. Wszystko to sprawia, że kanał ten osiągnął status legendy w innych krajach europejskich.
  Dizi HD
  Dizi HD
  Dizi HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 258
  Dizi to propozycja skierowana do coraz szerszego grona miłośników tureckich seriali w Polsce. Kanał będzie emitował zarówno produkcje obyczajowe, romantyczne, jak i kryminały. Nazwa kanału pochodzi od tureckiego słowa „Dizi” oznaczającego bardzo popularny w Turcji gatunek wysokobudżetowych seriali, których akcja najczęściej dzieje się w Stambule lub regionie Anatolii. Seriale tego gatunku opowiadają chwytające za serce historie, które są przedstawione na tle tureckiej kultury i sposobu życia.
  MiniMini+ HD
  MiniMini+ HD
  MiniMini+ HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 270
  MiniMini – kanał telewizyjny adresowany do dzieci do lat 7. Nadaje codziennie, w godzinach od 6:00 do 21:00. Specjalizuje się w bajkach i programach pozbawionych elementów przemocy.
  Nickelodeon
  Nickelodeon
  Nickelodeon
  Jakość: SD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 272
  Nickelodeon (w skrócie Nick) to kanał telewizyjny oferujący seriale dla najmłodszych, dla dzieci w wieku szkolnym, a także seriale młodzieżowe. Na kanale zobaczymy ulubione kreskówki naszych dzieci: "Sponge Bob", "Pingwiny z Madagaskaru" i wiele innych. Oferta programowa całkowicie pozbawiona jest reklam.
  Nicktoons HD
  Nicktoons HD
  Nicktoons HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 273
  Nickelodeon HD to trzecia stacja z rodziny kanałów dziecięcych Nickelodeon (obok Nickelodeon i Nick Jr.). Nickelodeon HD to pierwszy młodzieżowy kanał high definition w Polsce. Młodzi widzowie, spragnieni rozrywki znajdą tu najlepsze seriale oraz animacje, znane ze światowej oferty Nicka, po raz pierwszy w Polsce zaprezentowane w jakości HD.
  Cartoon Network HD
  Cartoon Network HD
  Cartoon Network HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 275
  Cartoon Network to kanał, w którym znajdziesz twoje ulubione filmy rysunkowe takie, jak "Scooby Doo", "Tom i Jerry", "Garfield", "Eliot Kid" i wiele innych. Seriale nadawane w Cartoon Network pochodzą głównie ze studia Hanna-Barbera i Warner Bros., stacja emituje również produkcje własne.
  TVP ABC HD
  TVP ABC HD
  TVP ABC HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 276
  Kanał pełen interesujących,i zabawnych i zawsze bezpiecznych programów, które rozbudzają ciekawość oraz wyobraźnię najmłodszych widzów. TVP ABC będzie emitować bajki z polskich wytwórni filmów animowanych, programy i magazyny edukacyjne, seriale, filmy i Teatr Telewizji dla dzieci, w tym wszystko to, co najlepsze w zbiorach telewizji publicznej lub specjalnie na jej potrzeby kupione, jak: „Miś Uszatek”, „Bolek i Lolek”, „Miś Fantazy”, „Przygody Koziołka Matołka”, „Smerfy” i „Pszczółka Maja”. Szczególną uwagę poświęcono najmłodszym, dla których przygotowano codzienne i aż godzinne pasmo „Wieczorynki”, codziennie od 19.00 do 20.00.  TVP ABC to gwarancja poziomu, jakości i bezpieczeństwa prezentowanych w programie treści. Telewizja Polska ma na polskim rynku najdłuższe i unikatowe doświadczenie oraz tradycję w produkcji dedykowanej najmłodszym widzom. Nie zabraknie więc „Domisiów”, „Lippy & Messy’ego” - uczących angielskiego poprzez działania teatralne, plastyczne, muzyczne i ruchowe, popularno-naukowego „Dlaczego? Po co? Jak?” z doświadczeniami przeprowadzonymi specjalnie dla programu przez animatorów Centrum Nauki Kopernik, propagujących czytanie „Molików książkowych” czy „Budzika” dla najmłodszych oraz „Jedynkowego przedszkola” czy „Sześciolatków – pierwsza klasa”. A także legendarnego Tik-Taka z Ewą Chotomską jako ciotką Klotką, Andrzejem Grabowskim jako Panem Tik Takiem i Profesorem Ciekawskim oraz Krzysztofem Marcem – Krzysiem i Zającem Poziomką.
  Disney Channel HD
  Disney Channel HD
  Disney Channel HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 277
  Disney Channel Polska to polskojęzyczna stacja telewizyjna o profilu familijnym, polski oddział międzynarodowego Disney Channel. Specjalizuje się w emisji programów Disneya, w tym seriali fabularnych dla młodzieży i animowanych dla dzieci, klasycznych i nowszych filmów z tej wytwórni oraz produkcji własnych – Disney Channel Original.
  Disney XD
  Disney XD
  Disney XD
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 278
  Disney XD – stacja telewizyjna przeznaczona dla dzieci i młodzieży. Grupą docelową kanału są aktywni chłopcy w wieku 6-14 lat a jego ramówka jest oparta na programach typu live-action oraz serialach animowanych, samo XD jest akronimem od angielskich słów Xtreme Digital. Oprócz filmów i seriali, Disney XD emituje krótkometrażowe programy w czasie przerw reklamowych – oryginalny program PRO XD oraz kilkuminutowe odcinki seriali Dzieciak kontra Kot i Jimmy Cool a także programy o tematyce sportowej. Program nadawany jest codziennie przez 18 godzin, od 6:00 do 24:00.
  Cartoonito HD
  Cartoonito HD
  Cartoonito HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 281
  Kanał telewizyjny dedykowany jest dzieciom w wieku 2-6 lat, ich rodzicom i opiekunom. Cartoonito to miejsce, gdzie przedszkolaki mogą być kimkolwiek tylko chcą, gdzie docenia się ich unikalny potencjał oraz oryginalność. Cartoonito wierzy, że każde dziecko jest wyjątkowe, i zapewnia mu przestrzeń do śmiechu oraz wychodzenia poza wyznaczone przez innych ramy, gdzie szacunek i empatia są na porządku dziennym.
  Alfa TVP HD
  Alfa TVP HD
  Alfa TVP HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 288
  Alfa TVP to kanał skierowany do młodych widzów z pokolenia Alfa, czyli osób urodzonych w erze cyfrowej (po 2010 roku). Oferta programowa stacji ma połączyć atrakcyjność z bezpieczeństwem i walorami edukacyjnymi emitowanych treści. W ramówce dominują programy edukacyjne, reportaże, seriale oraz seriale animowane (w tym anime).
  Eska TV HD
  Eska TV HD
  Eska TV HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny, polski
  Nr kanału: 300
  Stację prezentuje najnowsze utwory muzyczne, głównie muzykę pop, pop-rock i dance oraz najbardziej znane piosenki z lat 80. i 90. XX wieku. Obok audycji muzycznych emitowane są programy rozrywkowe, poradnikowe, programy typu reality i seriale
  Eska Rock TV
  Eska Rock TV
  Eska Rock TV
  Jakość: SD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 301
  Eska Rock TV nadaje głównie polską muzykę rockową. Ramówka podzielona jest na 4 bloki tematyczne - poranny "@ktywacja", popołudniowy "Gramy co chcemy", wieczorny "Rock nie wyrok" oraz nocny "Rock by night".
  Eska TV Extra HD
  Eska TV Extra HD
  Eska TV Extra HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 302
  ESKA TV - polskojęzyczna stacja telewizyjna skierowana do młodych ludzi. Na ofertę ESKA TV składają się najświeższe klipy artystów znanych z anteny radiowej ESKI, ekskluzywne wywiady i mnóstwo niespodzianek.
  4FUN.TV
  4FUN.TV
  4FUN.TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 303
  Świeża i zawsze modna muzyka, nowe twarze, nowe programy. Kanał skierowany do młodych widzów aspirujących, aktywnych, świadomych użytkowników rynku muzycznego. Dedykowane akcje specjalne dla widzów oraz aktywności dzięki aplikacji 4FUN APP.  Zdjęcia oraz komentarze video prosto na antenę 4FUN.TV. Widz ma realny wpływ na tworzenie kontentu telewizyjnego.      
  4FUN DANCE
  4FUN DANCE
  4FUN DANCE
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 304
  Nowy, wyróżniający się na rynku kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W ciągu dnia muzyka do ćwiczeń, pasmo dla aktywnych mam oraz dużo motywacji do aktywnego spędzenia czasu przed telewizorem. Wieczorem i w nocy DANCE – teledyski i specjalne imprezowe pasma muzyczne pozwalające na wieczorne aktywności sportowe a przy okazji super zabawę.  
  4FUN KIDS
  4FUN KIDS
  4FUN KIDS
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 305
  4FUN KIDS to pierwsza telewizja muzyczna skierowana do odbiorców w wieku 4-35 lat - dzieci i ich mam. Stacja oferuje przez cały dzień materiały edukacyjne i rozrywkowe dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym, w tym treści, które pozwolą na relaks ich rodzicom.
  MTV Polska HD
  MTV Polska HD
  MTV Polska HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 306
  MTV Polska to muzyczny kanał skierowany do nastoletnich odbiorców. Ramówka polskiej MTV obejmuje nie tylko muzykę, ale przede wszystkim: programy rozrywkowe, filmowe, dokumentalne oraz seriale.
  NickMusic
  NickMusic
  NickMusic
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 311
  NickMusic to całodobowy kanał muzyczny z portfolio ViacomCBS w całości poświęcony muzyce i skierowany do dzieci w wieku 6-11 lat. Playlista stacji z popularnymi międzynarodowymi hitami, m.in. takich wykonawców jak Justine Timberlake, Ed Sheeran, Dua Lipa czy Ariana Grande, nie jest przerywana reklamami.
  MTV 00s
  MTV 00s
  MTV 00s
  Jakość: SD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 312
  MTV 00s (dawniej VH1) - oferta programowa tej stacji ma skoncentrować się wokół utworów pochodzących z pierwszej dekady XXI wieku.
  Polo TV
  Polo TV
  Polo TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 314
  Polo tv - to program nadający 24 godziny na dobę. Znajdziecie w nim niezpomniane hity dico polo & dance, będziecie mogli obejrzeć najsłynniejsze festiwale i koncerty z lat '90-tych. Obejrzycie ciekawe opowieści gwiazd, zespołów disco polo i nich samych, o tym jak powstawały zespoły i jakie historie wiążą się z pisaniem piosenek, które stały się wielkimi przebojami. W Polo tv obejrzycie legendarny program Disco Polo Live z prowadzącym Robertem Klattem, a także będziecie tworzyć własną listę przebojów disco polo.
  VOX Music TV
  VOX Music TV
  VOX Music TV
  Jakość: SD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 317
  Kino Polska Muzyka
  Kino Polska Muzyka
  Kino Polska Muzyka
  Jakość: SD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 318
  Kino Polska Muzyka to pierwszy kanał rozrywkowy pokazujący nagrania tylko polskiej muzyki. Takiej telewizji polscy widzowie jeszcze nie widzieli. Łączymy tradycję i współczesność. Uruchamiamy wehikuł czasu, który przeniesie widzów do różnych epok polskiej popkultury, estrady i kina. Przypominamy wiecznie zielone przeboje, których słuchali nasi rodzice i dziadkowie. W Kino Polska Muzyka odkrywamy to, co ciekawego jawi się na polskim, muzycznym horyzoncie. Wyławiamy młode talenty, emitujemy filmy muzyczne i dokumentalne poświęcone muzykom. Nie ograniczamy się gatunkowo. Fani alternatywy, popu, jazzu czy rocka, znajdą u nas specjalnie przygotowane pasma muzyczne. Jesteśmy w pełni autorską telewizją, tworzoną według naszej koncepcji. Skupiamy się na tym, co najlepsze w polskiej muzyce i polskim kinie: wyobraźni i emocjach.
  Stars.TV HD
  Stars.TV HD
  Stars.TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 319
  STARS.TV to polski kanał muzyczny prezentujący największe przeboje i najsłynniejsze teledyski minionych dekad. W ramówce stacji znalazły takie programy jak "Best 80's", "Best 70's","Best 00's", "Best Hits", "Best Rock", "Best Ballads", "Best Polish", a także cykliczne zestawienia ówczesnych przebojów najpopularniejszych wykonawców zarówno z Polski jak i ze świata.
  Power TV HD
  Power TV HD
  Power TV HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 320
  Power TV to gwarantowane 100% rozrywki przez całą dobę. Ponad 50% ramówki będzie zajmowała polska muzyka rozrywkowa, która przeżywa teraz swoisty renesans. Ważne miejsce w naszej ofercie zajmą też kultowe teledyski z lat 80-tych i 90-tych, które poddaliśmy cyfrowej rekonstrukcji, aby wyglądały i brzmiały nad wyraz dobrze, także na telewizorach HD. W Power TV wręcz zaroi się od gwiazd, których tajemnice i sekrety będzie można poznać w seriach wielu programów. Power TV to także bogata oferta magazynów tematycznych. Na wyłączność w Power TV zobaczycie nowe odcinki High Score – najpopularniejszego polskiego programu telewizyjnego o grach komputerowych. Z naszą kamerą wybierzemy się też w najskrytsze zakamarki mórz, jezior i oceanów, które co tydzień będziemy pokazywać w magazynie Wodny Świat. Z kolei w paśmie Power Extreme nie zawahamy się skoczyć z klifu albo wyruszyć na rajd po bezdrożach z Adamem Małyszem. Dla odrobiny relaksu pokażemy też wszystkie odcinki programu GOLF Pasja i Sport, gdzie między innymi z Mateuszem Kusznierewiczem, Jerzym Dudkiem oraz Mariuszem Czerkawskim będziemy zdradzać tajniki tego wyjątkowego sportu.
  Music Box Polska HD
  Music Box Polska HD
  Music Box Polska HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 325
  Music Box Polska to tylko sprawdzone hity! Dostarczamy klipy najlepszych polskich i zagranicznych artystów oraz najlepszą muzykę zza wschodniej granicy – ekskluzywnie w polskiej telewizji! Ale nie żyjemy tylko teledyskami – mamy newsy ze świata muzyki, mody i kina. Przepytujemy celebrytów, zaglądamy za kulisy show-biznesu, a nasi prezenterzy potrafią podać to wszystko w niepowtarzalnym stylu.
  Jazz TV HD
  Jazz TV HD
  Jazz TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 326
  JAZZ TV to nie jest zwykła stacja komercyjna telewizji kablowej. Niech to jedno na początek będzie jasne. Skoncentrujmy się na tym przez chwilkę. JAZZ ma misję. Taką, która jest od pierwszej chwili konsekwentnie realizowana i której kolejne poziomy są wciąż odkrywane, reinterpretowane i poszukiwane - jak to w jazzie. Powstała nie tylko z miłości do tej głębokiej, dzikiej muzyki. Nie tylko z pasji do współczesnego brzmienia. Takie stwierdzenie byłyby oczywiście prawdziwe, jednak także banalne, pachnące tanim, emocjonalnym marketingiem. Powstała ona również z poczucia, że telewizja jako medium z wielkim potencjałem, ocierająca się o życie tak wielu ludzi została w pewnym sensie opuszczona przez kulturę. Spisana na straty przez tych, którzy dali się przekonać, że to rozrywka wyłącznie dla mas. Ktoś powiedział: “Panie i panowie, nie ma tu dla nas miejsca. Wycofujemy się do radia, do gazet, na blogi i portale internetowe.” Ale czy miał racje? Mądrzy jazzmani od lat już mawiają: “Podążaj za błędem. Jeżeli zagrałeś niewłaściwą nutę, zagraj ją jeszcze raz.” A my słuchamy nie tylko tego, co grają, ale także właśnie tego, co mają do powiedzenia. I dajemy państwu szansę obcowania zarówno z jednym jak i z drugim. Sięgnijmy do popkultury i z góry proszę, wybaczcie mi państwo na tę niemądrą parafrazę: JAZZ to elegancka telewizja na bardziej cywilizowane czasy.
  Discovery Channel HD
  Discovery Channel HD
  Discovery Channel HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 340
  Discovery Channel skierowany jest do wszystkich ciekawych świata i pragnących poszerzać swoje horyzonty. Emitując programy o różnorodnej tematyce Discovery Channel zachęca do pokonywania własnych ograniczeń i podejmowania wyzwań, które mogą odmienić Twoje życie. Tworzymy programy wysokiej jakości, których bohaterami są niezwykli ludzie, realizujący swoje pasje. Ich historie mogą być źródłem Twojej inspiracji i wyzwolić twórczą postawę wobec własnego życia. Szybkie bicie serca, głowa pełna szalonych pomysłów, odwaga. Dołącz do ludzi z pasją życia, poznaj ich niezwykłe doświadczenia i niezliczone możliwości, które oferuje Ci świat.
  Discovery Science HD
  Discovery Science HD
  Discovery Science HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 341
  Discovery Science (dawniej Discovery Sci-Trek) – telewizyjny kanał tematyczny nadający filmy dokumentalne i programy popularnonaukowe poświęcone szeroko pojętym naukom ścisłym i przyrodniczym. Na kanale można znaleźć m.in. programy poświęcone sprawom ekologii i środowiska, katastrofom, współczesnej inżynierii, technologii, jak również popularne serie z gatunku popscience.
  ID Investigation Discovery HD
  ID Investigation Discovery HD
  ID Investigation Discovery HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 342
  ID to kanał dokumentalny prezentujący seriale o tematyce kryminalno-rozrywkowej i cieszący się popularnością wśród fanów zagadek kryminalnych.  
  Discovery Historia
  Discovery Historia
  Discovery Historia
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 343
  Discovery Historia (dawniej Discovery TVN Historia) – kanał tematyczny o tematyce historycznej. Ramówkę wypełniają produkcje dokumentalne dotyczące historii Polski i świata.
  National Geographic HD
  National Geographic HD
  National Geographic HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 344
  Ramówka kanału jest identyczna, jak ramówka National Geographic Channel z tym, że programy emitowane są w rozdzielczości 1080i i dźwiękiem przestrzennym 5.1.
  National Geographic Wild HD
  National Geographic Wild HD
  National Geographic Wild HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 345
  Stacja należy do National Geographic Society – właściciela innych kanałów tej marki. Prezentuje programy poświęcone dzikiej przyrodzie. Posiada ramówkę niezależną od siostrzanego kanału National Geographic Wild.
  Travel Channel HD
  Travel Channel HD
  Travel Channel HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 348
  Travel Channel jest jednym z najbardziej znanych i rozpoznawalnych kanałów turystycznych i podróżniczych w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Nadaje w 19 językach, przez 24 godziny na dobę. Rozrywkowy, pełen informacji i inspirujący, Travel Channel przedstawia wyjątkowo szeroką i bogatą ofertę dla każdego kto lubi i chce podróżować. Programy przenoszą widzów do wszystkich zakątków ziemi, na przygody z plecakiem, kulinarne poszukiwania, ekologiczne wczasy, w ekskluzywne miejsca oraz luksusowe zakątki na całym świecie.
  History HD
  History HD
  History HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 350
  Kanał HISTORY nadaje historii głębsze znaczenie i atrakcyjny wymiar, przyglądając się świeżym okiem temu, co sprawiło, że jesteśmy tacy, a nie inni. Urzekające rekonstrukcje i fascynujące wydarzenia opowiedziane z nowej perspektywy sprawiają, że w tych programach historia ożywa, dzieje się na naszych oczach i odsłania nam zupełnie nowe oblicze. Kanał HISTORY to najwyższej jakości rozrywka, która jak żadna inna przybliża rzeczywistość.
  Polsat Viasat History HD
  Polsat Viasat History HD
  Polsat Viasat History HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 353
  Polsat Viasat History ożywia przeszłość Historia jest nie tylko nauczycielką życia, ale także naszą wierną życiową towarzyszką – jest z nami zawsze i wszędzie. Cel Polsat Viasat History to przedstawienie jej w sposób ekscytujący, rozrywkowy, interesujący i dynamiczny. Lekka konwencja ale przy tym wiarygodność i rzetelność to motto tego kanału. Prezentowane w nim fakty i wydarzenia uwypuklają różnorodność punktów widzenia oraz prowokują do myślenia, niektóre ze stawianych tam pytań pozostawiając bez odpowiedzi. Polsat Viasat History HD zaprasza na wspólną podróż w przeszłość, tę bliższą i tę najdalszą – przez wydarzenia, które ukształtowały nasz dzień dzisiejszy. Od rewolucji po wojny, od sportu do sztuki, od wynalazków i odkryć po największe klęski oraz dziejowe sukcesy i zwycięstwa. Historia kultury, mity i tajemnice, historia wynalazków i odkryć, kluczowe wydarzenia w historii, historia muzyki i pop kultury, historia wojskowości, sylwetki wielkich, sławnych ludzi, historia na żywo i wreszcie dramaty historyczne to tematyczne bloki i jednocześnie hasła wywoławcze prezentowanych na tym kanale programów. Szerokie i różnorodne spektrum kanału łączące starożytność z nowoczesnością, zagadnienia społeczne z kulturalnymi, historię popularną z naukowym przekazem historycznym zaprezentowane zostało w spójnym, dynamicznym i ekscytującym pakiecie programowym. Kanał Polsat Viasat History dostępny jest przez całą dobę, w wersji polskiej czytanej przez lektora, nie nadaje reklam i co roku emituje premiery nowych, najwyższej jakości programów, które przyciągają uwagę licznej, lojalnej i stale powiększającej się widowni.
  Fokus TV HD
  Fokus TV HD
  Fokus TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 355
  Fokus TV składa się z programów o charakterze edukacyjnym, które prezentują wiedzę w przystępny i zrozumiały dla każdego, a także z filmów dokumentalnych i paradokumentalnych o różnorodnej tematyce (historycznej, przyrodniczej, społecznej). W ofercie nie zabraknie także produkcji własnych przygotowanych na zlecenie nowej stacji.
  Red Carpet TV HD
  Red Carpet TV HD
  Red Carpet TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 357
  Na ramówkę stacji składają się formaty związane z szeroko pojętą kulturą i show-biznesem, a w tym m.in. "Świat gwiazd", "Na czerwonym dywanie", "Na afiszu", "Red Carpet News", a także magazyny poradnikowe, kulinarne i podróżnicze ("Jak być piękną", "Odkryj miasto", "Gotuj z Giancarlo", "Polskie rozdroża") oraz wywiady z gwiazdami, reportaże i filmy fabularne.
  TVP Dokument HD
  TVP Dokument HD
  TVP Dokument HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 359
  TVP Nauka HD
  TVP Nauka HD
  TVP Nauka HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 360
  TVP Nauka to kanał o profilu dokumentalnym popularyzujący wiedzę z zakresu nauk ścisłych, przyrodniczych, technicznych, ekologii, medycyny, a także nauk społecznych oraz o ziemi. Stacja stawia na różnorodne produkcje rodzime, jak i zagraniczne. W ramówce znalazły się m.in. magazyny medyczne "Po prostu zdrowie", "Operacja zdrowie 2", "Zacznij od zdrowia", seriale dokumentalne "Sekrety starożytnych inżynierów", "Ziemia. Podwodny świat", "Szpiedzy wśród zwierząt", "Piwnice Jukatanu - Ogrody Belize", a także cykl "Polacy światu", który przedstawia niesamowite historie polskich emigrantów oraz reportaże z serii "Wojciech Cejrowski - boso przez świat". Nie zabraknie również filmów dokumentalnych "Polskie Parki Narodowe", "Tajemnice astronomii Kopernika", "Bilet na Księżyc", "Lo i stało się. Zaduma nad światem w sieci", "Wielkie rzeki świata" czy "Antropocen: Epoka człowieka".  
  Food Network HD
  Food Network HD
  Food Network HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 400
  Rozrywka i jedzenie prosto z serca. Food Network prezentuje świeże spojrzenie na telewizję kulinarną oferując przy tym najwyższej jakości rozrywkę. Innowacyjna ramówka oraz inspirujący kucharze, zachęcają do samodzielnego eksperymentowania z potrawami i zgłębiania umiejętności kulinarnych. Widzowie Food Network nie będą mogli się oprzeć połączeniu rzetelnej sztuki gotowania, konkursów kulinarnych, świeżych pomysłów i rozrywki z dużą dawką energii. To kombinacja, która zainspiruje nie tylko miłośników dobrej kuchni. W tej niezwykłej mieszance programów znajdują się pozycje, które podbiły serca widzów na całym świecie: Kuchenne potyczki, Jedzenie od kuchni i Kuchenne wyzwania, jak również programy prowadzone przez nowo odkryte oraz uznane talenty kulinarne łącznie z Bosonogą Contessą z Iną Garten oraz Guyem Fierim w Kulinarnych Podróżach i w Wielkim Żarciu u Guya. Od października 2013 do tego grona dołączyła także pełna charyzmy i wdzięku Ewa Wachowicz w programie Ewa Gotuje.
  BBC Brit HD
  BBC Brit HD
  BBC Brit HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 405
  BBC Brit to kanał adresowany przede wszystkim do młodych mężczyzn. Znajdą w nim wszystko, co uwielbiają: od samochodów przez biznes po programy dokumentalne i naukę, w idealnympołączeniu ważnych tematów i lekkiej formy. Tu również przeniesie się na stałe najpopularniejszyprogram motoryzacyjny Top Gear, którego najnowsze serie widzowie BBC Brit zobaczą, jako pierwsi
  Discovery Life HD
  Discovery Life HD
  Discovery Life HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 408
  Kanał Discovery Life to kanał lifestylowy poświęcony tematyce zdrowotnej, skierowany do widzów zainteresowanych medycyną, zdrowym stylem życia oraz nowinkami ze świata urody.   W bogatej ofercie programowej przedstawiane są historie ludzi borykających się z najdziwniejszymi przypadłościami, jak również lekarzy dokonujących cudów medycznych. Nie brakuje pozycji prezentujących zdrowotne problemy współczesnego świata, zdrowe diety oraz gadżety ułatwiające dbanie o dobrą kondycję.
  DTX HD
  DTX HD
  DTX HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 409
  Discovery Turbo Xtra – przeznaczony na rynek europejski telewizyjny kanał tematyczny skierowany do mężczyzn. W ramówce stacji znajdą się takie kategorie programów jak: motoryzacja, męskie jedzenie czy ekstremalne wędkarstwo. Hasło kanału brzmi: "Bądź mężczyzną. Włącz Discovery Turbo Xtra".
  TLC HD
  TLC HD
  TLC HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 410
  Kanał TLC skierowany jest do kobiet w wieku 25-49, ale wiele z programów wzbudzi zainteresowanie także mężczyzn. TLC akceptuje i chce pokazywać w kobietach wszystko to, co czyni je w życiu szczęśliwymi. Pomaga odkrywać radość i pozytywne nastawienie do świata, pewność siebie, niezależność oraz autentyczność. TLC to doskonały wybór dla kobiet, które szukają inspiracji i doceniają wielorakie aspekty ich życia, same nieustająco starając się znaleźć balans pomiędzy ich codziennymi obowiązkami, a potrzebą ucieczki i relaksu. Oparta na różnorodności ramówka TLC daje widowni dostęp do szerokiej gamy rozrywkowych programów przedstawiających zaskakujące i inspirujące bogactwo sytuacji i życiorysów.
  TBN Polska HD
  TBN Polska HD
  TBN Polska HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 412
  TBN Polska to telewizja familijna z wartościami chrześcijańskimi. TBN Polska to kanał oferujący bogaty wybór programów: podróżniczych, historycznych, dokumentalnych, biznesowych, edukacyjnych, muzycznych oraz animowanych dla dzieci. Starannie dobraną ofertę programową dopełniają filmy fabularne oraz seriale.
  HOME TV HD
  HOME TV HD
  HOME TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 413
  Kanał HOME TV to świat nieruchomości, remontów, projektowania wnętrz, a także pięknych ogrodów. HOME TV prezentuje programy związane z wnętrzami, remontami, metamorfozami domów i ogrodnictwem. W ofercie kanału znajdują się zarówno poradniki, które pozwolą odkryć swój ogród na nowo, jak i ciekawe serie dokumentalne, które wprowadzą widzów w świat dynamicznie rozwijających się rynków nieruchomości, a eksperci z dziedziny designu przekażą cenne informacje i praktyczne instrukcje. W ramówce znajdują się również programy kulinarne, w których widzowie mogą zobaczyć m.in. domowy wyrób wędlin czy serów. Dzięki HOME TV widzowie odkryją w sobie pasję do ogrodnictwa, a także zainspirują się do zmian swojego najbliższego otoczenia, jakim jest dom. Jak mawia stare przysłowie, wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej.
  Tele5 HD
  Tele5 HD
  Tele5 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 420
  Stacja Tele5, obecna na polskim rynku telewizyjnym od kwietnia 2002 roku, nadaje program o charakterze rozrywkowym. W bogatej ofercie programowej widzowie znajdą seriale i filmy: sensacyjne, science-fiction, komediowe, kryminalne, obyczajowe; thrillery, horrory, dramaty oraz telenowele. Obok dużych produkcji kina europejskiego i amerykańskiego, stacja prezentuje autorskie programy publicystyczne, kulturalne i rozrywkowe.
  Polonia1 HD
  Polonia1 HD
  Polonia1 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 421
  Polonia1 to rozrywkowa stacja telewizyjna. Starannie wyselekcjonowane programy rozrywkowe, seriale komediowe i filmy z gatunku komedia, dramat i romans to podstawa ramówki tego kanału. W ofercie telewizji Polonia1 znajdują się także interaktywne programy muzyczne.
  TVP Kobieta HD
  TVP Kobieta HD
  TVP Kobieta HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 422
  TVP Kobieta jest kanałem tematycznym o charakterze lifestyle’owo-poradnikowo–rozrywkowym, skoncentrowanym wokół potrzeb i zainteresowań kobiet. Adresowany jest do kobiet niezależnie od wieku, wykształcenia i stylu życia. Oferta programowa anteny ma inspirować, edukować i rozwijać, dając jednocześnie szansę na relaks i odpoczynek. Pierwszy w historii Telewizji Polskiej oraz jedyny dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej kanał lifestyle’owy w pełni poświęcony tematyce kobiecej. W bogatej ofercie programowej znajdą się programy dotyczące urody, pielęgnacji, mody, urządzania wnętrz, kulinarne, podróżnicze, a także ciekawe filmy, serie dokumentalne, czy reportaże dotyczące ważnych kwestii społecznych. Do tworzenia programów w TVP Kobieta zaprosiliśmy ekspertki w swoich dziedzinach. Na antenie pojawią się wyjątkowe i różnorodne programy, w których z pewnością każdy widz znajdzie coś dla siebie.
  FashionTV Paris HD
  FashionTV Paris HD
  FashionTV Paris HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 425
  Poświęcona modzie telewizja prezentująca nagrania z pokazów oraz magazyny tematyczne związane z designem, muzyką, urodą i stylem życia. Kanał transmituje również programy przedstawiające najważniejsze wydarzenia ze świata znanych projektantów ubrań i akcesoriów.
  EWTN
  EWTN
  EWTN
  Jakość: SD
  Język: angielski, niemiecki
  Nr kanału: 426
  Amerykańska stacja telewizyjna emitująca treści w języku angielskim, hiszpańskim i niemieckim. Prezentowane programy mają charakter religijny i zmieniają się zależnie od bieżącego okresu roku liturgicznego w kościele rzymskokatolickim.
  TV Okazje HD
  TV Okazje HD
  TV Okazje HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 427
  TV Okazje to całodobowy kanał telewizyjny oferujący sprzedaż szerokiej gamy produktów dla zdrowia, urody lub asortymentu związanego z wyposażeniem domu. Zakupy można realizować za pośrednictwem Internetu lub telefonicznie.
  Deutsche Welle
  Deutsche Welle
  Deutsche Welle
  Jakość: SD
  Język: niemiecki
  Nr kanału: 453
  DW-TV to oficjalny zagraniczny kanał telewizyjny niemieckiej stacji nadawczej Deutsche Welle. Jego celem jest przesyłanie jak największej ilości informacji o Republice Federalnej Niemiec poza niemieckie granice. Największą część programu DW-TV stanowią programy informacyjne, dokumentalne i magazyny, emitowane w ciągu każdej godziny na przemian w języku niemieckim i angielskim. Dwie godziny dziennie przeznaczone są na emisję programów po hiszpańsku, a trzy na programy po arabsku.
  CNN International
  CNN International
  CNN International
  Jakość: SD
  Język: angielski
  Nr kanału: 456
  Cable News Network (CNN) – amerykańska telewizja informacyjna. Stacja nadająca programy informacyjne przez całą dobę, była pierwszym kanałem telewizyjnym tego typu na świecie. Obecnie należy do koncernu Time Warner.
  BBC News
  BBC News
  BBC News
  Jakość: SD
  Język: angielski
  Nr kanału: 457
  BBC News (dawniej BBC World News) to kanał o profilu informacyjnym z ramówką w języku angielskim. Dostarcza widzom całodobowo najświeższe wiadomości zarówno z obszaru Wielkiej Brytanii, jak i reszty świata. Oprócz aktualnych serwisów informacyjnych oferuje także autorskie programy z udziałem topowych brytyjskich dziennikarzy komentujących najważniejsze doniesienia medialne w skali lokalnej oraz globalnej.
  Al Jazeera English HD
  Al Jazeera English HD
  Al Jazeera English HD
  Jakość: HD
  Język: angielski
  Nr kanału: 458
  Al-Dżazira (ang. Al-Jazeera, arab. الجزيرة, "Wyspa" lub "Półwysep") – arabska stacja telewizyjna z siedzibą w Katarze. Kanał rozpoczął nadawanie w listopadzie 1996 roku, przyjmując do siebie wielu dziennikarzy z zawieszonego w kwietniu tego samego roku arabskojęzycznego kanału BBC World Service, który napotkał trudności z cenzurą w Arabii Saudyjskiej. Strategia programowa Al Dżaziry obejmuje m.in. prezentowanie tematów kontrowersyjnych politycznie i zapraszanie emigracyjnych dysydentów świata arabskiego oraz tematów istotnych kulturowo, takich jak rola kobiet w społeczeństwie. Jej atutem jest także, że ma wyłączność na emitowanie przekazów Al-Kaidy.
  France 24 HD ENG
  France 24 HD ENG
  France 24 HD ENG
  Jakość: HD
  Język: angielski
  Nr kanału: 459
  France 24 – kanał informacyjny uruchomiony przez grupę TF1 i France Télévisions nadawany w trzech wersjach językowych (angielskiej, arabskiej i francuskiej). Ramówka: co pół godziny serwisy newsowe, reportaże, kroniki lifestylowe, portrety znanych postaci, programy kulturalne oraz prognoza pogody dla całego świata.
  Bloomberg
  Bloomberg
  Bloomberg
  Jakość: SD
  Język: angielski
  Nr kanału: 463
  Bloomberg prezentuje przez całą dobę wiadomości biznesowe i finansowe, kursy walut, kursy giełdowe, wiadomości z rynków finansowych i świata biznesu oraz wywiady ze specjalistami z branży finansowej.
  Deutsche Welle ENG HD
  Deutsche Welle ENG HD
  Deutsche Welle ENG HD
  Jakość: HD
  Język: angielski
  Nr kanału: 464
  DW-TV to oficjalny zagraniczny kanał telewizyjny niemieckiej stacji nadawczej Deutsche Welle. Jego celem jest przesyłanie jak największej ilości informacji o Republice Federalnej Niemiec poza niemieckie granice. Największą część programu DW-TV stanowią programy informacyjne, dokumentalne i magazyny.
  TV5 Monde HD
  TV5 Monde HD
  TV5 Monde HD
  Jakość: HD
  Język: francuski
  Nr kanału: 465
  TV5 Monde – francuska stacja telewizyjna przeznaczona dla zagranicznej publiczności. Jej najważniejszym zadaniem jest promocja języka francuskiego i kultury krajów francuskojęzycznych. Znaczna część jej programu pochodzi od krajowych nadawców publicznych, przede wszystkim z Francji, ale także Belgii, Szwajcarii i kanadyjskiego Quebecu.
  France 24 HD FRA
  France 24 HD FRA
  France 24 HD FRA
  Jakość: HD
  Język: francuski
  Nr kanału: 466
  France 24 – kanał informacyjny uruchomiony przez grupę TF1 i France Télévisions nadawany w trzech wersjach językowych (angielskiej, arabskiej i francuskiej). Ramówka: co pół godziny serwisy newsowe, reportaże, kroniki lifestylowe, portrety znanych postaci, programy kulturalne oraz prognoza pogody dla całego świata.
  Belsat TV
  Belsat TV
  Belsat TV
  Jakość: SD
  Język: białoruski
  Nr kanału: 467
  Belsat TV (biał. Белсат) to jedyna niezależna, białoruskojęzyczna stacja telewizyjna. Powstała w 2007 roku w odpowiedzi na zapotrzebowanie białoruskich środowisk demokratycznych na środek przekazu, który dostarczałby rzetelnych informacji oraz propagował ojczystą kulturę i język. Programy Belsatu są tworzone przez białoruskich dziennikarzy na terenie Białorusi oraz w Polsce. Kanał będący częścią TVP S.A. od początku współfinansuje polskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych, przy udziale międzynarodowych donorów, z których najważniejsi to: SIDA (Szwecja), Nordycka Rada Ministrów, MSZ-y Norwegii, Holandii, Kanady, Litwy, rządy Wielkiej Brytanii i Irlandii oraz Departament Stanu USA.
  FREEDOM
  FREEDOM
  FREEDOM
  Jakość: SD
  Język: oryginalny, angielsk...
  Nr kanału: 469
  Ukraińska stacja telewizyjna informująca o najważniejszych wydarzeniach u naszych wschodnich sąsiadów. Prezentowane treści są przedstawiane w języku ukraińskim, rosyjskim, angielskim i krymskotatarskim.
  Espreso TV
  Espreso TV
  Espreso TV
  Jakość: SD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 472
  Espreso TV - portal internetowy i kanał telewizyjny, które dostarczają najbardziej aktualnych i aktualnych wiadomości mieszkańcom Ukrainy, Ukraińcom mieszkającym za granicą oraz wszystkim zainteresowanym tym, co dzieje się na Ukrainie. Espreso TV ma na celu zjednoczenie tych, którym zależy na demokratyzacji Ukrainy. Espreso TV zajmuje się dokładnym i obiektywnym relacjonowaniem życia politycznego, społecznego i kulturalnego Ukrainy.
  Polsat
  Polsat
  Polsat
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 502
  Telewizja POLSAT rozpoczęła nadawanie 5 grudnia 1992. W ciągu 19 lat Polsat zdobył miliony widzów i zapewnił sobie mocną pozycję na polskim rynku medialnym. Na swój sukces stacja zapracowała oferując najwyższej jakości rozrywkę: kultowe seriale, zagraniczne hity filmowe, sport na światowym poziomie, emocjonujące programy z udziałem gwiazd, a także wydarzenia muzyczne i wielkie koncerty gwiazd estrady.
  TVN
  TVN
  TVN
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 503
  Działająca od października 1997 roku komercyjna, bezpłatna polska stacja telewizyjna, znana z atrakcyjnych programów rozrywkowych, ciekawych filmów i własnych seriali oraz programu informacyjnego - Faktów. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się stacji telewizyjnych w Europie.
  TVN 7
  TVN 7
  TVN 7
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 504
  TVN 7 (znana również jako Siódemka) – kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Zastąpił kanał RTL 7. Stacja nadaje głównie telenowele, seriale, filmy fabularne, programy interaktywne i rozrywkowe.
  TV4
  TV4
  TV4
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 505
  Czwórka (TV 4) – stacja należąca formalnie do holdingu Polskie Media (w 90% należy do telewizji Polsat i ok. 9% posiada spółka TVN). Emituje głównie filmy i seriale, ale także programy rozrywkowe, kulturalne oraz programy interaktywne.
  TV Puls
  TV Puls
  TV Puls
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 506
  TV Puls to kanał ogólnopolski, który ma ofertę programową skierowaną do całej rodziny, w tym premierowe hity filmowe, znakomite seriale, fascynujące dokumenty i atrakcyjne animacje. Dzięki najwyższej jakości ofercie i dbaniu o relacje z widzem TV Puls stale zwiększa swój udział w rynku telewizyjnym i jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w Polsce. TV Puls. Nastaw się na relaks.
  TTV
  TTV
  TTV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 509
  Kanał telewizyjny o charakterze społeczno-interwencyjnym. Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Grupą docelową stacji są osoby w wieku 25-59 lat. Zespół redakcyjno-produkcyjny zbudowany został w drodze współpracy firmy producenckiej Stavka i grupy TVN. Serwisy informacyjne bazują na zasobach TVN24.
  AXN
  AXN
  AXN
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 537
  AXN to wielokrotnie nagradzane, najchętniej oglądane seriale, wyselekcjonowane filmy akcji i komedie, oraz programy typu reality. Kanał proponuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali przygodowych, kryminalnych, sci-fi i fantasy, obyczajowych, a także sensacyjnych. Program stacji można oglądać od 06:00 do 05:00 w polskiej wersji językowej.
  Discovery Channel
  Discovery Channel
  Discovery Channel
  Jakość: SD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 550
  Discovery Channel skierowany jest do wszystkich ciekawych świata i pragnących poszerzać swoje horyzonty. Emitując programy o różnorodnej tematyce Discovery Channel zachęca do pokonywania własnych ograniczeń i podejmowania wyzwań, które mogą odmienić ludzkie życie. Są to programy wysokiej jakości, których bohaterami są niezwykli ludzie, realizujący swoje pasje. Ich historie mogą być źródłem inspiracji i wyzwolić twórczą postawę wobec własnego życia.
  Fokus TV
  Fokus TV
  Fokus TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 557
  Fokus TV składa się z programów o charakterze edukacyjnym, które prezentują wiedzę w przystępny i zrozumiały dla każdego, a także z filmów dokumentalnych i paradokumentalnych o różnorodnej tematyce (historycznej, przyrodniczej, społecznej). W ofercie nie zabraknie także produkcji własnych przygotowanych na zlecenie nowej stacji.
  Red Carpet TV
  Red Carpet TV
  Red Carpet TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 558
  Na ramówkę stacji składają się formaty związane z szeroko pojętą kulturą i show-biznesem, a w tym m.in. "Świat gwiazd", "Na czerwonym dywanie", "Na afiszu", "Red Carpet News", a także magazyny poradnikowe, kulinarne i podróżnicze ("Jak być piękną", "Odkryj miasto", "Gotuj z Giancarlo", "Polskie rozdroża") oraz wywiady z gwiazdami, reportaże i filmy fabularne.
  DTX
  DTX
  DTX
  Jakość: SD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 563
  Marka DTX skierowana jest przede wszystkim do młodych duchem, pewnych siebie mężczyzn, którzy nie podchodzą do życia zbyt poważnie, a w telewizji szukają przede wszystkim mądrej rozrywki.
  Discovery Life
  Discovery Life
  Discovery Life
  Jakość: SD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 573
  Kanał Discovery Life to kanał lifestylowy poświęcony tematyce zdrowotnej, skierowany do widzów zainteresowanych medycyną, zdrowym stylem życia oraz nowinkami ze świata urody. W bogatej ofercie programowej przedstawiane są historie ludzi borykających się z najdziwniejszymi przypadłościami, jak również lekarzy dokonujących cudów medycznych. Nie brakuje pozycji prezentujących zdrowotne problemy współczesnego świata, zdrowe diety oraz gadżety ułatwiające dbanie o dobrą kondycję.
  dlaCiebie.tv HD
  dlaCiebie.tv HD
  dlaCiebie.tv HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 601
  Program telewizji regionalnej dlaCiebie.tv dedykowany jest mieszkańcom Górnego Śląska. Stacja emituje serwisy informacyjne, magazyny o tematyce społeczno-interwencyjnej, edukacyjnej, kulturalnej, sportowej, muzycznej, medycznej i motoryzacyjnej. Na antenie dlaCiebie.tv prezentowane są również pasma lokalne.
  TVT
  TVT
  TVT
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 602
  Program Telewizji TVT poświęcony jest wyłącznie tematyce regionalnej. Interesuje nas wszystko co dotyczy mieszkańców okręgu rybnickiego. Z kamerami towarzyszymy wszystkim ważniejszym, interesującym, ciekawym a czasem zabawnym wydarzeniom jakie mają miejsce w naszym regionie. Najważniejszym atutem programu jest szybka i obiektywna informacja, tak aby telewidzowie mogli codziennie, na bieżąco śledzić to czym żyje region. Relacjonujemy wydarzenia sportowe, a także przyglądamy się życiu kulturalno-społecznemu. Nie ograniczamy się do relacjonowania. Pomagamy także telewidzom w rozwiązywaniu ich problemów. Chcemy aby poprzez programy publicystyczne Telewizja TVT stała się platformą wymiany opinii, poglądów, idei.
  TV Narew
  TV Narew
  TV Narew
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 603
  Telewizja Lokalna
  Dębica.TV
  Dębica.TV
  Dębica.TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 605
  Telewizja Lokalna. Codziennie prezentujemy najświeższe informacje, najważniejsze wydarzenia z naszego regionu   Nowa niezależna telewizja. Reportaże, publicystyka, kultura, rozrywka i sport to nasza specjalność! Przygotowując profil naszych programów liczymy na szerokie grono odbiorców, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy
  TVC HD
  TVC HD
  TVC HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 608
  TVC to telewizja z centrum Polski, która w swoim sercu ma wszystkich Polaków. Widzowie w ramówce znajdą kultowe filmy i seriale, ciekawe programy poradnikowe, seriale animowane dla najmłodszych oraz informacje z regionów. TVC to także widowiska artystyczne dla całych rodzin, w tym między innymi koncerty i kabarety.
  WTK HD
  WTK HD
  WTK HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 609
  Telewizja WTK (dawniej Wielkopolska Telewizja Kablowa) koncentruje się na programach informacyjnych i publicystycznych. W ramówce można też znaleźć m.in. magazyny kulturalne, sportowe, lajfstajlowe i inne.
  TV Regionalna.pl
  TV Regionalna.pl
  TV Regionalna.pl
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 612
  TV REGIONALNA.PL – regionalna telewizja Zagłębia Miedziowego oraz Dolnego Śląska. Najświeższe i najważniejsze informacje z regionu. Transmisje na żywo m.in. z wydarzeń sportowych, kulturalnych. Regionalny sport, niższe ligi, programy publicystyczne, wywiady, koncerty.
  Zebrra.TV
  Zebrra.TV
  Zebrra.TV
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 613
  Radomska telewizja, która prezentuje programy publicystyczne, społeczne, kulturalne i rozrywkowe. Stacja emituje treści związane nie tylko z ziemią radomską, ale także innymi regionami Polski.
 • TVP1 HD
  TVP1 HD
  TVP1 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 1
  Główny kanał telewizji polskiej o profilu ogólnym. TVP1 (Program Pierwszy Telewizji Polskiej, potocznie Jedynka, do 23 marca 1992 oficjalny skrót TP1) – polska publiczna stacja telewizyjna, utworzona 25 października 1952, która regularną emisję programu rozpoczęła 23 stycznia 1953 (rok po utworzeniu w Warszawie eksperymentalnego studia telewizyjnego).
  TVP2 HD
  TVP2 HD
  TVP2 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 2
  TVP 2 (Program Drugi Telewizji Polskiej, potocznie Dwójka, do 23 marca 1992 oficjalny skrót TP2) – polska publiczna stacja telewizyjna, utworzona 2 października 1970. Dwójka jest kanałem telewizyjnym o bardzo różnorodnym programie. Emituje filmy fabularne i dokumentalne, seriale, programy kulturalne i rozrywkowe oraz transmituje różnego rodzaju wydarzenia sportowe. Mimo programowej różnorodności w ostatnich latach wyraźnie w Dwójce dominuje rozrywka, głównie kabarety. W ramówce nie brakuje też pozycji emitowanych z teletekstem dla niesłyszących.
  Polsat HD
  Polsat HD
  Polsat HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 3
  Polsat HD – drugi po Polsat Sport HD kanał telewizji Polsat w wysokiej rozdzielczości HD – High Definition.
  TVN HD
  TVN HD
  TVN HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 4
  Działająca od października 1997 roku komercyjna, bezpłatna polska stacja telewizyjna, znana z atrakcyjnych programów rozrywkowych, ciekawych filmów i własnych seriali oraz programu informacyjnego - Faktów. Jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się stacji telewizyjnych w Europie.
  TVN 7 HD
  TVN 7 HD
  TVN 7 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 5
  TVN 7 (znana również jako Siódemka) – kanał telewizyjny należący do Grupy TVN o profilu rozrywkowo-filmowym. Zastąpił kanał RTL 7. Stacja nadaje głównie telenowele, seriale, filmy fabularne, programy interaktywne i rozrywkowe.
  TV4 HD
  TV4 HD
  TV4 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 7
  Czwórka (TV 4) – stacja należąca formalnie do holdingu Polskie Media (w 90% należy do telewizji Polsat i ok. 9% posiada spółka TVN). Emituje głównie filmy i seriale, ale także programy rozrywkowe, kulturalne oraz programy interaktywne.
  TV Puls HD
  TV Puls HD
  TV Puls HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 8
  TV Puls to kanał ogólnopolski, który ma ofertę programową skierowaną do całej rodziny, w tym premierowe hity filmowe, znakomite seriale, fascynujące dokumenty i atrakcyjne animacje. Dzięki najwyższej jakości ofercie i dbaniu o relacje z widzem TV Puls stale zwiększa swój udział w rynku telewizyjnym i jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w Polsce. TV Puls. Nastaw się na relaks.
  TVP3 HD
  TVP3 HD
  TVP3 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 9
  Telewizja TVP3 nadawaje swój program przez 18 godzin dziennie - od około 6.30 do 0.30. Oprócz ogólnopolskiego pasma wspólnego, każdy z 16 ośrodków na własnej antenie, czyli dla widzów ze swojego regionu, będzie nadawał program własny.  W telewizji JAMBOX znajdziesz wersje lokalne TVP3: TVP3 Kielce TVP3 Opole TVP3 Warszawa HD TVP3 Katowice TVP3 Łódź TVP3 Gdańsk TVP3 Poznań TVP3 Lublin TVP3 Kraków TVP3 Szczecin TVP3 Białystok TVP3 Rzeszów TVP3 Olsztyn TVP3 Gorzów TVP3 Wrocław TVP3 Bydgoszcz
  TVN24 HD
  TVN24 HD
  TVN24 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 10
  TVN24 jest pierwszym polskim całodobowym kanałem telewizyjnym o tematyce informacyjno-publicystycznej w Polsce. Zapewnia dostęp do najświeższych newsów przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.
  TVP Info HD
  TVP Info HD
  TVP Info HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 11
  TVP Info nadaje informacje z kraju i z zagranicy, transmisje na żywo, konferencje prasowe i inne wydarzenia, a także prognozę pogody, serwis sportowy, serwis ekonomiczny, programy publicystyczne, reporterskie.  
  Polsat News HD
  Polsat News HD
  Polsat News HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 12
  Polsat News – kanał informacyjno-publicystyczny Grupy Polsat, nadający od 7 czerwca 2008 roku. Program "na żywo" emitowany od godz. 06:00 do 00:30. Serwisy informacyjne nadawane są co pół godziny (w czasie pasma porannego "Nowy dzień" co 15 minut). Program podzielony jest na pasma: poranne - Nowy Dzień, popołudniowe - To jest dzień i wieczorne - To był dzień.
  Polsat News 2
  Polsat News 2
  Polsat News 2
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 13
  Polsat News 2 to pogłębiona debata o polityce, biznesie i światowej ekonomii, autorskie programy kulturalne, społeczne i o tematyce międzynarodowej.  
  TVN24 BiS HD
  TVN24 BiS HD
  TVN24 BiS HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 14
  TVN24 Biznes i Świat jest kanałem o tematyce rynkowej i międzynarodowej, powstałym w wyniku przekształcenia TVN CNBC i posiadającym wyjątkową ofertę informacyjną dla osób zainteresowanych wiadomościami gospodarczymi i zagranicznymi. Widzowie otrzymają innowacyjny przekaz informacyjny autorstwa uznanych dziennikarzy i redaktorów, którzy będą analizować, w jaki sposób wydarzenia światowe wpływają na polską gospodarkę i na życie Polaków.
  Polsat 2 HD
  Polsat 2 HD
  Polsat 2 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 15
  Polsat 2 to kanał dla wszystkich, którzy kochają polskie seriale i świetne kino. W ofercie programowej stacji znajdziemy najpopularniejsze polskie produkcje, w których występują czołowi polscy aktorzy, m.in. kultowy „Świat według Kiepskich” i „Pierwszą Miłość” oraz „W rytmie serca” czy „Przyjaciółki”. Obok seriali, cieszących się ogromną popularnością, widzowie mogą śledzić także losy bohaterów serii paradokumentalnych: „Trudne sprawy”, „Dlaczego ja?”, „Słoiki”, „Pielęgniarki”, „Ameryka marzeń”. Na antenie nie brakuje ulubionych gwiazd i najgłośniejszych filmów w historii kina w gwiazdorskiej obsadzie. Polsat 2 to dziesiątki programów nadawanych przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.  
  TTV HD
  TTV HD
  TTV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 16
  Kanał telewizyjny o charakterze społeczno-interwencyjnym. Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Grupą docelową stacji są osoby w wieku 25-59 lat. Zespół redakcyjno-produkcyjny zbudowany został w drodze współpracy firmy producenckiej Stavka i grupy TVN. Serwisy informacyjne bazują na zasobach TVN24.
  TVN Style HD
  TVN Style HD
  TVN Style HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 17
  TVN Style – kanał telewizyjny, należący do Grupy TVN, przeznaczony głównie dla kobiet. Obejrzymy tu przede wszystkim programy o modzie, zdrowiu oraz urodzie. Oferta programowa kanału bazuje na polskich produkcjach wzbogaconych o starannie dobrane propozycje zagraniczne. Programy poradnikowe emitowane w TVN Style niosą za sobą wartość edukacyjną. Widzowie mogą dowiedzieć się z nich, jak dbać o zdrowie, urodę, jak się ubierać, by wyglądać dobrze i elegancko, a także jak dbać o dom i najbliższych. Stacja wystartowała 1 sierpnia 2004 r.
  TVN Turbo HD
  TVN Turbo HD
  TVN Turbo HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 18
  TVN Turbo – kanał kierowany dla mężczyzn, emituje programy motoryzacyjne, sportowe, dla majsterkowiczów, dokumentalne oraz erotyczne.
  TVN Fabuła HD
  TVN Fabuła HD
  TVN Fabuła HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny, polski
  Nr kanału: 19
  Stacja emituje seriale oraz filmy z portfolio TVN, w tym zarówno produkcje własne, jak i zakupione od zewnętrznych dystrybutorów. Obok znanych i lubianych seriali telewizyjnych produkcji TVN, seriali zagranicznych i najlepszych filmów w ofercie programowej TVN Fabuła znajdą się autorskie programy adresowane do miłośników kina z najświeższymi informacjami o premierach filmowych, wydarzeniach ze świata rozrywki, celebrytach i gwiazdach ekranu. Poprowadzą je dziennikarze znani z programów TVN, m.in. Anna Wendzikowska, Andrzej Sołtysik, Kinga Burzyńska i Olivier Janiak. Cechą wyróżniającą TVN Fabuła będzie rozpoczynające się o godz. 21.00 codzienne pasmo z największymi hitami filmowymi i maratonami serialowymi, będące odpowiedzią stacji na rosnącą popularność zjawiska binge watching, czyli coraz większą liczbę widzów oglądających kilka odcinków ulubionego serialu z rzędu.
  HGTV HD
  HGTV HD
  HGTV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 20
  HGTV Home & Garden to świat ciekawych i oryginalnych wnętrz, pięknych ogrodów, gruntownych remontów, metamorfoz domów oraz porad ekspertów. To kanał, który inspiruje, zachwyca i pomaga. Pokazuje światowe trendy i uczy jak skorzystać z nich we własnym otoczeniu.
  Puls 2 HD
  Puls 2 HD
  Puls 2 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 22
  PULS 2 to jedna z najszybciej rozwijających się telewizji w Polsce. Kanał powstał w lipcu 2012 roku, a dziś znajduje się wśród dziesięciu największych telewizji w kraju. PULS 2 emituje najlepsze światowe animacje, seriale, które zmieniły telewizję i znane na świecie dokumenty. PULS 2. Emocje do kwadratu. Codziennie PULS KIDS serwuje potężną dawkę śmiechu, przygód i fascynujących opowieści dla całej rodziny. Czeka na Was mnóstwo ciekawych bohaterów, którzy dostarczą moc niezapomnianych wrażeń. Włączcie pasmo PULS KIDS na kanale PULS 2 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-20:00 sobota 8:30-12:00 niedziela 8:30-9:30 oraz 18:00-20:00
  Super Polsat HD
  Super Polsat HD
  Super Polsat HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 23
  Super Polsat to kanał, który jako pierwszy w Polsce jest dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. W ramówce kanału Super Polsat znajdują się filmy, rozrywka, seriale, sport na żywo i informacje.
  TVP Kultura HD
  TVP Kultura HD
  TVP Kultura HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 24
  TVP Kultura – kanał tematyczny TVP, poświęcony tematyce kulturalnej, który został uruchomiony 24 kwietnia 2005 r. Kanał emituje programy o literaturze, teatrze, filmie, muzyce i tzw. "kulturze korzeni" (folklor, itp.). Prezentuje też dorobek kultury offowej.
  TVP Rozrywka HD
  TVP Rozrywka HD
  TVP Rozrywka HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 25
  Oferta programowa TVP Rozrywka przewiduje najlepszy rodzimy repertuar rozrywkowy, na który składają się m. in. bogate zasoby TVP, a także aktualna produkcja publicznego nadawcy. W ramówce TVP Rozrywka pojawią się audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, festiwale i widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd estrady, koncerty i teledyski muzyczne, teleturnieje, konkursy, a także filmy komediowe i wybrane seriale.
  TVP Historia HD
  TVP Historia HD
  TVP Historia HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 26
  TVP Historia - kanał o tematyce historycznej TVP, który rozpoczął nadawanie 3 maja 2007 roku. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP. Nie brakuje w nim także produkcji zagranicznych.
  TVP Polonia HD
  TVP Polonia HD
  TVP Polonia HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 27
  TVP Polonia (Telewizja Polonia, TV Polonia, TVPolonia) – polski, satelitarny kanał Telewizji Polskiej, skierowany głównie do Polaków mieszkających za granicą. Ramówka TVP Polonia jest w dużej mierze przygotowywana z wykorzystaniem bogatego archiwum Telewizji Polskiej (polskie filmy fabularne i krótkometrażowe, seriale, filmy dokumentalne i animowane) i programów realizowanych współcześnie dla anten ogólnopolskich TVP.
  TV Trwam
  TV Trwam
  TV Trwam
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 28
  Telewizja Trwam – polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-społecznym. Na ramówkę kanału składają się programy informacyjne, publicystyczne, rozrywkowe, audycje, seriale, filmy, a także transmisje z różnych wydarzeń religijnych.
  TV6 HD
  TV6 HD
  TV6 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 29
  Szóstka, ogólnopolski kanał rozrywkowy. W ofercie programowej stacji znajdują się największe hity światowej rozrywki.
  Metro HD
  Metro HD
  Metro HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 30
  Światowe kino, współczesne seriale, fascynujące dokumenty i emocjonujące reality show. Uniwersalną ofertę stacji uzupełniają programy rozrywkowe, publicystyczne, a  także filmy animowane dla dzieci.
  WP HD
  WP HD
  WP HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 31
  Telewizja WP to kanał o profilu ogólnotematycznym, prezentujące formaty dopasowane do potrzeb widza poszukującego dobrej rozrywki oraz treści lifestylowych.
  Nowa TV HD
  Nowa TV HD
  Nowa TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 32
  Na antenie emitowane są programy lifestylowe, seriale, serwis informacyjny "24 godziny" (emitowane równocześnie w 8TV), magazyny publicystyczne Marka Czyża czy Tomasza Sekielskiego oraz skecze kabaretowe.
  Zoom TV HD
  Zoom TV HD
  Zoom TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 33
  ZOOM TV to unikalny kanał telewizyjny – blisko ludzi i ich codziennych spraw. Naszą wyjątkową propozycją jest bogata oferta treści lifestylowo – informacyjnych oraz prezentacja wydarzeń dziejących się blisko nas wszystkich. Reportaże i wiadomości lokalne traktujemy priorytetowo. Przedstawiamy interesujące programy publicystyczne, poradnikowe oraz rozrywkowe, fascynujące seriale, a także dobre polskie i światowe kino. W ZOOM TV wierzymy, że warto mieć oczy szeroko otwarte. Zapraszamy widzów do przejmowania inicjatywy i przesyłania stacji ciekawych materiałów na temat najbardziej interesujących wydarzeń w ich regionie. Ponieważ codziennie wokół nas dzieje się coś ciekawego. Coś, czym warto się dzielić. ZOOM TV Bliżej ludzi
  TVS HD
  TVS HD
  TVS HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 34
  TVS HD to kanał TVS nadawany w rozdzielczości HD.
  Polsat Rodzina HD
  Polsat Rodzina HD
  Polsat Rodzina HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 35
  Polska stacja telewizyjna Telewizji Polsat, poświęcona głównie rodzinie, serialom, filmom fabularnym, programom rozrywkowym, programom poradnikowym, o tematyce chrześcijańskiej oraz serialom animowanym pozbawionych przemocy
  Antena HD
  Antena HD
  Antena HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 37
  ANTENA HD to kanał kierowany do osób powyżej 50 roku życia oraz całych rodzin. Program zapewnia nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. W ofercie programowej znajdują się również kultowe seriale, programy rozrywkowe, kabarety oraz wartościowe dokumenty.
  TV Republika HD
  TV Republika HD
  TV Republika HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 38
  TV Republika to nowy, polski kanał telewizyjny o profilu publicystyczno – informacyjnym.  TV Republika to rzetelne wiadomości, publicystyka na najwyższym poziomie i filmy dokumentalne, których nie zobaczysz nigdzie indziej.  TV Republika to serwisy informacyjne, audycje na żywo, cykliczne magazyny , programy kulturalne i reportaże.  TV Republika to nowoczesne studio, profesjonalny sprzęt i zespół wyjątkowych ludzi. Wśród twórców telewizji znaleźli się: Bronisław Wildstein, Tomasz Sakiewicz, Ewa Stankiewicz, Rafał Ziemkiewicz, Anita Gargas, Joanna Lichocka, Cezary Gmyz, Tomasz Terlikowski, Katarzyna Hejke, Piotr Gociek i wielu innych wybitnych dziennikarzy i publicystów.  TV Republika to kanał nadający program 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. 
  wPolsce.pl HD
  wPolsce.pl HD
  wPolsce.pl HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 39
  Program stacji składa się z komentarzy politycznych i rozmów z gośćmi w studiu, krótkich dzienników informacyjnych oraz form magazynowych, dokumentalnych i reportaży. Codzienny program stacji tworzą przede wszystkim dziennikarze związani z tygodnikiem „Sieci” oraz serwisem wpolityce.pl  
  Wydarzenia24 HD
  Wydarzenia24 HD
  Wydarzenia24 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 40
  Kanał Wydarzenia24 powstał w odpowiedzi na potrzeby widzów i ich rosnące zainteresowanie treściami "Wydarzeń" Polsatu i Polsat News. Główną ideą Wydarzeń24 jest dostarczenie widzom na bieżąco jak najwięcej aktualnych, wiarygodnych i rzetelnych informacji, o tym co dzieje się w Polsce i na świecie.
  Biznes 24 HD
  Biznes 24 HD
  Biznes 24 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 41
  Biznes24 jest poświęcony biznesowi, gospodarce i ekonomii. Program obejmuje wielogodzinne pasmo na żywo z informacjami o gospodarce oraz filmy dokumentalne.
  DocuBox HD
  DocuBox HD
  DocuBox HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski, r...
  Nr kanału: 75
  FunBox UHD
  FunBox UHD
  FunBox UHD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 91
  Motywem przewodnim kanału FunBox UHD nie jest konkretna tematyka programowa, a najwyższa jakość obrazu. Na widzów czekają malownicze ujęcia natury, nagrania z wydarzeń sportowych, filmy i seriale dokumentalne oraz spektakle i koncerty. Wszystkie materiały można oglądać w rozdzielczości 4K.
  Ultra TV 4K
  Ultra TV 4K
  Ultra TV 4K
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 92
  Nadawany w rozdzielczości 4K kanał prezentujący wysokiej jakości treści, które pozwalają zobaczyć efekty wykorzystania nowoczesnych technologii nagrywania obrazu i dźwięku. Stacja emituje materiały w polskiej wersji językowej przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.
  Inultra 4K
  Inultra 4K
  Inultra 4K
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 93
  Inultra to wiodący na świecie kanał 4K UHD. To akcja, przygoda i wspaniałe opowieści. Setki godzin programów nadawanych w 4K UHD i HDR poświęconych odważnym podróżom, inspirującej nauce i technologii oraz sportom ekstremalnym. Wszystkie zrealizowane w rozdzielczości 4K i 50 FPS. Kanał tworzy własne treści, a jego misją jest porwanie widzów wysoką jakością obrazu ku doświadczeniom podróży. Inultra patrzy na świat z szerszej perspektywy, skupia się na ciekawych postaciach, eksploruje popularne społeczności.
  Filmax 4K
  Filmax 4K
  Filmax 4K
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 94
  FILMAX to kultowe amerykańskie filmy i seriale, w tym m. in. kino akcji, westerny, komedie oraz program "Kabaretowy szał" i kulisy powstawania kinowych hitów.
  Eurosport 1 HD
  Eurosport 1 HD
  Eurosport 1 HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 200
  Eurosport to nadawany w 20 językach ogólnoeuropejski kanał sportowy. Każdego roku stacja transmituje na żywo ponad 3 tysiące godzin największych sportowych wydarzeń związanych z piłką nożną, sportami motorowymi, tenisem, kolarstwem, sportami zimowych jak i wiele innych.
  Polsat Sport HD
  Polsat Sport HD
  Polsat Sport HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 202
  Polsat Sport HD prezentuje wybrane pozycje: Polsatu Sport, Polsatu Sport Extra i Polsatu Futbol realizowane w wysokiej rozdzielczości. Obecnie Polsat Sport HD emituje 17 godzin programu dziennie.
  CANAL+ Sport 5 HD
  CANAL+ Sport 5 HD
  CANAL+ Sport 5 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 204
  TVP Sport HD
  TVP Sport HD
  TVP Sport HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 205
  TVP Sport – kanał tematyczny Telewizji Polskiej S.A. o charakterze sportowym (jednostka organizacyjna TVP S.A.), pierwszy komercyjny i kodowany kanał w historii polskiej telewizji publicznej. Poza transmisjami z bieżących wydarzeń sportowych krajowych i światowych stacja emituje archiwalne materiały TVP (10% czasu emisji), reportaże oraz filmy dokumentalne (1-2 tygodniowo). Dyscyplinami wiodącymi są: piłka nożna, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, lekkoatletyka, pływanie, tenis ziemny, tenis stołowy, kolarstwo, sporty zimowe (skoki narciarskie, biathlon, biegi narciarskie), sporty motorowe oraz sporty walki.
  Eleven Sports 4 HD
  Eleven Sports 4 HD
  Eleven Sports 4 HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 209
  ELEVEN SPORTS to wydarzenia sportowe relacjonowane na żywo i na wyłączność przez 24 godziny na dobę i w jakości HD. Na antenie kanałów Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4 można oglądać mecze najlepszych piłkarskich lig świata: LaLiga Santander, Bundesligi, Serie A TIM oraz Ligue 1 Conforama, a także prestiżowe wyścigi Formula 1™  . Fani futbolu mogą śledzić także m.in. The Emirates FA Cup oraz Superpuchar Niemiec.  Pasjonaci żużla za pośrednictwem kanałów ELEVEN SPORTS mogą śledzić rozgrywki Nice 1. Ligi Żużlowej oraz brytyjskiej SGB Premiership, a także wybrane mecze żużlowej reprezentacji Polski oraz Indywidualne Mistrzostwa Świata Juniorów. Miłośnicy innych dyscyplin w ofercie stacji znajdą m.in. VELUX EHF Ligę Mistrzów piłkarzy ręcznych, gale sportów walki Cage Warriors oraz turnieje tenisowe rangi ATP 250. Ważnym punktem ramówki są programy studyjne, m.in. Eleven GOL LIVE, czy #ELEVENF1.
  Sportklub HD
  Sportklub HD
  Sportklub HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 218
  Stacja transmitująca mecze ligi austriackiej i turnieju Copa Libertadores; hiszpańskiej oraz niemieckiej ligi piłki ręcznej, hiszpańskiej i tureckiej ligi koszykówki, a także włoskiej Lega Pallavolo i Futsal Ekstraklasy.
  Polsat Games HD
  Polsat Games HD
  Polsat Games HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 220
  Stacja telewizyjna Telewizji Polsat poświęcona głównie grom wideo, e-sportowi oraz anime
  AXN HD
  AXN HD
  AXN HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 230
  AXN to wielokrotnie nagradzane, najchętniej oglądane seriale, wyselekcjonowane filmy akcji i komedie, oraz programy typu reality. Kanał proponuje bardzo zróżnicowaną ofertę seriali przygodowych, kryminalnych, sci-fi i fantasy, obyczajowych, a także sensacyjnych. Program stacji można oglądać od 06:00 do 05:00 w polskiej wersji językowej.
  AXN White
  AXN White
  AXN White
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 231
  AXN White wie, jak budować napięcie i odkrywać tajemnice. AXN White zaskoczy was i wciągnie dzięki połączeniu szczypty kryminału z intrygą i inspirującymi historiami. W AXN White obejrzycie pełne ciekawych bohaterów filmy oraz seriale produkcji europejskiej i amerykańskiej. W ramówce znajdą się angażujące seriale m.in. “Lista Klientów”, “Grand Hotel”, “More Than Anything”, “Life Lines” czy “Heartland”. 
  AXN Black
  AXN Black
  AXN Black
  Jakość: SD
  Język: polski
  Nr kanału: 232
  AXN Black to wyjątkowi bohaterowie – od tych zwyczajnych po superbohaterów o niezwykłych mocach i prawdziwych znawców akcji. AXN Black to pełne akcji seriale i programy typu reality napędzane przez odważne i charyzmatyczne osobowości. W ramówce znajdą się m. in. seriale takie jak “Spartakus”, “Bez ograniczeń” i “Justified: Bez przebaczenia oraz programy” typu reality m. in. “Czarne Złoto”, “Pogromcy kaczek” i “Bohater”.
  AXN Spin HD
  AXN Spin HD
  AXN Spin HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 233
  Comedy Central HD
  Comedy Central HD
  Comedy Central HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 234
  Comedy Central Polska – telewizyjny kanał komediowy. Comedy Central Polska to program tworzony specjalnie z myślą o polskim widzu. Międzynarodowy programming, dopełniają produkcje polskie. 
  Polsat Comedy Central Extra HD
  Polsat Comedy Central Extra HD
  Polsat Comedy Central Extra HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 235
  Kanał Polsat Comedy Central Extra oferuje widzom najlepsze programy o charakterze familijno-rozrywkowym produkcji amerykańskiej, europejskiej i polskiej. Kanał jest skierowany do widzów między 16 a 49 rokiem życia. Powstał z myślą o wielbicielach komedii – gatunku, który przyciąga przed ekrany zarówno młodych widzów, jak i osoby dorosłe. Familijne pozycje programowe Polsat Comedy Central Extra to rozrywka i relaks dla całej rodziny, gromadzące przed telewizorami wszystkich domowników.
  FOX HD
  FOX HD
  FOX HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 236
  FOX HD to kanał FOX nadawany w rozdzielczości HD.
  Fox Comedy HD
  Fox Comedy HD
  Fox Comedy HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 237
  FOX Comedy Kanał komediowy oferujący wybuchową mieszankę komedii, dobrego humoru i beztroskiej rozrywki. Stacja zapewnia doskonały relaks w doborowym towarzystwie najzabawniejszych bohaterów telewizyjnych. Na FOX Comedy widzowie obejrzą zarówno współczesne seriale komediowe, pokazywane widzom po raz pierwszy w Polsce, jak i popularne sitcomy, kultowe animacje dla dorosłych i wiecznie żywe klasyki. FOX Comedy to kanał dla widzów o mocnych przeponach! 
  Warner TV HD
  Warner TV HD
  Warner TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 239
  Warner TV to kanał emitujący przeboje kinowe oraz nagradzane i uznane na całym świecie seriale telewizyjne. Stacja czerpie bogatej tradycji marki Warner Bros. Nowy kanał to przestrzeń dla dobrych historii. To tu spotykają się fani nowoczesnych produkcji i kinowych klasyków.
  Paramount Network HD
  Paramount Network HD
  Paramount Network HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny
  Nr kanału: 240
  BBC First HD
  BBC First HD
  BBC First HD
  Jakość: HD
  Język: polski, angielski
  Nr kanału: 242
  BBC First jest adresowany do publiczności, poszukującej oryginalnych, innowacyjnych brytyjskich seriali typu premium. Dzięki nagrodzonym i uznanym twórcom i aktorom, oferuje swoim widzom wyjątkową możliwość przeżywania opowieści, które nie tylko wciągają i bawią, ale także pobudzają do refleksji. BBC zawsze było pionierem niebanalnych seriali. Cenimy śmiałość i odwagę, łącząc się z widzami spragnionymi opowieści, które są wyzwaniem oraz bawią i pochłaniają bez reszty. Nasza obietnica to brytyjska narracja, której nie można przegapić, zabierająca Cię w zdumiewającą podróż. Od nowych perspektyw po świeże spojrzenie na klasykę - dostarczamy naszym widzom doskonałe dramaty i komedie w znanej i cenionej obsadzie. 
  TVP Seriale HD
  TVP Seriale HD
  TVP Seriale HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 243
  TVP Seriale jest polską alternatywą dla istniejących kanałów serialowych bazujących głównie na zagranicznej ofercie programowej. TVP Seriale to nowoczesny i atrakcyjny kanał, o interesującej ofercie programowej, z ramówką uwzględniającą preferencje widzów – wśród propozycji programowych znajdą się przede wszystkim seriale i filmy z bogatego portfolio produkcji własnych Telewizji Polskiej. Bogata oferta TVP Seriale zapewnia dostęp przede wszystkim do szerokiej gamy najpopularniejszych polskich seriali wyprodukowanych przez Telewizję Polską – nowy kanał gromadzi w swojej ofercie programowej największe hity serialowe TVP ostatnich lat. TVP Seriale będzie nadawać 20 godzin na dobę, 7 dni w tygodniu. W 70 proc. oferta programowa kanału składać się będzie z produkcji polskich – głównie produkcji własnych Telewizji Polskiej, a resztę stanowić będą wyselekcjonowane zagraniczne tytuły. Już w grudniu TVP Seriale zaproponuje swoim widzom m.in.: „Ranczo”, „Tajemnicę Twierdzy Szyfrów”, „Londyńczyków”, „Tancerzy”, „Ojca Mateusza, „Ja Wam pokażę”, „Blondynkę”. W znakomitym paśmie kina mocnego będzie można zobaczyć „Pitbulla”, „Oficera”, „Glinę”. W ofercie nie zabraknie także kultowych seriali takich jak: „Wojna domowa”, „Dom”, „Zmiennicy”, „Daleko od szosy”, „Czterdziestolatek”. W paśmie seriali dla młodzieży, TVP zaproponuje nagradzane na festiwalach filmy Andrzeja Maleszki (w tym „Magiczne drzewo") oraz „Do przerwy 01”, „Stawiam na Tolka Banana” i „Maszynę Zmian”. Z produkcji zagranicznych TVP Seriale zaproponuje widzom „Nurse Jackie”, znakomity serial medyczny gatunku czarnej komedii wyświetlany w USA od czerwca 2009 r. Tytułową bohaterkę gra Edie Falco, wielokrotna zdobywczyni nagrody Emmy, aktorka znana z „Rodziny Soprano”. Kolejne tytuły to „Three Riverso”, a w Święta pojawi się cykl „Biblia”, składający się z 21 części.
  TVP HD
  TVP HD
  TVP HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 244
  TVP HD – polska stacja ogólnotematyczna Telewizji Polskiej, uruchomiona 6 sierpnia 2008 roku, nadawana w wysokiej rozdzielczości (HDTV). Emitowane są w niej programy rozrywkowe, sportowe, dokumentalne, seriale oraz pozycje filmowe.
  Ale kino+ HD
  Ale kino+ HD
  Ale kino+ HD
  Jakość: HD
  Język: oryginalny, polski
  Nr kanału: 245
  Polski kanał filmowy Ale kino! zapewnia polskim widzom najpełniejszy obraz światowego kina - hity, klasykę, filmy kultowe i niezależne. Stacja prezentuje wyłącznie wyselekcjonowane filmy fabularne oraz dokumenty poświęcone kinu i jego gwiazdom. Najsłynniejsze komedie, dramaty, thrillery, kryminały i kino akcji z Hollywood gwarantują umowy z wytwórniami Warner Bros., Universal, MGM, Columbia Pictures, Buena Vista Intl. czy Disney Pictures. Kino polskie oraz najciekawsze, nagradzane na światowych festiwalach filmy z Azji, Ameryki Łacińskiej i Afryki zapewniają umowy z wieloma dystrybutorami niezależnymi z całego świata. Ale kino! to także wydarzenia specjalne - cykle i wieczory tematyczne poświęcone wybitnym ludziom filmu, kinematografiom różnych krajów, filmowym gatunkom i tematom. Ale kino! nie przerywa filmów reklamami.
  Stopklatka TV HD
  Stopklatka TV HD
  Stopklatka TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 246
  STOPKLATKA to polski kanał filmowo-serialowy oferujący szeroki wachlarz gatunkowy kina światowego oraz rodzimych produkcji. Na antenie jest miejsce zarówno dla pełnometrażowych filmów fabularnych - nakręconych z rozmachem hollywoodzkich hitów, trzymających w napięciu thrillerów, klasycznych westernów, komedii i horrorów - jak i premierowych seriali fabularnych, formatów dokumentalnych czy programów rozrywkowych.
  Kino Polska HD
  Kino Polska HD
  Kino Polska HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 247
  W ramówce stacji Kino Polska znajdują się polskie i zagraniczne produkcje: seriale animowane, filmy dokumentalne, fabularne, kroniki, kino niezależne oraz wydarzenia kulturalne i koncerty. Wybierając ten kanał obejrzymy polskie produkcje wybitnych reżyserów, m.in.: Andrzeja Wajdy, Krzysztofa Zanussiego, Janusza Morgensterna, Agnieszki Holland, Piotra Szulkina, Kazimierza Kutza, Andrzeja Munka, Jerzego Hoffmana, Wojciecha Hasa, Kazimierza Karabasza, Barbary Sass Jerzego Kawalerowicza, Aleksandra Forda, Stanisława Barei, Romana Polańskiego, Stanisława Różewicza, Jerzego Skolimowskiego, Jerzego Passendorfera. Telewizja Kino Polska emituje także niezapomniane i ponadczasowe polskie seriale animowane dla najmłodszych, m.in.: Miś Uszatek, Gucio i Cezar, Pomysłowy Dobromir, Reksio, Lis Leon, Kot Filemon, Przygody Koziołka Matołka, Bolek i Lolek, Opowiadania Muminków, Nasz dziadzio, Hip-Hip i Hurra oraz wiele innych. Kanał ten nie przerywa swoich programów blokami reklamowymi.
  Kino TV HD
  Kino TV HD
  Kino TV HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 248
  Kino TV to kanał w hollywoodzkim stylu. Rocznie oferuje setki premierowych tytułów. W bogatej ofercie programowej posiada fantastyczne kino akcji, zabawne komedie, poruszające dramaty, seriale i miniseriale cieszące się popularnością na całym świecie oraz świetnej jakości wysokobudżetowe produkcje w gwiazdorskiej obsadzie.
  Polsat Film HD
  Polsat Film HD
  Polsat Film HD
  Jakość: HD
  Język: polski
  Nr kanału: 249
  Polsat FILM to kanał tematyczny skierowany do wszystkich miłośników dobrego kina. Podejmując się misji opracowania formuły nowego kanału filmowego, chciałam, by tworzył on pomost pomiędzy kinem komercyjnym i niszowym, dziełami wielkich reżyserów i aktorów, a filmami mniej znanych twórców. Wszystko po to, by otrzymali Państwo jak najbogatszą ofertę, związaną ze światową kinematografią. Ten cel udało się osiągnąć dzięki temu, że Polsat posiada bogatą bazę najlepszych filmów kinowych ostatnich lat oraz współpracuje z największymi wytwórniami filmowymi. Zarówno wielbiciele