Porównanie pakietów EVIO

Pakiet podstawowy PLATINUM

 • TVP1 HD
  TVP1 HD
  TVP1 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 1
  TVP1 HD Program publicznej telewizji nadawany w jakości HD. Jest źródłem informacji dla milionów widzów, jest stacją opisującą rzeczywistość w swoich programach publicystycznych, prezentującą scenę Teatru Telewizji. Tworzy również własną ofertę programową dla dzieci i młodzieży.
  HD
  TVP2 HD
  TVP2 HD
  TVP2 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 2
  Drugi program publicznej telewizji nadawany w jakości HD. Jego programy pozwalają lepiej zrozumieć świat i ludzi, będąc przy tym źródłem relaksu i rozrywki na najwyższym poziomie. Od lat uczy i bawi, zaskakując przy tym wciąż nowymi pomysłami i propozycjami. Kojarzy się przede wszystkim z dobrą rozrywką. Dzięki profesjonalizmowi, perfekcji i doświadczeniu twórców programy TVP 2 wyznaczają standardy w swoich kategoriach. Uwielbiają je widzowie i cenią krytycy. Wyróżniane są nagrodami: seriale M jak miłość i Na dobre i na złe trzykrotnie zdobywały przyznawaną przez widzów prestiżową "Telekamerę", a Na dobre i na złe uhonorowano dodatkowo czwartą, złotą "Telekamerą".
  HD
  TVN HD
  TVN HD
  TVN HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 3
  Kanał oferuje swoim widzom wysokiej jakości programy, które nadawane są przez 24 godziny na dobę wysokiej klasy filmy, popularne seriale, rzetelne i obiektywne informacje, publicystyka, sport, profesjonalnie przygotowane teleturnieje oraz programy muzyczne i satyryczne. Telewizja TVN jest pionierem na polskim rynku medialnym we wprowadzaniu nowych rozwiązań programowych (np. reality show).
  HD
  Polsat HD
  Polsat HD
  Polsat HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 4
  POLSAT to pierwsza niezależna stacja telewizyjna w Polsce. Obecnie jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek w Polsce. Najmocniejszymi filarami stacji są: doskonała rozrywka, pasjonujące kino, rzetelna i szybka informacja oraz emocjonujący sport. Oferta programowa budowana jest głównie w oparciu o własne marki serialowe połączone z bogatym portfolio filmów fabularnych, seriali zagranicznych i doskonałej rozrywki na światowym poziomie
  HD
  TVN 7 HD
  TVN 7 HD
  TVN 7 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 5
  Kanał telewizyjny o profilu filmowo-serialowym, emitujący filmy fabularne, seriale oraz teleturnieje w jakości HD.  Największe wydarzenie wiosny 2012 w TVN 7 HD to pierwsza własna produkcja serialowa – serial komediowy „Reguły gry”! Ofertę programową kanału uzupełnią premierowe odcinki zagranicznych seriali takich jak: „Dwóch i pół”, „Californication”, „Dr. House”, „Pamiętniki wampirów”, „Zaklinaczka duchów” itp.
  HD
  TTV HD
  TTV HD
  TTV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 6
  Kanał o charakterze społeczno-interwencyjnym, poświęcony publicystyce społecznej oraz informacjom, które skupione są na wydarzeniach dotyczących każdego człowieka. Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Grupą docelową stacji są dorośli Polacy, osoby w wieku 25-59 lat, mieszkańcy dużych i małych miast. Wyróżnikiem kanału jest przede wszystkim interaktywność z widzami, którzy będą mogli współtworzyć stację.
  HD
  Polsat 2 HD
  Polsat 2 HD
  Polsat 2 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 7
  Polsat 2 HD - stacja powtórkowa w stosunku do anteny głównej Polsatu. Najpopularniejsze polskie seriale, programy oraz kabarety z udziałem gwiazd. Polsat 2 to polski kanał telewizyjny o profilu uniwersalnym adresowany do osób polskojęzycznych, mieszkających za granicą.
  HD
  TV Puls HD
  TV Puls HD
  TV Puls HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 8
  TV Puls to kanał ogólnopolski, który ma ofertę programową skierowaną do całej rodziny, w tym premierowe hity filmowe, znakomite seriale, fascynujące dokumenty i atrakcyjne animacje. Dzięki najwyższej jakości ofercie i dbaniu o relacje z widzem TV Puls stale zwiększa swój udział w rynku telewizyjnym i jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w Polsce. TV Puls. Nastaw się na relaks.
  HD
  Puls 2 HD
  Puls 2 HD
  Puls 2 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 9
  PULS 2 to jedna z najszybciej rozwijających się telewizji w Polsce. Kanał powstał w lipcu 2012 roku, a dziś znajduje się wśród dziesięciu największych telewizji w kraju. PULS 2 emituje najlepsze światowe animacje, seriale, które zmieniły telewizję i znane na świecie dokumenty. PULS 2. Emocje do kwadratu.
  HD
  TVN 24 HD
  TVN 24 HD
  TVN 24 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 10
  Najświeższe informacje z Polski i Świata, raporty specjalne, dyskusje i komentarze, o każdej porze dnia i nocy. Gwiazd i prawdziwych ekranowych osobowości w TVN24 HD nie brakuje. To zobaczymy Justynę Pochanke, Bogdana Rymanowskiego, Monikę Olejnik, Anitę Werner, Andrzeja Morozowskiego, oraz wielu innych.
  HD
  TVN 24 BiS HD
  TVN 24 BiS HD
  TVN 24 BiS HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 11
  HD
  TVN Style HD
  TVN Style HD
  TVN Style HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 12
  Kobieca telewizja dla współczesnych Polek. Oferta programowa kanału jest przygotowywana specjalnie z myślą o kobietach, które pragną się rozwijać. TVN Style HD to wszystko, co powinna wiedzieć kobieta i jej najbliżsi - zebrane w jednym miejscu, podane w przystępny, ciekawy  i praktyczny sposób.
  HD
  TVN Turbo HD
  TVN Turbo HD
  TVN Turbo HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 13
  Wszystko o motoryzacji! Luksusowe auta, porady dla posiadaczy samochodów używanych, nauka techniki jazdy i relacje z rajdów, w których bierze udział Światowa czołówka kierowców. Plus najlepsze europejskie i amerykańskie magazyny dla miłośników czterech kółek.
  HD
  TVN Fabuła HD
  TVN Fabuła HD
  TVN Fabuła HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 14
  Stacja emituje seriale oraz znane i lubiane seriale telewizyjne produkcji TVN, seriale i zagraniczne.
  HD
  HGTV HD
  HGTV HD
  HGTV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 15
  Home & Garden TV kanał lifestyle'owo-poradnikowy. To propozycja dla osób zakochanych w ciekawych wnętrzach, pięknych ogrodach, fascynatów remontów i samodzielnego urządzania wnętrz metodą DIY (do it yourself).
  HD
  Polsat News HD
  Polsat News HD
  Polsat News HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 16
  Polsat News już od prawie 10 lat, codziennie nadaje najświeższe informacje z Polski i ze świata oraz bieżace doniesienia dotyczące sportu, gospodarki, biznesu i serwis pogodowy. Wydarzenia zagraniczne relacjonuje pięciu stałych korespondentów z Waszyngtonu, Brukseli, Berlina, Moskwy i Rzymu. Program stacji, emitowany jest z jednego z największych studiów newsowych w Europie. Na sukces stacji pracuje profesjonalny i doświadczony zespół publicystów, reporterów i prezenterów, m.in.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger, Bartosz Kurek, Agnieszka Mosór, Przemysław Talkowski, Agnieszka Gozdyra, Beata Lubecka, Piotr Witwicki, Beata Cholewińska Joanna Górska, Dariusz Ociepa, Mariusz Abramowicz, Wojciech Szeląg, Marek Kacprzak i wielu innych.
  HD
  Polsat News 2
  Polsat News 2
  Polsat News 2
  Jakość: SD
  Nr kanału: 17
  Telewizja POLSAT News 2 jest pierwszą w Polsce telewizją informacyjną o tematyce biznesowej. Oferta programowa zawiera szeroką gamę programów informacyjnych, poradnikowych i publicystycznych. Skierowana jest do widzów zainteresowanych ekonomią i gospodarką.
  TV4 HD
  TV4 HD
  TV4 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 18
  Czwórka (TV4) oferuje pełen wachlarz telewizyjnej rozrywki: przebojowe polskie i zagraniczne seriale, popularne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, bogaty wybór filmów fabularnych, animacje dla dzieci oraz atrakcyjne pozycje dokumentalne. Stacja może pochwalić się m.in. najchętniej oglądanym programem popularnonaukowym w Polsce – „Galileo”, a także odnoszącym sukcesy pasmem wieczornym, którego hitami stały się seriale „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” oraz „Policjantki i Policjanci".
  HD
  TV6
  TV6
  TV6
  Jakość: HD
  Nr kanału: 19
  Szóstka (TV6 HD) to jedna z najdynamiczniej rozwijających się stacji spośród wszystkich telewizji naziemnych. W ramówce Szóstki obok programów rozrywkowych, seriali i animacji dla najmłodszych widzów, można znaleźć cały szereg znakomitych propozycji dokumentalnych oraz niemal wszystkie ulubione przez widzów gatunki filmowe, takie jak film sensacyjny, thriller, horror, film kryminalny czy hollywoodzkie superprodukcje w gwiazdorskiej obsadzie.
  HD
  TVP Info HD
  TVP Info HD
  TVP Info HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 20
  Kanał stanowiący dla widzów ważne źródło informacji o wydarzeniach z najbliższego regionu. Stacja o profilu informacyjno-publicystycznym. Główne tematy poruszane na antenie to istotne problemy społeczne, czy informacje o sprawach samorządowych. Wiodącym programem informacyjnym stacji jest "Kurier", nadawany co godzinę od 7.30 do 22.30, opiera się na formule Region - Kraj - Świat.
  HD
  TVP Kultura
  TVP Kultura
  TVP Kultura
  Jakość: HD
  Nr kanału: 21
  TVP Kultura to filmy, które weszły do historii Światowego kina, bezpośrednie relacje z najważniejszych wydarzeń artystycznych, rozmowy z twórcami, opinie krytyków, najgłośniejsze dokumenty z Polski i zagranicy, nowe trendy w sztuce i co dnia - wiadomości kulturalne z kraju i ze Świata.
  HD
  TVP Historia
  TVP Historia
  TVP Historia
  Jakość: SD
  Nr kanału: 22
  TVP Historia to nowy kanał tematyczny Telewizji Polskiej. Jego program przewiduje wykorzystanie rozmaitych gatunków telewizyjnych: filmów dokumentalnych i fabularnych, seriali, form teatralnych (teatr faktu) i magazynów informacyjno-publicystycznych. Jednym z najważniejszych celów TVP Historia będzie stworzenie odpowiedniej oprawy dla emitowanych materiałów: studia z wybitnymi osobowościami prowadzącymi program, komentarzami ekspertów, dyskusjami na kontrowersyjne tematy. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP. Nie zabraknie także produkcji zagranicznych. TVP Historia aktywnie współpracuje z wieloma instytucjami. Szczególną grupą widzów, do której będzie kierować programy TVP Historia, jest młodzież. Uczniowie (i nauczyciele) gimnazjów i liceów często poszukują odpowiednich materiałów edukacyjnych, zatem mogą stanowić liczącą się część widzów oraz użytkowników portalu internetowego TVP Historia.
  TVP Kobieta HD
  TVP Kobieta HD
  TVP Kobieta HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 23
  TVP Kobieta – kanał tematyczny o charakterze lifestylowo-poradnikowo-rozrywkowym, skoncentrowany wokół zainteresowań kobiet.  W ramówce znajdziemy programy, dotyczące urody, pielęgnacji, mody, urządzania wnętrz, kulinarne, podróżnicze, a także ciekawe filmy dokumentalne.
  HD
  NOWA TV HD
  NOWA TV HD
  NOWA TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 24
  NOWA TV to ogólnodostępna, bezpłatna telewizja skierowana do całej rodziny. W swojej ofercie posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci.  Nowa TV jest stacją blisko widza, oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie, a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych dotyczą najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski.
  HD
  WP HD
  WP HD
  WP HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 25
  Telewizja WP1 ma być kanałem interaktywnym, zgodnie z koncesją ma zawierać m.in. pozycje o edukacji medialnej i treści pochodzące z nowych mediów. W jej ramówce znajdą się w programy produkowane przez Wirtualną Polską oraz zakupione na rynku filmy i seriale.
  HD
  Metro HD
  Metro HD
  Metro HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 26
  Kanał uniwersalny o profilu filmowo-dokumentalno-lifestyle’owym, skierowany do szerokiego grona odbiorców.
  HD
  Super Polsat HD
  Super Polsat HD
  Super Polsat HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 27
  Super Polsat - to kanał, który jako pierwszy w Polsce jest w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. Tylko na antenie Super Polsat obejrzysz m.in. teleturnieje "Joker" i „Taxi Kasa” oraz serię dokumentalną "SuperLudzie". A oprócz tego powtórki najpopularniejszych seriali, programów rozrywkowych z anteny POLSATU, a wśród nich m.in. "Przyjaciółki", "Hotel 52", "Szpilki na Giewoncie", "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", "Top Chef", "Hell's Kitchen", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Tylko muzyka. Must be the music". Nie zabraknie także filmów, sportów na żywo i informacji.
  HD
  TVP Rozrywka
  TVP Rozrywka
  TVP Rozrywka
  Jakość: SD
  Nr kanału: 28
  Doskonała zabawa przez 20 godzin 7 dni w tygodniu. Oferta programowa TVP Rozrywka oferuje najlepszy rodzimy repertuar rozrywkowy, na który składają się m. in. bogate zasoby TVP, a także aktualna produkcja publicznego nadawcy. W ramówce pojawią się audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, festiwale i widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd estrady, koncerty i teledyski muzyczne, teleturnieje, konkursy, a także filmy komediowe i wybrane seriale.
  TVP Sport HD
  TVP Sport HD
  TVP Sport HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 29
  TVP SPORT dba o multidyscyplinarność swojej oferty programowej. Pokazuje nie tylko cieszące się największym zainteresowaniem Mistrzostwa Świata w piłce nożnej oraz Igrzyska Olimpijskie, nie tylko najważniejsze imprezy w popularnych dyscyplinach jak lekkoatletyka, skoki narciarskie, koszykówka i pływanie, ale także światowe i europejskie zawody w wielu niekomercyjnych dyscyplinach sportu jak biathlon, łyżwiarstwo szybkie, wioślarstwo czy podnoszenie ciężarów. Kanał TVP SPORT to wybór nie tylko dla kibica piłkarskiego, choć i ten znajdzie tutaj coś dla siebie. Tylko u nas polski kibic zobaczy rywalizację ligowych zespołów w 1. lidze piłki nożnej, ale także cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem mecze Ekstraligi żużlowej, a także walkę o mistrzostwo kraju w koszykówce kobiet i mężczyzn oraz hokeju na lodzie. Naszym dodatkowym atutem, którym nie może pochwalić się konkurencja są najwyżej na rynku oceniane sportowe programy informacyjne oraz ciekawe magazyny tematyczne.
  HD
  TVP Polonia HD
  TVP Polonia HD
  TVP Polonia HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 30
  Daje możliwość codziennego kontaktu z językiem polskim dla młodych Polaków, którzy określają własną tożsamość w swoich nowych ojczyznach. Dzięki kanałowi TV Polonia można na bieżąco śledzić zmiany zachodzące w naszym kraju. To tu znajdziemy aktualną informację turystyczną i zachętę do częstego odwiedzania ojczyzny. Program ma ambicje tworzenia intrygującego wizerunku Polski i Polaków oraz wpływania na zachowanie polskości i upowszechniania polszczyzny wśród Polaków na Wschodzie, na Zachodzie, w Ameryce i na Antypodach.
  HD
  Polsat Seriale
  Polsat Seriale
  Polsat Seriale
  Jakość: HD
  Nr kanału: 31
  POLSAT Romans to propozycja Telewizji Polsat stworzona z myślą o kobietach i specjalnie dla nich. Jest to kanał, w którego ofercie znajdą się zarówno filmy fabularne, jak i znane i lubiane seriale polskie i zagraniczne.
  HD
  TVC HD
  TVC HD
  TVC HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 32
  Ramówkę programową tworzą lokalne serwisy informacyjne, magazyny lifestylowe, programy kulturalne, sportowe oraz reportaże
  HD
  TV Trwam
  TV Trwam
  TV Trwam
  Jakość: SD
  Nr kanału: 33
  Polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-narodowym, mieszcząca się w Toruniu i należąca do Fundacji Lux Veritatis zarejestrowanej we Wrocławiu. Hasłem Telewizji Trwam jest: "środek społecznego komunikowania, nie masowego manipulowania".
  TVP Dokument HD
  TVP Dokument HD
  TVP Dokument HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 34
  TVP Dokument to  własne, flagowe produkcje dokumentalne, produkcje z gatunku factual entertainment, a także filmy przyrodnicze klasy premium, podróżnicze, popularnonaukowe i biograficzne. Swoje miejsce w ramówce znajdą także archiwalne produkcje Telewizji Polskiej, m.in. klasyka polskiej szkoły dokumentu i reportażu.
  HD
  TVP ABC
  TVP ABC
  TVP ABC
  Jakość: SD
  Nr kanału: 35
  Pierwszy polski kanał tematyczny dla i młodzieży w wieku 3-12 lat, pełen interesujących, zabawnych i zawsze bezpiecznych programów, które rozbudzają ciekawość i wyobraźnię najmłodszych widzów. Kanał będzie emitować bajki z polskich wytwórni filmów animowanych, programy i magazyny edukacyjne, seriale, filmy i Teatr Telewizji dla dzieci, w tym wszystko to, co najlepsze w zbiorach telewizji publicznej W programie m.in.: ulubione programy („Domisie”, „Domowe przedszkole”, „Moliki książkowe”), godzinne dobranocki („Smerfy”, „Pszczółka Maja”, „Miś Uszatek”, „Dziwne Przygody Koziołka Matołka”), klasyczne bajki z polskich wytwórni filmów animowanych („Baśnie i bajki Polskie”, „Przygód kilka wróbla Ćwirka”), seriale i filmy dla dzieci („Stawiam na Tolka Banana”, „Słoneczna włócznia”, „Plecak pełen przygód”).
  Tele5 HD
  Tele5 HD
  Tele5 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 36
  Kieruje swoją ofertę przede wszystkim do widzów wymagających, którzy cenią dobre współczesne kino europejskie. Stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym, jakiego znaczną część stanowią filmy i seriale. Ponadto widzowie znajdą w Tele5 wysokiej jakości filmy dokumentalne, często poświęcone kontrowersyjnym tematom, a także programy dla miłośników sportów ekstremalnych, motoryzacji, dobrej kuchni i muzyki.
  HD
  P1
  P1
  P1
  Jakość: HD
  Nr kanału: 37
  W układzie programowym Polonii 1, po okresie próbnym przeprowadzonym w sierpniu i wrześniu, na stałe pozostaną całodniowe pasma sobotnio-niedzielne, w których znajdą się seriale kobiece, filmy familijno-kobiece oraz telenowele. Polonia 1 jest najstarszą w Polsce telewizją komercyjną. Dociera do 18 mln widzów. Najpopularniejsze pozycje programowe obok licznych filmów, to telenowele "Strumień namiętności" i "Czarna Perła".
  HD
  Twoja.TV HD
  Twoja.TV HD
  Twoja.TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 38
  HD
  TBN Polska HD
  TBN Polska HD
  TBN Polska HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 39
  Kanał TBN Polska jest częścią amerykańskiej grupy Trinity Broadcasting Network (TBN). To międzynarodowa i największa na świecie sieć telewizji chrześcijańskiej. W ramówce stacji widzowie znajdą seriale, filmy, programy rozrywkowe, muzyczne, sportowe, dla dzieci, religijne, publicystyczne i dokumentalne. Stacja nie emituje reklam.
  HD
  HOME TV HD
  HOME TV HD
  HOME TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 40
  HOME TV prezentuje m.in. programy związane z wnętrzami, metamorfozami domów i ogrodnictwem.
  HD
  TV Regio
  TV Regio
  TV Regio
  Jakość: HD
  Nr kanału: 41
  TV Regio przedstawia oryginalne audycje, produkowane przez lokalne studia telewizyjne ze wszystkich regionów Polski. Dzięki temu widzowie mają możliwość zobaczenia ciekawostek z różnych, nieodkrytych jeszcze miejsc na ogólnopolskiej antenie.
  HD
  Wydarzenia24 HD
  Wydarzenia24 HD
  Wydarzenia24 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 42
  Stacja informacyjna powstająca we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami oraz serwisem internetowym Interia. W ramówce Wydarzeń24 znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.
  HD
  wPolsce.pl
  wPolsce.pl
  wPolsce.pl
  Jakość: HD
  Nr kanału: 43
  wPolsce.pl - działa jako serwis z wideo na żywo. Codziennie nadaje pasma publicystyczne, w których dziennikarze „Sieci” i wPolityce.pl rozmawiają z politykami, ekspertami z różnych dziedzin oraz publicystami.
  HD
  Zoom TV HD
  Zoom TV HD
  Zoom TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 46
  ZOOM TV to unikalny kanał telewizyjny – nastawiony na bycie blisko ludzi i ich codziennych spraw. Na antenie prezentowana oferta treści lifestylowo – informacyjnych (infotainment), reportaże i wiadomości lokalne, programy publicystyczne, poradnikowe oraz rozrywkowe, fascynujące seriale, a także polskie i światowe kino.
  HD
  Antena HD
  Antena HD
  Antena HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 47
  ANTENA HD to nowy kanał kierowany do osób powyżej 50 roku życia oraz całych rodzin. Program zapewnia nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. W ofercie programowej znajdują się również kultowe seriale, m.in. nowe odcinki Mody na Sukces ,programy rozrywkowe , kabarety oraz wartościowe dokumenty.
  HD
  TVS
  TVS
  TVS
  Jakość: SD
  Nr kanału: 48
  TVS to stacja o zasięgu ogólnopolskim promująca uniwersalne treści. W ofercie programowej znajdują się propozycje skierowane do widza ze wszystkich regionów Polski: rzetelne informacje, audycje lifestylowe, muzyczne, o zdrowiu, ekonomii oraz programy dla dzieci.
  News24 HD
  News24 HD
  News24 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 49
  HD
  TV Promo
  TV Promo
  TV Promo
  Jakość: HD
  Nr kanału: 50
  Kanał informacyjny dla wszystkich Abonentów Telewizji Światłowodowej - najnowsze promocje i specjalne oferty.
  HD
  Stopklatka HD
  Stopklatka HD
  Stopklatka HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 151
  Stopklatka TV kanał filmowy z bogatą ofertą kina zagranicznego i polskiego. Jest to pierwsza i jedyna na polskim rynku stacja o profilu filmowym, nadawana drogą naziemną. Wyróżnia ją bezpłatny i powszechny dostęp oraz maksymalny zasięg – kanał będzie odbierany w całym kraju. Na antenie Stopklatki każdy widz znajdzie coś dla siebie: najlepsze komedie, wciągające thrillery, kultowe seriale, poruszające dokumenty, klasyczne westerny, trzymające w napięciu kryminały, kino kostiumowe, wielkie filmowe widowiska, a także programy edukacyjne i publicystyczne o tematyce filmowej.
  HD
  Polsat Film HD
  Polsat Film HD
  Polsat Film HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 152
  Polsat Film to wyjątkowe miejsce spotkań dla wszystkich miłośników kina. Każdy wieczór to inna przygoda z innym gatunkiem filmowym - "Intrygujący poniedziałek", "Wesoły wtorek", "Sensacyjna środa", "Romantyczny czwartek", "Gwiazdorski piątek", "Sobotni SuperHit" i "Klasyczna niedziela".
  HD
  CBS Europa HD
  CBS Europa HD
  CBS Europa HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 153
  HD
  TVP Seriale
  TVP Seriale
  TVP Seriale
  Jakość: SD
  Nr kanału: 154
  TVP seriale to stacja dla miłośników kultowych polskich seriali. Na antenie znajdą się także seriale i filmy zagraniczne.
  Filmax HD
  Filmax HD
  Filmax HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 167
  Grupą docelowa kanału FILMAX to osoby w wieku 50+, które filmów i seriali dalej szukają w telewizji, a nie w Internecie i serwisach SVOD.W ofercie programowej znajdują się początkowo kultowe amerykańskie filmy i seriale, w tym w szczególności kino akcji, komedie i westerny. W ramówce zobaczyć można też magazyny filmowe ukazujące kulisy produkcji największych hitów kinowych oraz kabarety.
  HD
  Red TOP TV HD
  Red TOP TV HD
  Red TOP TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 176
  Klasyka Kina i Telewizji, kultowe filmy i seriale.
  HD
  Polsat Sport HD
  Polsat Sport HD
  Polsat Sport HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 201
  Polsat Sport HD to pierwszy sportowy kanał w portfolio Grupy Polsat. Rozpoczął nadawanie 11 sierpnia 2000 roku. Polsat Sport pokazuje Ligę Mistrzów i Ligę Europu UEFA (od jesieni 2018 r) piłkarski Puchar Polski, Nice I ligę i Puchar Włoch. Bardzo ważne miejsce w ofercie kanału zajmuje siatkówka zarówno w wydaniu ligowym (PlusLiga, Liga Siatkówki Kobiet, Puchar Polski, Klubowe Mistrzostwa Świata), jak i reprezentacyjnym (Mistrzostwa Świata i Europy, Siatkarska Liga Narodów oraz Challenger Cup). Kanał prezentuje również mecze Polskiej Ligi Koszykówki.
  HD
  Polsat Sport News HD
  Polsat Sport News HD
  Polsat Sport News HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 202
  Polsat Sport News HD to kanał sportowy, który rozpoczął emisję w maju 2011 roku. Ważnym elementem programu jest 5 minutowy serwis „Sport Flash” nadawany od godziny 12.00 do 20.00. Polsat Sport News HD relacjonuje również sporo wydarzeń na żywo m.in. mecze Polskiej Ligi Koszykówki, siatkarskiej PlusLigi czy Ligi Siatkówki Kobiet. Kanał pokazuje również m.in. mecze piłkarskie i tenisowe turnieje ATP Masters oraz rozgrywki e-sportowe.
  HD
  Polsat Sport Extra HD
  Polsat Sport Extra HD
  Polsat Sport Extra HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 203
  Polsat Sport Extra HD to drugi kanał sportowy w portfolio Grupy Polsat, który rozpoczął nadawanie w październiku 2005 roku. W Polsacie Sport Extra można oglądać mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, (od jesieni 2018), piłkarskie spotkania ligi holenderskiej, rosyjskiej, ukraińskiej i chińskiej, międzynarodowe rozgrywki siatkarskie, tenisowe turnieje ATP oraz wyścigi motocyklowe cyklu Moto GP czyli Motocyklowych Mistrzostw Świata.
  HD
  Polsat Sport Fight HD
  Polsat Sport Fight HD
  Polsat Sport Fight HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 204
  Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki. Antenę wypełnią ekscytujące pojedynki stoczone w ringu w trakcie największych gal m.in. Polsat Boxing Night, gale boksu zawodowego  HBO, TOP Rank, Showtime, Matchroom czy mieszanych sztuk walki spod szyldu KSW, MMA Attack czy FEN. Polsat Sport Fight HD to gale na żywo widowiskowych starć z udziałem czołowych wojowników z kraju i ze świata, a także najciekawsze pojedynki naszych byłych i obecnych mistrzów: Andrzeja Gołoty, Tomasza Adamka, Mariusza Wacha, Izu Ugonoha, Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka, Przemysława Salety, Władimira Kliczki, Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego, Michała Materli, czy Marcina Różalskiego.
  HD
  Polsat Games
  Polsat Games
  Polsat Games
  Jakość: HD
  Nr kanału: 205
  Polsat Games to kanał przeznaczony dla fanów gier komputerowych.
  HD
  TVP Sport HD
  TVP Sport HD
  TVP Sport HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 206
  TVP SPORT dba o multidyscyplinarność swojej oferty programowej. Pokazuje nie tylko cieszące się największym zainteresowaniem Mistrzostwa Świata w piłce nożnej oraz Igrzyska Olimpijskie, nie tylko najważniejsze imprezy w popularnych dyscyplinach jak lekkoatletyka, skoki narciarskie, koszykówka i pływanie, ale także światowe i europejskie zawody w wielu niekomercyjnych dyscyplinach sportu jak biathlon, łyżwiarstwo szybkie, wioślarstwo czy podnoszenie ciężarów. Kanał TVP SPORT to wybór nie tylko dla kibica piłkarskiego, choć i ten znajdzie tutaj coś dla siebie. Tylko u nas polski kibic zobaczy rywalizację ligowych zespołów w 1. lidze piłki nożnej, ale także cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem mecze Ekstraligi żużlowej, a także walkę o mistrzostwo kraju w koszykówce kobiet i mężczyzn oraz hokeju na lodzie. Naszym dodatkowym atutem, którym nie może pochwalić się konkurencja są najwyżej na rynku oceniane sportowe programy informacyjne oraz ciekawe magazyny tematyczne.
  HD
  Eurosport 1 HD
  Eurosport 1 HD
  Eurosport 1 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 207
  Uczta dla prawdziwych kibiców! Ponad 100 różnych dyscyplin, od piłki nożnej do zawodów sumo, od sportów ekstremalnych po igrzyska olimpijskie! Eliminacje piłkarskich mistrzostw, turnieje wielkoszlemowe, skoki narciarskie, wyścigi Formuły 1 - przez całą dobę w polskiej wersji językowej.
  HD
  Eleven Sports 1 HD
  Eleven Sports 1 HD
  Eleven Sports 1 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 208
  Eleven Sports 1 to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej, relacjonuje na żywo rozgrywki: hiszpańska Liga BBVA, włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL czy angielskie FA Cup, Championship i Capital One Cup. Stacja pokazuje także magazyny największych klubów piłkarskich. Eleven nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.
  HD
  Eleven Sports 2 HD
  Eleven Sports 2 HD
  Eleven Sports 2 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 209
  Eleven Sports 2 HD to kanał sportowy który ma w swojej ofercie transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych. Należą do nich, między innymi, Formula 1, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, futbol amerykański NFL, koszykarska Liga Basket Serie A oraz mecze piłki nożnej. Kanał nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.
  HD
  Eleven Sports 3 HD
  Eleven Sports 3 HD
  Eleven Sports 3 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 210
  Eleven Sports 3 to trzeci kanał sportowy należący do grupy Eleven Sports. Ramówka stacji to wydarzenia sportowe różnych dyscyplin z przewagą najlepszych lig piłkarskich: niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A, hiszpańskiej LaLigi Santader, angielskiej Premiere League, czy francukiej Ligue 1 Conforama.
  HD
  E-Sport HD
  E-Sport HD
  E-Sport HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 211
  E-Sport to kanał poświęcony w stu procentach grom wideo oraz rosnącemu światowemu fenomenowi – sportom elektronicznym. Dzięki prawom do transmisji największych e-sportowych turniejów, na kanale pojawią się setki godzin z transmisji na żywo prosto z warszawskiego studia.
  HD
  Ginx eSports TV HD
  Ginx eSports TV HD
  Ginx eSports TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 212
  Ginx eSports TV – to międzynarodowy kanał telewizyjny w całości poświęcony grom komputerowym, grom video oraz aplikacjom mobilnym. Stacja emituje informacje, recenzje i trailery ze świata gier oraz pokazy przedpremierowe zapowiedzi i relacje z targów
  HD
  GameToon HD
  GameToon HD
  GameToon HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 213
  Gametoon HD to kanał poświęcony e-sportowi i grom komputerowym. W ramówce znajdziemy m.in. zapowiedzi najnowszych gier wideo, filmy typu „let's play” z udziałem światowej czołówki youtuberów i streamerów oraz relacje z najpopularniejszych turniejów e-sportowych znanych na całym świecie.
  HD
  TVP Historia
  TVP Historia
  TVP Historia
  Jakość: SD
  Nr kanału: 251
  TVP Historia to nowy kanał tematyczny Telewizji Polskiej. Jego program przewiduje wykorzystanie rozmaitych gatunków telewizyjnych: filmów dokumentalnych i fabularnych, seriali, form teatralnych (teatr faktu) i magazynów informacyjno-publicystycznych. Jednym z najważniejszych celów TVP Historia będzie stworzenie odpowiedniej oprawy dla emitowanych materiałów: studia z wybitnymi osobowościami prowadzącymi program, komentarzami ekspertów, dyskusjami na kontrowersyjne tematy. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP. Nie zabraknie także produkcji zagranicznych. TVP Historia aktywnie współpracuje z wieloma instytucjami. Szczególną grupą widzów, do której będzie kierować programy TVP Historia, jest młodzież. Uczniowie (i nauczyciele) gimnazjów i liceów często poszukują odpowiednich materiałów edukacyjnych, zatem mogą stanowić liczącą się część widzów oraz użytkowników portalu internetowego TVP Historia.
  Travel Channel HD
  Travel Channel HD
  Travel Channel HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 252
  Podróże w "pigułce": pomysły na wakacje, najróżniejsze formy spędzania wolnego czasu, fascynujące przygody, egzotyczne kuchnie, sławni ludzie i ich sposób na wolny czas. Dzięki Travel, nie wychodząc z domu, można przeżyć niezapomniane podróże!
  HD
  Fokus TV HD
  Fokus TV HD
  Fokus TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 253
  FOKUS TV to pierwsza na polskim rynku bezpłatna stacja telewizyjna poświęcona odkrywaniu świata, pasjom i stylom życia. Programy poruszają szeroki zakres tematów – od historii, poprzez dziką naturę, technologię, kwestie społeczno-obyczajowe oraz ważne bieżące wydarzenia ze świata. Ramówka zawiera programy produkcji własnej, a także seriale oraz filmy dokumentalne i fabularne z bibliotek z całego świata. FOKUS TV odpowiada na  oczekiwania widzów, gwarantując im każdego dnia porcję wiedzy i rozrywki, jak również odpoczynek oraz poczucie dobrze spędzonego czasu. Już w pierwszym roku nadawania FOKUS TV został liderem wśród stacji dokumentalnych w Polsce.
  HD
  Polsat Doku HD
  Polsat Doku HD
  Polsat Doku HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 254
  Polsat Doku to kanał dla wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych. W ramówce znajdą się zarówno propozycje dla widzów ceniących ambitne, nagradzane na festiwalach dokumenty jak i pasjonujące produkcje o charakterze familijnym. Zdecydowana większość oferty Polsat Doku to pozycje premierowe.
  HD
  Discovery Channel HD
  Discovery Channel HD
  Discovery Channel HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 255
  Najlepsze programy dokumentalne umożliwiają widzom poszerzenie horyzontów, zaspokojenie ciekawości, wzbogacenie wiedzy oraz lepsze zrozumienie otaczającego ich Świata. Prezentowane tu filmy dokumentalne o bardzo szerokiej tematyce informują, uczą i bawią.
  HD
  Animal Planet HD
  Animal Planet HD
  Animal Planet HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 257
  Animal Planet HD to podróż do świata zwierząt - kanał emitujący programy i filmy dokumentalne o tematyce przyrodniczej. Animal Planet HD emitowany w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej.
  HD
  TVP ABC
  TVP ABC
  TVP ABC
  Jakość: SD
  Nr kanału: 302
  Pierwszy polski kanał tematyczny dla i młodzieży w wieku 3-12 lat, pełen interesujących, zabawnych i zawsze bezpiecznych programów, które rozbudzają ciekawość i wyobraźnię najmłodszych widzów. Kanał będzie emitować bajki z polskich wytwórni filmów animowanych, programy i magazyny edukacyjne, seriale, filmy i Teatr Telewizji dla dzieci, w tym wszystko to, co najlepsze w zbiorach telewizji publicznej W programie m.in.: ulubione programy („Domisie”, „Domowe przedszkole”, „Moliki książkowe”), godzinne dobranocki („Smerfy”, „Pszczółka Maja”, „Miś Uszatek”, „Dziwne Przygody Koziołka Matołka”), klasyczne bajki z polskich wytwórni filmów animowanych („Baśnie i bajki Polskie”, „Przygód kilka wróbla Ćwirka”), seriale i filmy dla dzieci („Stawiam na Tolka Banana”, „Słoneczna włócznia”, „Plecak pełen przygód”).
  Disney Channel HD
  Disney Channel HD
  Disney Channel HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 303
  Disney Channel jest kanałem familijnym, adresowanym do dzieci w wieku 6-14 lat i ich rodzin. Oferuje zarówno atrakcyjne seriale, np. Violetta, Austin&Ally, Evermoor oraz Liv&Maddie, jak i filmy kanału Disneya (DCOM), w tym Teen Beach Movie oraz Następcy. Propozycje programowe kanału Disney Channel koncentrują się wokół wartości, które pomagają dzieciom zmierzyć się z wyzwaniami okresu dorastania i zachęcają do uwierzenia w siebie, podążania za marzeniami oraz spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Wszystkie propozycje kanału emitowane są w jakości HD.
  HD
  Nicktoons HD
  Nicktoons HD
  Nicktoons HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 304
  HD
  Top Kids HD
  Top Kids HD
  Top Kids HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 305
  Kanał o profilu dziecięcym, na którym oglądać można dobrze znane nam bajki z końcówki lat 80, 90 oraz początku 2000.
  HD
  2x2 HD
  2x2 HD
  2x2 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 306
  2x2 TV - polska stacja kierowana do starszych dzieci i młodzieży. Ramówka kanału to teledyski, programy o grach wideo, seriale i filmy animowane (w tym również japońskie anime).
  HD
  Food Network
  Food Network
  Food Network
  Jakość: HD
  Nr kanału: 353
  Polskojęzyczny kanał z ramówką o tematyce kulinarnej.
  HD
  Polsat Café HD
  Polsat Café HD
  Polsat Café HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 354
  Polsat Café HD - lifestylowy kanał skierowany do kobiet. Idealna oferta dla pewnych siebie, nowoczesnych kobiet, mających pasje i zainteresowania, świadomych swojej wartości. Najlepsze magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, realisty show, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.
  HD
  Polsat Play HD
  Polsat Play HD
  Polsat Play HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 355
  Polsat Play to kanał, który doskonale łączy męskie pasje i prezentuje całą gamę tematów interesujących każdego mężczyznę: historię, motoryzację, wędkarstwo, sensację oraz świetny, światowy dokument.
  HD
  Polsat Rodzina
  Polsat Rodzina
  Polsat Rodzina
  Jakość: HD
  Nr kanału: 356
  Polsat Rodzina - ramówkę kanału stanowią programy poradnikowe, edukacyjne bajki dla dzieci oraz programy o tematyce chrześcijańskiej.
  HD
  13 HD
  13 HD
  13 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 357
  13 HD to stacja skierowana do widzów w każdym wieku. Rozrywka, sport, publicystyka, muzyka, bajki dla najmłodszych, motoryzacja - wszystko to i dużo więcej zobaczysz na kanale 13 HD.
  HD
  Active Family HD
  Active Family HD
  Active Family HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 358
  Stacja oferuje rozrywkę dla całej rodziny. Promuje aktywny styl życia, przedstawia światowe trendy w różnych dziedzinach oraz porusza ważne życiowe kwestie i problemy. Telewizja prezentuje programy o różnorodnej tematyce, od pozycji rozrywkowych, przez poradnikowe, filmy przyrodnicze i dokumentalne, po reality shows, teleturnieje i formaty z gwiazdami.  Na wesoło, na poważnie, refleksyjnie, edukacyjnie, a czasem nawet kontrowersyjnie. W ofercie stacji znajdują się zarówno zagraniczne hity telewizyjne, jak i autorskie, rodzime produkcje.
  HD
  Xtreme TV HD
  Xtreme TV HD
  Xtreme TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 359
  XTREME TV - to prawdziwa męska przygoda. W ramówce nie zabraknie programów outdoorowych, survivalowych, a także łowiectwa, wędkarstwa i motoryzacji.
  HD
  TV Okazje
  TV Okazje
  TV Okazje
  Jakość: HD
  Nr kanału: 360
  TV Okazje - ramówka stacji to pasma z telezakupami. Ponadto funkcjonuje internetowy sklep tvokazje.pl.
  HD
  Red Carpet TV HD
  Red Carpet TV HD
  Red Carpet TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 361
  Red Carpet TV HD - polski kanał rozrywkowy, promujący polską i światową kulturę oraz przedstawiający nowości filmowe, teatralne, muzyczne i literackie.
  HD
  ESKA TV HD
  ESKA TV HD
  ESKA TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 400
  ESKA TV - telewizja muzyczna grająca hity na czasie. ESKA TV to najnowsze klipy polskich i zagranicznych artystów, a także koncerty, ekskluzywne wywiady, plotki o gwiazdach oraz informacje o najgorętszych imprezach.
  HD
  Eska TV EXTRA HD
  Eska TV EXTRA HD
  Eska TV EXTRA HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 401
  ESKA TV EXTRA - telewizja muzyczna grająca hity na czasie i coś extra, czyli największe przeboje muzyki POP z ostatnich 20 lat. Stacja targetowana jest do starszego widza, powyżej 25 roku życia (w porównaniu do Eska TV 15-34). Od marca 2018 w Eska TV Extra możemy zobaczyć program „hity zawsze na czasie” gdzie przedstawiamy ciekawostki największych hitów światowego i rodzimego popu.
  HD
  Polsat Music HD
  Polsat Music HD
  Polsat Music HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 402
  Polsat Music to kanał dla fanów najgorętszych przebojów z całego świata oraz rodzimych artystów, których utwory rozbrzmiewają w największych stacjach radiowych w kraju i są najchętniej wybierane przez użytkowników serwisów streamingowych. Stacja nie koncentruje się na jednym gatunku muzyki, ale prezentuje szeroki wybór tego, co jest obecnie najpopularniejsze w świecie muzycznym.
  HD
  Music BOX HD
  Music BOX HD
  Music BOX HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 403
  Ramówka to teledyski 24 godziny na dobę, bloki interaktywne i programy własne. Kanał wspiera najważniejsze wydarzenia ze świata muzyki tanecznej.
  HD
  Polo TV
  Polo TV
  Polo TV
  Jakość: HD
  Nr kanału: 404
  Polo tv - to najlepsza telewizja muzyczna w Polsce, która prezentuje najnowsze, ale i niezapomniane przeboje disco polo i dance. Poza teledyskami w ramówce stacji obecne znajdują się programy rozrywkowe zawierające wywiady z gwiazdami i zespołami disco polo oraz historie związane z utworami, które stały się wielkimi przebojami. Stacja w swojej ofercie programowej posiada również najsłynniejsze festiwale i koncerty a także relacje z największych imprez disco w tym własny festiwal Polo TV Hit Festiwal. Polo TV wyprodukowała pierwszy w historii serial poświęcony muzyce disco polo „Miłość w rytmie disco”.
  HD
  Power TV
  Power TV
  Power TV
  Jakość: SD
  Nr kanału: 405
  Power TV to kanał o profilu muzyczno-rozrywkowym. Hasło kanału 100% rozrywki przez całą dobę, nadawca traktuje bardzo dosłownie. W POWER TV HD można oglądać transmisje na wyłączność koncertów oraz wywiady z największymi gwiazdami muzyki rozrywkowej.
  Disco Polo Music
  Disco Polo Music
  Disco Polo Music
  Jakość: SD
  Nr kanału: 406
  Disco Polo Music to kanał z muzyką dance, disco polo, folk i biesiadną. Nasza telewizja to nie tylko listy przebojów i klipy muzyczne, ale przede wszystkim spektakularne relacje z koncertów, które cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Kanał oferuje widzom magazyny z najnowszymi informacjami z branży muzycznej, zapowiedziami koncertów, płyt, making-off z planów zdjęciowych oraz relacje ze spotkań z artystami.
  Mixtape HD
  Mixtape HD
  Mixtape HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 407
  Pierwszy w Polsce kanał muzyczny w 100% poświęcony muzyce HIP-HOP.
  HD
  Stars.TV HD
  Stars.TV HD
  Stars.TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 408
  STARS.TV program skierowany do miłośników muzyki rozrywkowej z lat 60., 70., 80. i 90., ale znajdziemy tam również muzykę współczesną.
  HD
  4FUN.TV
  4FUN.TV
  4FUN.TV
  Jakość: SD
  Nr kanału: 409
  To kanał skierowany do młodych widzów, których interesują najgorętsze muzyczne trendy i dobra zabawa! 4fun.tv zmienił się na lepsze i prezentuje nowe twarze, nowe programy i jak zawsze najlepszą porcję muzycznych hitów!
  4FUN KIDS
  4FUN KIDS
  4FUN KIDS
  Jakość: SD
  Nr kanału: 410
  Stacja emituje muzykę dla grupy wiekowej 4-35.
  4FUN DANCE
  4FUN DANCE
  4FUN DANCE
  Jakość: SD
  Nr kanału: 411
  Kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W ciągu dnia muzyka do ćwiczeń, pasmo dla mam oraz dużo motywacji do aktywnego spędzenia czasu przed telewizorem. Wieczorem natomiast specjalne imprezowe pasma muzyczne, przy których spalanie kalorii jest wyjątkowo efektywne! Połączenie świetnej zabawy ze sportową energią!
  Stingray iConcerts HD
  Stingray iConcerts HD
  Stingray iConcerts HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 414
  Stingray iConcerts HD - ramówkę kanału stanowią koncerty największych gwiazd zarówno muzyki współczesnej, jak i legend scen koncertowych.
  HD
  Gold TV
  Gold TV
  Gold TV
  Jakość: HD
  Nr kanału: 415
  GOLD TV to kanał muzyczny oferujący widzom sentymentalną, muzyczną podróż w towarzystwie najpopularniejszych przebojów od lat 60, aż do czasów współczesnych.
  HD
  Jibek Joly World
  Jibek Joly World
  Jibek Joly World
  Jakość: HD
  Nr kanału: 450
  Jibek Joly to kazachska stacja telewizyjna o zasięgu ogólnoświatowym, nadająca w języku kazachskim, rosyjskim oraz angielskim. Główną misją Kazakh TV jest prezentowanie zagranicznemu widzowi tematyki związanej z Kazachstanem.
  HD
  Biełsat
  Biełsat
  Biełsat
  Jakość: SD
  Nr kanału: 451
  Kanał w języku białoruskim. Pierwsza niezależna telewizja na Białorusi.
  NHK WORLD JAPAN
  NHK WORLD JAPAN
  NHK WORLD JAPAN
  Jakość: HD
  Nr kanału: 452
  NHK WORLD JAPAN - to japoński kanał informacyjny przeznaczony dla widzów za granicą.
  HD
  DW Europe HD
  DW Europe HD
  DW Europe HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 453
  Oficjalny zagraniczny kanał telewizyjny niemieckiej stacji nadawczej Deutsche Welle. Programy emitowane w DW-TV przesyłane są za pomocą satelity. Celem kanału jest przesyłanie jak największej ilości informacji o Republice Federalnej Niemiec poza niemieckie granice. Największą część programu DW-TV stanowią programy informacyjne, dokumentalne i magazyny, emitowane w ciągu każdej godziny na przemian w języku niemieckim i angielskim.
  HD
  UA TV HD
  UA TV HD
  UA TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 458
  UA TV - to kanał, którego ramówkę stanowią przede wszystkim aktualne wydarzenia na Ukrainie, informacje dotyczące kultury, nauki, historii oraz atrakcji turtystycznych kraju.
  HD
  REGIONÁLNÍ TELEVIZE
  REGIONÁLNÍ TELEVIZE
  REGIONÁLNÍ TELEVIZE
  Jakość: SD
  Nr kanału: 459
  REGIONÁLNÍ TELEVIZE - w ramówce kanału aktualne informacje ze wszystkich miast i regionów gospodarczych Czech dotyczących wydarzeń społecznych, kulturalnych i sportowych.
  TVP World HD
  TVP World HD
  TVP World HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 467
  Kanał informacyjny grupy TVP, nadawany w języku anglielskim.
  HD
  NLO TV 2 HD
  NLO TV 2 HD
  NLO TV 2 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 476
  Kanał telewizyjny "NLO TV 2" - najlepsza ukraińska rozrywka oraz programy edukacyjne i show. Eksperymenty, podróże, katastrofy testy, pokazy z podróży, programy dotyczące zawodu i hobby, ciekawe doświadczenia i porady.
  HD
  Ukraina 1 HD
  Ukraina 1 HD
  Ukraina 1 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 477
  Najlepsze ukraińskie seriale telewizyjne, filmy fabularne, programy dokumentalne, społeczne oraz informacyjne. Melodramaty, dramaty, komedie, kryminały, historie miłosne, nierozwiązane zbrodnie, mistyczne zagadki, sytuacje życiowe, zdrady i szczęśliwe zakończenia. Premiery oraz najlepsze produkcje z ostatnich lat.
  HD
  Ukraina 2 HD
  Ukraina 2 HD
  Ukraina 2 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 478
  Najlepsza ukraińska rozrywka i show. Najnowsze wiadomości z życia gwiazd, ambitne projekty muzyczne, programy turystyczne, programy na temat transformacji, szczere wywiady, talk show, porady kulinarne i cenne wskazówki na każdy dzień. Premiery i najlepsze produkcje z ostatnich lat.
  HD
  TVP3 Białystok
  TVP3 Białystok
  TVP3 Białystok
  Jakość: SD
  Nr kanału: 500
  Białostocki oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Bydgoszcz
  TVP3 Bydgoszcz
  TVP3 Bydgoszcz
  Jakość: SD
  Nr kanału: 501
  Bydgoski oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Gdańsk
  TVP3 Gdańsk
  TVP3 Gdańsk
  Jakość: SD
  Nr kanału: 502
  Gdański oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Gorzów
  TVP3 Gorzów
  TVP3 Gorzów
  Jakość: SD
  Nr kanału: 503
  Gorzowski oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Katowice
  TVP3 Katowice
  TVP3 Katowice
  Jakość: SD
  Nr kanału: 504
  Katowicki oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Kielce
  TVP3 Kielce
  TVP3 Kielce
  Jakość: SD
  Nr kanału: 505
  Kielecki oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Kraków
  TVP3 Kraków
  TVP3 Kraków
  Jakość: SD
  Nr kanału: 506
  Krakowski oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Lublin
  TVP3 Lublin
  TVP3 Lublin
  Jakość: SD
  Nr kanału: 507
  Lubelski oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Łódź
  TVP3 Łódź
  TVP3 Łódź
  Jakość: SD
  Nr kanału: 508
  Łódzki oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Olsztyn
  TVP3 Olsztyn
  TVP3 Olsztyn
  Jakość: SD
  Nr kanału: 509
  Olsztyński oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Opole
  TVP3 Opole
  TVP3 Opole
  Jakość: SD
  Nr kanału: 510
  Opolski oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Poznań
  TVP3 Poznań
  TVP3 Poznań
  Jakość: SD
  Nr kanału: 511
  Poznański oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Rzeszów
  TVP3 Rzeszów
  TVP3 Rzeszów
  Jakość: SD
  Nr kanału: 512
  Rzeszowski oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Szczecin
  TVP3 Szczecin
  TVP3 Szczecin
  Jakość: SD
  Nr kanału: 513
  Szczeciński oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Warszawa
  TVP3 Warszawa
  TVP3 Warszawa
  Jakość: HD
  Nr kanału: 514
  Warszawski oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  HD
  TVP3 Wrocław
  TVP3 Wrocław
  TVP3 Wrocław
  Jakość: SD
  Nr kanału: 515
  16 regionalnych stacji telewizyjnych TVP dostępnych odpowiednio według lokalizacji. W naszej ofercie znajdziecie: wiadomości, publicystykę, reportaże, dokumenty, ale wszystkie te programy i audycje będą mieć wspólny mianownik: Polskę. Każdy z ośrodków posługuje się własnym logotypem nawiązującym w formie i kolorystyce do pozostałych.
  TVN
  TVN
  TVN
  Jakość: SD
  Nr kanału: 900
  TVN Oferuje swoim widzom wysokiej jakości programy, które nadawane są przez 24 godziny na dobę wysokiej klasy filmy, popularne seriale, rzetelne i obiektywne informacje, publicystyka, sport, profesjonalnie przygotowane teleturnieje oraz programy muzyczne i satyryczne. Telewizja TVN jest pionierem na polskim rynku medialnym we wprowadzaniu nowych rozwiązań programowych (np. reality show).
  TVN 7
  TVN 7
  TVN 7
  Jakość: SD
  Nr kanału: 901
  TVN 7 Kanał telewizyjny o charakterze rozrywkowo-filmowym. W programie stacji znajduje się szeroka oferta atrakcyjnych filmów, wśród nich znane tytuły kinowe oraz najlepsze produkcje telewizyjne, a także oglądane przez widzów na całym świecie seriale. Ofertę programową stacji wzbogacają realizacje własne oraz wybrane produkcje siostrzanej stacji TVN.
  TV Puls
  TV Puls
  TV Puls
  Jakość: SD
  Nr kanału: 902
  TV Puls to kanał ogólnopolski, który ma ofertę programową skierowaną do całej rodziny, w tym premierowe hity filmowe, znakomite seriale, fascynujące dokumenty i atrakcyjne animacje. Dzięki najwyższej jakości ofercie i dbaniu o relacje z widzem TV Puls stale zwiększa swój udział w rynku telewizyjnym i jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w Polsce. TV Puls. Nastaw się na relaks.
  Puls 2
  Puls 2
  Puls 2
  Jakość: SD
  Nr kanału: 903
  PULS 2 to jedna z najszybciej rozwijających się telewizji w Polsce. Kanał powstał w lipcu 2012 roku, a dziś znajduje się wśród dziesięciu największych telewizji w kraju. PULS 2 emituje najlepsze światowe animacje, seriale, które zmieniły telewizję i znane na świecie dokumenty. PULS 2. Emocje do kwadratu.
  TVN 24
  TVN 24
  TVN 24
  Jakość: SD
  Nr kanału: 904
  TVN24 HD Najświeższe informacje z Polski i Świata, raporty specjalne, dyskusje i komentarze, o każdej porze dnia i nocy. Gwiazd i prawdziwych ekranowych osobowości w TVN24 HD nie brakuje. To zobaczymy Justynę Pochanke, Bogdana Rymanowskiego, Monikę Olejnik, Anitę Werner, Andrzeja Morozowskiego, oraz wielu innych.
  TVN 24 BiS
  TVN 24 BiS
  TVN 24 BiS
  Jakość: SD
  Nr kanału: 905
  Kanał informacyjny o tematyce biznesowej, tworzony przez telewizje TVN i CNBC. TVN24 Biznes i Świat ma dostęp do infrastruktury CNBC na całym świecie. Globalny zasięg informacji przygotowywanych przez zespół TVN24 Biznes i Świat jest zapewniony dzięki udostępnieniu przez CNBC Europe swoich zasobów technicznych i przekazaniu doświadczeń w zakresie relacjonowania sytuacji na rynkach finansowych.
  TVN Style
  TVN Style
  TVN Style
  Jakość: SD
  Nr kanału: 906
  Oferta programowa jest adresowana do kobiet, które łączą w życiu różne role: mają rodzinę, są aktywne zawodowo, a jednocześnie dbają o siebie i pragną się rozwijać.
  TVN Turbo
  TVN Turbo
  TVN Turbo
  Jakość: SD
  Nr kanału: 907
  TVN TURBO Wszystko o motoryzacji! Luksusowe auta, porady dla posiadaczy samochodów używanych, nauka techniki jazdy i relacje z rajdów, w których bierze udział Światowa czołówka kierowców. Plus najlepsze europejskie i amerykańskie magazyny dla miłośników czterech kółek.
  HGTV
  HGTV
  HGTV
  Jakość: SD
  Nr kanału: 908
  Home & Garden TV kanał lifestyle'owo-poradnikowy. To propozycja dla osób zakochanych w ciekawych wnętrzach, pięknych ogrodach, fascynatów remontów i samodzielnego urządzania wnętrz metodą DIY (do it yourself).
  Tele5
  Tele5
  Tele5
  Jakość: SD
  Nr kanału: 909
  Kieruje swoją ofertę przede wszystkim do widzów wymagających, którzy cenią dobre współczesne kino europejskie. Stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym, jakiego znaczną część stanowią filmy i seriale. Ponadto widzowie znajdą w Tele5 wysokiej jakości filmy dokumentalne, często poświęcone kontrowersyjnym tematom, a także programy dla miłośników sportów ekstremalnych, motoryzacji, dobrej kuchni i muzyki.
  Stopklatka
  Stopklatka
  Stopklatka
  Jakość: SD
  Nr kanału: 910
  Stopklatka TV kanał filmowy z bogatą ofertą kina zagranicznego i polskiego. Jest to pierwsza i jedyna na polskim rynku stacja o profilu filmowym, nadawana drogą naziemną. Wyróżnia ją bezpłatny i powszechny dostęp oraz maksymalny zasięg – kanał będzie odbierany w całym kraju. Na antenie Stopklatki każdy widz znajdzie coś dla siebie: najlepsze komedie, wciągające thrillery, kultowe seriale, poruszające dokumenty, klasyczne westerny, trzymające w napięciu kryminały, kino kostiumowe, wielkie filmowe widowiska, a także programy edukacyjne i publicystyczne o tematyce filmowej.
  Eska TV Extra
  Eska TV Extra
  Eska TV Extra
  Jakość: SD
  Nr kanału: 916
  ESKA TV EXTRA to stacja muzyczna grająca hity na czasie i coś extra, czyli największe przeboje muzyki pop z ostatnich 20 lat.
  Disney Channel
  Disney Channel
  Disney Channel
  Jakość: SD
  Nr kanału: 919
  Disney Channel jest kanałem familijnym, adresowanym do dzieci w wieku 6-14 lat i ich rodzin. Oferuje zarówno atrakcyjne seriale, np. Violetta, Austin&Ally, Evermoor oraz Liv&Maddie, jak i filmy kanału Disneya (DCOM), w tym Teen Beach Movie oraz Następcy. Propozycje programowe kanału Disney Channel koncentrują się wokół wartości, które pomagają dzieciom zmierzyć się z wyzwaniami okresu dorastania i zachęcają do uwierzenia w siebie, podążania za marzeniami oraz spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.
  Stars.TV
  Stars.TV
  Stars.TV
  Jakość: SD
  Nr kanału: 922
  STARS.TV jest telewizją muzyczną. Nadaje „klasykę” - lata 60-te, 70-te, 80-te i 90-te i nie zamyka się na muzykę współczesną. Dużą wagę przywiązuje do tworzonej przez siebie „playlisty”. Najlepsza muzyka, najlepsze teledyski! W STARS.TV kochają przeboje i grają tylko te największe. Nie eksperymentują, nie odkrywają i nie mówią, co musisz polubić. Dają Ci to, co już lubisz. Tylko w STARS.TV gwiazda za gwiazdą i hit za hitem.
  Telewizja Światłowodowa Info
  Telewizja Światłowodowa Info
  Telewizja Światłowodowa Info
  Jakość: HD
  Nr kanału: 999
  Informacje na temat najważniejszych funkcjonalności dekodera Telewizji Światłowodowej.
  HD
  TV.Ropczyce
  TV.Ropczyce
  TV.Ropczyce
  Jakość: SD
  Nr kanału: 1001
  TV.Ropczyce.eu to telewizja, która została stworzona z myślą o mieszkańcach Miasta i Gminy Ropczyce. Prezentowane są w niej najważniejsze wydarzenia społeczne, kulturalne, sportowe i rozrywkowe.
  Lubelska.tv HD
  Lubelska.tv HD
  Lubelska.tv HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 1002
  HD
  Racibórz 24
  Racibórz 24
  Racibórz 24
  Jakość: HD
  Nr kanału: 1003
  Racibórz 24 - kanał lokalny którego celem bedzie promowanie i relacjonowanie najważniejszych wydarzeń ziemi raciborskiej. Nadawcą kanału jest partner Telewizji Światlowodowej - firma Fione.
  HD
  Telewizja Lubań
  Telewizja Lubań
  Telewizja Lubań
  Jakość: HD
  Nr kanału: 1004
  HD
  TV Pogranicze
  TV Pogranicze
  TV Pogranicze
  Jakość: SD
  Nr kanału: 1005
  TV Pogranicze - lokalna stacja telewizyjna, nadawana z miast Głubczyce i Kietrz. Ramówka kanału to między innymi relacje z uroczystości i wydarzeń mających miejsce na terenie miasta, gminy i powiatu. To również bezpośrednie transmisje z wydarzeń kulturalnych oraz wiadomości lokalne.
  TVT Zgorzelec
  TVT Zgorzelec
  TVT Zgorzelec
  Jakość: SD
  Nr kanału: 1006
  Kanał regionalny
  TVT Rybnik
  TVT Rybnik
  TVT Rybnik
  Jakość: SD
  Nr kanału: 1007
  Kanał regionalny
  Radio Sierpc
  Radio Sierpc
  Radio Sierpc
  Jakość: SD
  Nr kanału: 1008
  Kanał rgionalny
  Sportowa.TV HD
  Sportowa.TV HD
  Sportowa.TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 1009
  Telewizja sportowa. Celem kanału jest popularyzacja mało znanych i niszowych dyscyplin sportowych oraz wydarzeń sportowych, a także zachęcenie do aktywności oraz identyfikacji z lokalnymi klubami sportowymi.
  HD
  NaOpak TV
  NaOpak TV
  NaOpak TV
  Jakość: HD
  Nr kanału: 1010
  NaOpak TV to Wieruszowska Telewizja Internetowa, która relacjonowaniem najważniejszych wydarzeń kulturalnych oraz sportowych.
  HD
 • TVP1 HD
  TVP1 HD
  TVP1 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 1
  TVP1 HD Program publicznej telewizji nadawany w jakości HD. Jest źródłem informacji dla milionów widzów, jest stacją opisującą rzeczywistość w swoich programach publicystycznych, prezentującą scenę Teatru Telewizji. Tworzy również własną ofertę programową dla dzieci i młodzieży.
  HD
  TVP2 HD
  TVP2 HD
  TVP2 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 2
  Drugi program publicznej telewizji nadawany w jakości HD. Jego programy pozwalają lepiej zrozumieć świat i ludzi, będąc przy tym źródłem relaksu i rozrywki na najwyższym poziomie. Od lat uczy i bawi, zaskakując przy tym wciąż nowymi pomysłami i propozycjami. Kojarzy się przede wszystkim z dobrą rozrywką. Dzięki profesjonalizmowi, perfekcji i doświadczeniu twórców programy TVP 2 wyznaczają standardy w swoich kategoriach. Uwielbiają je widzowie i cenią krytycy. Wyróżniane są nagrodami: seriale M jak miłość i Na dobre i na złe trzykrotnie zdobywały przyznawaną przez widzów prestiżową "Telekamerę", a Na dobre i na złe uhonorowano dodatkowo czwartą, złotą "Telekamerą".
  HD
  TVN HD
  TVN HD
  TVN HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 3
  Kanał oferuje swoim widzom wysokiej jakości programy, które nadawane są przez 24 godziny na dobę wysokiej klasy filmy, popularne seriale, rzetelne i obiektywne informacje, publicystyka, sport, profesjonalnie przygotowane teleturnieje oraz programy muzyczne i satyryczne. Telewizja TVN jest pionierem na polskim rynku medialnym we wprowadzaniu nowych rozwiązań programowych (np. reality show).
  HD
  Polsat HD
  Polsat HD
  Polsat HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 4
  POLSAT to pierwsza niezależna stacja telewizyjna w Polsce. Obecnie jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek w Polsce. Najmocniejszymi filarami stacji są: doskonała rozrywka, pasjonujące kino, rzetelna i szybka informacja oraz emocjonujący sport. Oferta programowa budowana jest głównie w oparciu o własne marki serialowe połączone z bogatym portfolio filmów fabularnych, seriali zagranicznych i doskonałej rozrywki na światowym poziomie
  HD
  TVN 7 HD
  TVN 7 HD
  TVN 7 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 5
  Kanał telewizyjny o profilu filmowo-serialowym, emitujący filmy fabularne, seriale oraz teleturnieje w jakości HD.  Największe wydarzenie wiosny 2012 w TVN 7 HD to pierwsza własna produkcja serialowa – serial komediowy „Reguły gry”! Ofertę programową kanału uzupełnią premierowe odcinki zagranicznych seriali takich jak: „Dwóch i pół”, „Californication”, „Dr. House”, „Pamiętniki wampirów”, „Zaklinaczka duchów” itp.
  HD
  TTV HD
  TTV HD
  TTV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 6
  Kanał o charakterze społeczno-interwencyjnym, poświęcony publicystyce społecznej oraz informacjom, które skupione są na wydarzeniach dotyczących każdego człowieka. Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Grupą docelową stacji są dorośli Polacy, osoby w wieku 25-59 lat, mieszkańcy dużych i małych miast. Wyróżnikiem kanału jest przede wszystkim interaktywność z widzami, którzy będą mogli współtworzyć stację.
  HD
  Polsat 2 HD
  Polsat 2 HD
  Polsat 2 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 7
  Polsat 2 HD - stacja powtórkowa w stosunku do anteny głównej Polsatu. Najpopularniejsze polskie seriale, programy oraz kabarety z udziałem gwiazd. Polsat 2 to polski kanał telewizyjny o profilu uniwersalnym adresowany do osób polskojęzycznych, mieszkających za granicą.
  HD
  TV Puls HD
  TV Puls HD
  TV Puls HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 8
  TV Puls to kanał ogólnopolski, który ma ofertę programową skierowaną do całej rodziny, w tym premierowe hity filmowe, znakomite seriale, fascynujące dokumenty i atrakcyjne animacje. Dzięki najwyższej jakości ofercie i dbaniu o relacje z widzem TV Puls stale zwiększa swój udział w rynku telewizyjnym i jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w Polsce. TV Puls. Nastaw się na relaks.
  HD
  Puls 2 HD
  Puls 2 HD
  Puls 2 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 9
  PULS 2 to jedna z najszybciej rozwijających się telewizji w Polsce. Kanał powstał w lipcu 2012 roku, a dziś znajduje się wśród dziesięciu największych telewizji w kraju. PULS 2 emituje najlepsze światowe animacje, seriale, które zmieniły telewizję i znane na świecie dokumenty. PULS 2. Emocje do kwadratu.
  HD
  TVN 24 HD
  TVN 24 HD
  TVN 24 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 10
  Najświeższe informacje z Polski i Świata, raporty specjalne, dyskusje i komentarze, o każdej porze dnia i nocy. Gwiazd i prawdziwych ekranowych osobowości w TVN24 HD nie brakuje. To zobaczymy Justynę Pochanke, Bogdana Rymanowskiego, Monikę Olejnik, Anitę Werner, Andrzeja Morozowskiego, oraz wielu innych.
  HD
  TVN 24 BiS HD
  TVN 24 BiS HD
  TVN 24 BiS HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 11
  HD
  TVN Style HD
  TVN Style HD
  TVN Style HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 12
  Kobieca telewizja dla współczesnych Polek. Oferta programowa kanału jest przygotowywana specjalnie z myślą o kobietach, które pragną się rozwijać. TVN Style HD to wszystko, co powinna wiedzieć kobieta i jej najbliżsi - zebrane w jednym miejscu, podane w przystępny, ciekawy  i praktyczny sposób.
  HD
  TVN Turbo HD
  TVN Turbo HD
  TVN Turbo HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 13
  Wszystko o motoryzacji! Luksusowe auta, porady dla posiadaczy samochodów używanych, nauka techniki jazdy i relacje z rajdów, w których bierze udział Światowa czołówka kierowców. Plus najlepsze europejskie i amerykańskie magazyny dla miłośników czterech kółek.
  HD
  TVN Fabuła HD
  TVN Fabuła HD
  TVN Fabuła HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 14
  Stacja emituje seriale oraz znane i lubiane seriale telewizyjne produkcji TVN, seriale i zagraniczne.
  HD
  HGTV HD
  HGTV HD
  HGTV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 15
  Home & Garden TV kanał lifestyle'owo-poradnikowy. To propozycja dla osób zakochanych w ciekawych wnętrzach, pięknych ogrodach, fascynatów remontów i samodzielnego urządzania wnętrz metodą DIY (do it yourself).
  HD
  Polsat News HD
  Polsat News HD
  Polsat News HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 16
  Polsat News już od prawie 10 lat, codziennie nadaje najświeższe informacje z Polski i ze świata oraz bieżace doniesienia dotyczące sportu, gospodarki, biznesu i serwis pogodowy. Wydarzenia zagraniczne relacjonuje pięciu stałych korespondentów z Waszyngtonu, Brukseli, Berlina, Moskwy i Rzymu. Program stacji, emitowany jest z jednego z największych studiów newsowych w Europie. Na sukces stacji pracuje profesjonalny i doświadczony zespół publicystów, reporterów i prezenterów, m.in.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger, Bartosz Kurek, Agnieszka Mosór, Przemysław Talkowski, Agnieszka Gozdyra, Beata Lubecka, Piotr Witwicki, Beata Cholewińska Joanna Górska, Dariusz Ociepa, Mariusz Abramowicz, Wojciech Szeląg, Marek Kacprzak i wielu innych.
  HD
  Polsat News 2
  Polsat News 2
  Polsat News 2
  Jakość: SD
  Nr kanału: 17
  Telewizja POLSAT News 2 jest pierwszą w Polsce telewizją informacyjną o tematyce biznesowej. Oferta programowa zawiera szeroką gamę programów informacyjnych, poradnikowych i publicystycznych. Skierowana jest do widzów zainteresowanych ekonomią i gospodarką.
  TV4 HD
  TV4 HD
  TV4 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 18
  Czwórka (TV4) oferuje pełen wachlarz telewizyjnej rozrywki: przebojowe polskie i zagraniczne seriale, popularne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, bogaty wybór filmów fabularnych, animacje dla dzieci oraz atrakcyjne pozycje dokumentalne. Stacja może pochwalić się m.in. najchętniej oglądanym programem popularnonaukowym w Polsce – „Galileo”, a także odnoszącym sukcesy pasmem wieczornym, którego hitami stały się seriale „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” oraz „Policjantki i Policjanci".
  HD
  TV6
  TV6
  TV6
  Jakość: HD
  Nr kanału: 19
  Szóstka (TV6 HD) to jedna z najdynamiczniej rozwijających się stacji spośród wszystkich telewizji naziemnych. W ramówce Szóstki obok programów rozrywkowych, seriali i animacji dla najmłodszych widzów, można znaleźć cały szereg znakomitych propozycji dokumentalnych oraz niemal wszystkie ulubione przez widzów gatunki filmowe, takie jak film sensacyjny, thriller, horror, film kryminalny czy hollywoodzkie superprodukcje w gwiazdorskiej obsadzie.
  HD
  TVP Info HD
  TVP Info HD
  TVP Info HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 20
  Kanał stanowiący dla widzów ważne źródło informacji o wydarzeniach z najbliższego regionu. Stacja o profilu informacyjno-publicystycznym. Główne tematy poruszane na antenie to istotne problemy społeczne, czy informacje o sprawach samorządowych. Wiodącym programem informacyjnym stacji jest "Kurier", nadawany co godzinę od 7.30 do 22.30, opiera się na formule Region - Kraj - Świat.
  HD
  TVP Kultura
  TVP Kultura
  TVP Kultura
  Jakość: HD
  Nr kanału: 21
  TVP Kultura to filmy, które weszły do historii Światowego kina, bezpośrednie relacje z najważniejszych wydarzeń artystycznych, rozmowy z twórcami, opinie krytyków, najgłośniejsze dokumenty z Polski i zagranicy, nowe trendy w sztuce i co dnia - wiadomości kulturalne z kraju i ze Świata.
  HD
  TVP Historia
  TVP Historia
  TVP Historia
  Jakość: SD
  Nr kanału: 22
  TVP Historia to nowy kanał tematyczny Telewizji Polskiej. Jego program przewiduje wykorzystanie rozmaitych gatunków telewizyjnych: filmów dokumentalnych i fabularnych, seriali, form teatralnych (teatr faktu) i magazynów informacyjno-publicystycznych. Jednym z najważniejszych celów TVP Historia będzie stworzenie odpowiedniej oprawy dla emitowanych materiałów: studia z wybitnymi osobowościami prowadzącymi program, komentarzami ekspertów, dyskusjami na kontrowersyjne tematy. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP. Nie zabraknie także produkcji zagranicznych. TVP Historia aktywnie współpracuje z wieloma instytucjami. Szczególną grupą widzów, do której będzie kierować programy TVP Historia, jest młodzież. Uczniowie (i nauczyciele) gimnazjów i liceów często poszukują odpowiednich materiałów edukacyjnych, zatem mogą stanowić liczącą się część widzów oraz użytkowników portalu internetowego TVP Historia.
  TVP Kobieta HD
  TVP Kobieta HD
  TVP Kobieta HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 23
  TVP Kobieta – kanał tematyczny o charakterze lifestylowo-poradnikowo-rozrywkowym, skoncentrowany wokół zainteresowań kobiet.  W ramówce znajdziemy programy, dotyczące urody, pielęgnacji, mody, urządzania wnętrz, kulinarne, podróżnicze, a także ciekawe filmy dokumentalne.
  HD
  NOWA TV HD
  NOWA TV HD
  NOWA TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 24
  NOWA TV to ogólnodostępna, bezpłatna telewizja skierowana do całej rodziny. W swojej ofercie posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci.  Nowa TV jest stacją blisko widza, oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie, a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych dotyczą najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski.
  HD
  WP HD
  WP HD
  WP HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 25
  Telewizja WP1 ma być kanałem interaktywnym, zgodnie z koncesją ma zawierać m.in. pozycje o edukacji medialnej i treści pochodzące z nowych mediów. W jej ramówce znajdą się w programy produkowane przez Wirtualną Polską oraz zakupione na rynku filmy i seriale.
  HD
  Metro HD
  Metro HD
  Metro HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 26
  Kanał uniwersalny o profilu filmowo-dokumentalno-lifestyle’owym, skierowany do szerokiego grona odbiorców.
  HD
  Super Polsat HD
  Super Polsat HD
  Super Polsat HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 27
  Super Polsat - to kanał, który jako pierwszy w Polsce jest w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. Tylko na antenie Super Polsat obejrzysz m.in. teleturnieje "Joker" i „Taxi Kasa” oraz serię dokumentalną "SuperLudzie". A oprócz tego powtórki najpopularniejszych seriali, programów rozrywkowych z anteny POLSATU, a wśród nich m.in. "Przyjaciółki", "Hotel 52", "Szpilki na Giewoncie", "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", "Top Chef", "Hell's Kitchen", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Tylko muzyka. Must be the music". Nie zabraknie także filmów, sportów na żywo i informacji.
  HD
  TVP Rozrywka
  TVP Rozrywka
  TVP Rozrywka
  Jakość: SD
  Nr kanału: 28
  Doskonała zabawa przez 20 godzin 7 dni w tygodniu. Oferta programowa TVP Rozrywka oferuje najlepszy rodzimy repertuar rozrywkowy, na który składają się m. in. bogate zasoby TVP, a także aktualna produkcja publicznego nadawcy. W ramówce pojawią się audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, festiwale i widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd estrady, koncerty i teledyski muzyczne, teleturnieje, konkursy, a także filmy komediowe i wybrane seriale.
  TVP Sport HD
  TVP Sport HD
  TVP Sport HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 29
  TVP SPORT dba o multidyscyplinarność swojej oferty programowej. Pokazuje nie tylko cieszące się największym zainteresowaniem Mistrzostwa Świata w piłce nożnej oraz Igrzyska Olimpijskie, nie tylko najważniejsze imprezy w popularnych dyscyplinach jak lekkoatletyka, skoki narciarskie, koszykówka i pływanie, ale także światowe i europejskie zawody w wielu niekomercyjnych dyscyplinach sportu jak biathlon, łyżwiarstwo szybkie, wioślarstwo czy podnoszenie ciężarów. Kanał TVP SPORT to wybór nie tylko dla kibica piłkarskiego, choć i ten znajdzie tutaj coś dla siebie. Tylko u nas polski kibic zobaczy rywalizację ligowych zespołów w 1. lidze piłki nożnej, ale także cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem mecze Ekstraligi żużlowej, a także walkę o mistrzostwo kraju w koszykówce kobiet i mężczyzn oraz hokeju na lodzie. Naszym dodatkowym atutem, którym nie może pochwalić się konkurencja są najwyżej na rynku oceniane sportowe programy informacyjne oraz ciekawe magazyny tematyczne.
  HD
  TVP Polonia HD
  TVP Polonia HD
  TVP Polonia HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 30
  Daje możliwość codziennego kontaktu z językiem polskim dla młodych Polaków, którzy określają własną tożsamość w swoich nowych ojczyznach. Dzięki kanałowi TV Polonia można na bieżąco śledzić zmiany zachodzące w naszym kraju. To tu znajdziemy aktualną informację turystyczną i zachętę do częstego odwiedzania ojczyzny. Program ma ambicje tworzenia intrygującego wizerunku Polski i Polaków oraz wpływania na zachowanie polskości i upowszechniania polszczyzny wśród Polaków na Wschodzie, na Zachodzie, w Ameryce i na Antypodach.
  HD
  Polsat Seriale
  Polsat Seriale
  Polsat Seriale
  Jakość: HD
  Nr kanału: 31
  POLSAT Romans to propozycja Telewizji Polsat stworzona z myślą o kobietach i specjalnie dla nich. Jest to kanał, w którego ofercie znajdą się zarówno filmy fabularne, jak i znane i lubiane seriale polskie i zagraniczne.
  HD
  TVC HD
  TVC HD
  TVC HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 32
  Ramówkę programową tworzą lokalne serwisy informacyjne, magazyny lifestylowe, programy kulturalne, sportowe oraz reportaże
  HD
  TV Trwam
  TV Trwam
  TV Trwam
  Jakość: SD
  Nr kanału: 33
  Polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-narodowym, mieszcząca się w Toruniu i należąca do Fundacji Lux Veritatis zarejestrowanej we Wrocławiu. Hasłem Telewizji Trwam jest: "środek społecznego komunikowania, nie masowego manipulowania".
  TVP Dokument HD
  TVP Dokument HD
  TVP Dokument HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 34
  TVP Dokument to  własne, flagowe produkcje dokumentalne, produkcje z gatunku factual entertainment, a także filmy przyrodnicze klasy premium, podróżnicze, popularnonaukowe i biograficzne. Swoje miejsce w ramówce znajdą także archiwalne produkcje Telewizji Polskiej, m.in. klasyka polskiej szkoły dokumentu i reportażu.
  HD
  TVP ABC
  TVP ABC
  TVP ABC
  Jakość: SD
  Nr kanału: 35
  Pierwszy polski kanał tematyczny dla i młodzieży w wieku 3-12 lat, pełen interesujących, zabawnych i zawsze bezpiecznych programów, które rozbudzają ciekawość i wyobraźnię najmłodszych widzów. Kanał będzie emitować bajki z polskich wytwórni filmów animowanych, programy i magazyny edukacyjne, seriale, filmy i Teatr Telewizji dla dzieci, w tym wszystko to, co najlepsze w zbiorach telewizji publicznej W programie m.in.: ulubione programy („Domisie”, „Domowe przedszkole”, „Moliki książkowe”), godzinne dobranocki („Smerfy”, „Pszczółka Maja”, „Miś Uszatek”, „Dziwne Przygody Koziołka Matołka”), klasyczne bajki z polskich wytwórni filmów animowanych („Baśnie i bajki Polskie”, „Przygód kilka wróbla Ćwirka”), seriale i filmy dla dzieci („Stawiam na Tolka Banana”, „Słoneczna włócznia”, „Plecak pełen przygód”).
  Tele5 HD
  Tele5 HD
  Tele5 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 36
  Kieruje swoją ofertę przede wszystkim do widzów wymagających, którzy cenią dobre współczesne kino europejskie. Stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym, jakiego znaczną część stanowią filmy i seriale. Ponadto widzowie znajdą w Tele5 wysokiej jakości filmy dokumentalne, często poświęcone kontrowersyjnym tematom, a także programy dla miłośników sportów ekstremalnych, motoryzacji, dobrej kuchni i muzyki.
  HD
  P1
  P1
  P1
  Jakość: HD
  Nr kanału: 37
  W układzie programowym Polonii 1, po okresie próbnym przeprowadzonym w sierpniu i wrześniu, na stałe pozostaną całodniowe pasma sobotnio-niedzielne, w których znajdą się seriale kobiece, filmy familijno-kobiece oraz telenowele. Polonia 1 jest najstarszą w Polsce telewizją komercyjną. Dociera do 18 mln widzów. Najpopularniejsze pozycje programowe obok licznych filmów, to telenowele "Strumień namiętności" i "Czarna Perła".
  HD
  Twoja.TV HD
  Twoja.TV HD
  Twoja.TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 38
  HD
  TBN Polska HD
  TBN Polska HD
  TBN Polska HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 39
  Kanał TBN Polska jest częścią amerykańskiej grupy Trinity Broadcasting Network (TBN). To międzynarodowa i największa na świecie sieć telewizji chrześcijańskiej. W ramówce stacji widzowie znajdą seriale, filmy, programy rozrywkowe, muzyczne, sportowe, dla dzieci, religijne, publicystyczne i dokumentalne. Stacja nie emituje reklam.
  HD
  HOME TV HD
  HOME TV HD
  HOME TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 40
  HOME TV prezentuje m.in. programy związane z wnętrzami, metamorfozami domów i ogrodnictwem.
  HD
  TV Regio
  TV Regio
  TV Regio
  Jakość: HD
  Nr kanału: 41
  TV Regio przedstawia oryginalne audycje, produkowane przez lokalne studia telewizyjne ze wszystkich regionów Polski. Dzięki temu widzowie mają możliwość zobaczenia ciekawostek z różnych, nieodkrytych jeszcze miejsc na ogólnopolskiej antenie.
  HD
  Wydarzenia24 HD
  Wydarzenia24 HD
  Wydarzenia24 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 42
  Stacja informacyjna powstająca we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami oraz serwisem internetowym Interia. W ramówce Wydarzeń24 znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.
  HD
  wPolsce.pl
  wPolsce.pl
  wPolsce.pl
  Jakość: HD
  Nr kanału: 43
  wPolsce.pl - działa jako serwis z wideo na żywo. Codziennie nadaje pasma publicystyczne, w których dziennikarze „Sieci” i wPolityce.pl rozmawiają z politykami, ekspertami z różnych dziedzin oraz publicystami.
  HD
  TVS HD
  TVS HD
  TVS HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 44
  Telewizja TVS to stacja o zasięgu ogólnopolskim promująca uniwersalne treści. W ofercie programowej znajdują się propozycje skierowane do widza ze wszystkich regionów Polski: rzetelne informacje, audycje lifestylowe, muzyczne, o zdrowiu, ekonomii oraz programy dla dzieci.
  HD
  Republika TV HD
  Republika TV HD
  Republika TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 45
  Prawicowy kanał publicystyczno-informacyjny.
  HD
  Zoom TV HD
  Zoom TV HD
  Zoom TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 46
  ZOOM TV to unikalny kanał telewizyjny – nastawiony na bycie blisko ludzi i ich codziennych spraw. Na antenie prezentowana oferta treści lifestylowo – informacyjnych (infotainment), reportaże i wiadomości lokalne, programy publicystyczne, poradnikowe oraz rozrywkowe, fascynujące seriale, a także polskie i światowe kino.
  HD
  Antena HD
  Antena HD
  Antena HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 47
  ANTENA HD to nowy kanał kierowany do osób powyżej 50 roku życia oraz całych rodzin. Program zapewnia nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. W ofercie programowej znajdują się również kultowe seriale, m.in. nowe odcinki Mody na Sukces ,programy rozrywkowe , kabarety oraz wartościowe dokumenty.
  HD
  TVS
  TVS
  TVS
  Jakość: SD
  Nr kanału: 48
  TVS to stacja o zasięgu ogólnopolskim promująca uniwersalne treści. W ofercie programowej znajdują się propozycje skierowane do widza ze wszystkich regionów Polski: rzetelne informacje, audycje lifestylowe, muzyczne, o zdrowiu, ekonomii oraz programy dla dzieci.
  News24 HD
  News24 HD
  News24 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 49
  HD
  TV Promo
  TV Promo
  TV Promo
  Jakość: HD
  Nr kanału: 50
  Kanał informacyjny dla wszystkich Abonentów Telewizji Światłowodowej - najnowsze promocje i specjalne oferty.
  HD
  Ale Kino+ HD
  Ale Kino+ HD
  Ale Kino+ HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 150
  Stacja dla kinomaniaków. W ofercie programowej hollywoodzkie megahity, filmy akcji, komedie i thrillery. Poza nimi pojawiają się także wywiady, magazyny, a także reportaże poświęcone kinematografii.
  HD
  Stopklatka HD
  Stopklatka HD
  Stopklatka HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 151
  Stopklatka TV kanał filmowy z bogatą ofertą kina zagranicznego i polskiego. Jest to pierwsza i jedyna na polskim rynku stacja o profilu filmowym, nadawana drogą naziemną. Wyróżnia ją bezpłatny i powszechny dostęp oraz maksymalny zasięg – kanał będzie odbierany w całym kraju. Na antenie Stopklatki każdy widz znajdzie coś dla siebie: najlepsze komedie, wciągające thrillery, kultowe seriale, poruszające dokumenty, klasyczne westerny, trzymające w napięciu kryminały, kino kostiumowe, wielkie filmowe widowiska, a także programy edukacyjne i publicystyczne o tematyce filmowej.
  HD
  Polsat Film HD
  Polsat Film HD
  Polsat Film HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 152
  Polsat Film to wyjątkowe miejsce spotkań dla wszystkich miłośników kina. Każdy wieczór to inna przygoda z innym gatunkiem filmowym - "Intrygujący poniedziałek", "Wesoły wtorek", "Sensacyjna środa", "Romantyczny czwartek", "Gwiazdorski piątek", "Sobotni SuperHit" i "Klasyczna niedziela".
  HD
  CBS Europa HD
  CBS Europa HD
  CBS Europa HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 153
  HD
  TVP Seriale
  TVP Seriale
  TVP Seriale
  Jakość: SD
  Nr kanału: 154
  TVP seriale to stacja dla miłośników kultowych polskich seriali. Na antenie znajdą się także seriale i filmy zagraniczne.
  Kino Polska
  Kino Polska
  Kino Polska
  Jakość: HD
  Nr kanału: 155
  Kino Polska to kanał prezentujacy głównie polskie produkcje - filmy fabularne, kroniki, dokumenty czy seriale. Filmy często uzupełniane są programami produkcji własnej oparte na wywiadach z artystami.
  HD
  Comedy Central HD
  Comedy Central HD
  Comedy Central HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 156
  Comedy Central HD to stacja skierowana do widzów uwielbiających rozrywkę i dobry humor. Najbardziej popularne serialowe produkcje komediowe na rynku. Takie hity jak "Przyjaciele", "Jak poznałem waszą matkę" czy "Miasteczko South Park" niezależnie od pory dnia.
  HD
  Fox HD
  Fox HD
  Fox HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 157
  FOX HD to kanał rozrywkowy oferujący najlepsze produkcje amerykańskie, pochodzące ze znanych i cenionych wytwórni. W ofercie programowej znajdziemy kryminały, thrillery, sci-fi, seriale akcji, komedie, ale i animacje dla dorosłych. Stacja kieruje swój program do wymagającego widza, poszukującego rozrywki na najwyższym poziomie.
  HD
  Fox Comedy HD
  Fox Comedy HD
  Fox Comedy HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 158
  Fox Comedy to stacja dla miłośników śmiechu i dobrej zabawy. Stacja preznetuje głównie kultowe seriale z największych amerykańskich studiów filmowych.
  HD
  Sci Fi
  Sci Fi
  Sci Fi
  Jakość: HD
  Nr kanału: 159
  Kanał dla miłośników fantastyki. W odercie programowej m.in. filmy, seriale oraz programy fantastyczno-naukowe, fantasy oraz horrory.
  HD
  13 Ulica
  13 Ulica
  13 Ulica
  Jakość: HD
  Nr kanału: 160
  13 Ulica to kanał skierowany do widzów zakochanych w rozwiązywaniu kryminalnych zagadek, lubiących strach oraz zgłębianie umysłów przestępców. Na antenie stacji znane tytuły: Dexter, Kryminalne zagadki Las Vegas czy Prawo i porządek.
  HD
  Filmax HD
  Filmax HD
  Filmax HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 167
  Grupą docelowa kanału FILMAX to osoby w wieku 50+, które filmów i seriali dalej szukają w telewizji, a nie w Internecie i serwisach SVOD.W ofercie programowej znajdują się początkowo kultowe amerykańskie filmy i seriale, w tym w szczególności kino akcji, komedie i westerny. W ramówce zobaczyć można też magazyny filmowe ukazujące kulisy produkcji największych hitów kinowych oraz kabarety.
  HD
  Red TOP TV HD
  Red TOP TV HD
  Red TOP TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 176
  Klasyka Kina i Telewizji, kultowe filmy i seriale.
  HD
  Canal+ Sport 5 HD
  Canal+ Sport 5 HD
  Canal+ Sport 5 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 200
  Cana+ Sport 5 to kanał pozwalający poznać różnorodną ofertę sportową:
  HD
  Polsat Sport HD
  Polsat Sport HD
  Polsat Sport HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 201
  Polsat Sport HD to pierwszy sportowy kanał w portfolio Grupy Polsat. Rozpoczął nadawanie 11 sierpnia 2000 roku. Polsat Sport pokazuje Ligę Mistrzów i Ligę Europu UEFA (od jesieni 2018 r) piłkarski Puchar Polski, Nice I ligę i Puchar Włoch. Bardzo ważne miejsce w ofercie kanału zajmuje siatkówka zarówno w wydaniu ligowym (PlusLiga, Liga Siatkówki Kobiet, Puchar Polski, Klubowe Mistrzostwa Świata), jak i reprezentacyjnym (Mistrzostwa Świata i Europy, Siatkarska Liga Narodów oraz Challenger Cup). Kanał prezentuje również mecze Polskiej Ligi Koszykówki.
  HD
  Polsat Sport News HD
  Polsat Sport News HD
  Polsat Sport News HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 202
  Polsat Sport News HD to kanał sportowy, który rozpoczął emisję w maju 2011 roku. Ważnym elementem programu jest 5 minutowy serwis „Sport Flash” nadawany od godziny 12.00 do 20.00. Polsat Sport News HD relacjonuje również sporo wydarzeń na żywo m.in. mecze Polskiej Ligi Koszykówki, siatkarskiej PlusLigi czy Ligi Siatkówki Kobiet. Kanał pokazuje również m.in. mecze piłkarskie i tenisowe turnieje ATP Masters oraz rozgrywki e-sportowe.
  HD
  Polsat Sport Extra HD
  Polsat Sport Extra HD
  Polsat Sport Extra HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 203
  Polsat Sport Extra HD to drugi kanał sportowy w portfolio Grupy Polsat, który rozpoczął nadawanie w październiku 2005 roku. W Polsacie Sport Extra można oglądać mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA, (od jesieni 2018), piłkarskie spotkania ligi holenderskiej, rosyjskiej, ukraińskiej i chińskiej, międzynarodowe rozgrywki siatkarskie, tenisowe turnieje ATP oraz wyścigi motocyklowe cyklu Moto GP czyli Motocyklowych Mistrzostw Świata.
  HD
  Polsat Sport Fight HD
  Polsat Sport Fight HD
  Polsat Sport Fight HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 204
  Polsat Sport Fight HD to kanał poświęcony w całości sportom walki. Antenę wypełnią ekscytujące pojedynki stoczone w ringu w trakcie największych gal m.in. Polsat Boxing Night, gale boksu zawodowego  HBO, TOP Rank, Showtime, Matchroom czy mieszanych sztuk walki spod szyldu KSW, MMA Attack czy FEN. Polsat Sport Fight HD to gale na żywo widowiskowych starć z udziałem czołowych wojowników z kraju i ze świata, a także najciekawsze pojedynki naszych byłych i obecnych mistrzów: Andrzeja Gołoty, Tomasza Adamka, Mariusza Wacha, Izu Ugonoha, Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka, Przemysława Salety, Władimira Kliczki, Mameda Khalidova, Mariusza Pudzianowskiego, Michała Materli, czy Marcina Różalskiego.
  HD
  Polsat Games
  Polsat Games
  Polsat Games
  Jakość: HD
  Nr kanału: 205
  Polsat Games to kanał przeznaczony dla fanów gier komputerowych.
  HD
  TVP Sport HD
  TVP Sport HD
  TVP Sport HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 206
  TVP SPORT dba o multidyscyplinarność swojej oferty programowej. Pokazuje nie tylko cieszące się największym zainteresowaniem Mistrzostwa Świata w piłce nożnej oraz Igrzyska Olimpijskie, nie tylko najważniejsze imprezy w popularnych dyscyplinach jak lekkoatletyka, skoki narciarskie, koszykówka i pływanie, ale także światowe i europejskie zawody w wielu niekomercyjnych dyscyplinach sportu jak biathlon, łyżwiarstwo szybkie, wioślarstwo czy podnoszenie ciężarów. Kanał TVP SPORT to wybór nie tylko dla kibica piłkarskiego, choć i ten znajdzie tutaj coś dla siebie. Tylko u nas polski kibic zobaczy rywalizację ligowych zespołów w 1. lidze piłki nożnej, ale także cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem mecze Ekstraligi żużlowej, a także walkę o mistrzostwo kraju w koszykówce kobiet i mężczyzn oraz hokeju na lodzie. Naszym dodatkowym atutem, którym nie może pochwalić się konkurencja są najwyżej na rynku oceniane sportowe programy informacyjne oraz ciekawe magazyny tematyczne.
  HD
  Eurosport 1 HD
  Eurosport 1 HD
  Eurosport 1 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 207
  Uczta dla prawdziwych kibiców! Ponad 100 różnych dyscyplin, od piłki nożnej do zawodów sumo, od sportów ekstremalnych po igrzyska olimpijskie! Eliminacje piłkarskich mistrzostw, turnieje wielkoszlemowe, skoki narciarskie, wyścigi Formuły 1 - przez całą dobę w polskiej wersji językowej.
  HD
  Eleven Sports 1 HD
  Eleven Sports 1 HD
  Eleven Sports 1 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 208
  Eleven Sports 1 to kanał sportowy w całości poświęcony piłce nożnej, relacjonuje na żywo rozgrywki: hiszpańska Liga BBVA, włoska Serie A TIM, francuska Ligue 1, belgijska Jupiler Pro League, szkocka SPFL czy angielskie FA Cup, Championship i Capital One Cup. Stacja pokazuje także magazyny największych klubów piłkarskich. Eleven nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.
  HD
  Eleven Sports 2 HD
  Eleven Sports 2 HD
  Eleven Sports 2 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 209
  Eleven Sports 2 HD to kanał sportowy który ma w swojej ofercie transmisje z wielkich i popularnych wydarzeń sportowych. Należą do nich, między innymi, Formula 1, turnieje tenisowe z cyklu ATP 250, Velux EHF Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, futbol amerykański NFL, koszykarska Liga Basket Serie A oraz mecze piłki nożnej. Kanał nadaje 24 godziny na dobę, w rozdzielczości HD i z polskim komentarzem.
  HD
  Eleven Sports 3 HD
  Eleven Sports 3 HD
  Eleven Sports 3 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 210
  Eleven Sports 3 to trzeci kanał sportowy należący do grupy Eleven Sports. Ramówka stacji to wydarzenia sportowe różnych dyscyplin z przewagą najlepszych lig piłkarskich: niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A, hiszpańskiej LaLigi Santader, angielskiej Premiere League, czy francukiej Ligue 1 Conforama.
  HD
  E-Sport HD
  E-Sport HD
  E-Sport HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 211
  E-Sport to kanał poświęcony w stu procentach grom wideo oraz rosnącemu światowemu fenomenowi – sportom elektronicznym. Dzięki prawom do transmisji największych e-sportowych turniejów, na kanale pojawią się setki godzin z transmisji na żywo prosto z warszawskiego studia.
  HD
  Ginx eSports TV HD
  Ginx eSports TV HD
  Ginx eSports TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 212
  Ginx eSports TV – to międzynarodowy kanał telewizyjny w całości poświęcony grom komputerowym, grom video oraz aplikacjom mobilnym. Stacja emituje informacje, recenzje i trailery ze świata gier oraz pokazy przedpremierowe zapowiedzi i relacje z targów
  HD
  GameToon HD
  GameToon HD
  GameToon HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 213
  Gametoon HD to kanał poświęcony e-sportowi i grom komputerowym. W ramówce znajdziemy m.in. zapowiedzi najnowszych gier wideo, filmy typu „let's play” z udziałem światowej czołówki youtuberów i streamerów oraz relacje z najpopularniejszych turniejów e-sportowych znanych na całym świecie.
  HD
  Eurosport 2 HD
  Eurosport 2 HD
  Eurosport 2 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 214
  Dzięki niemu kibice mają możliwość śledzenia na żywo jeszcze większej liczby wydarzeń sportowych. Bundesliga, sporty ekstremalne, koszykówka, snowboard, narciarstwo i wiele innych rozgrywek, które zobaczyszw Eurosport2 HD.
  HD
  TVP Historia
  TVP Historia
  TVP Historia
  Jakość: SD
  Nr kanału: 251
  TVP Historia to nowy kanał tematyczny Telewizji Polskiej. Jego program przewiduje wykorzystanie rozmaitych gatunków telewizyjnych: filmów dokumentalnych i fabularnych, seriali, form teatralnych (teatr faktu) i magazynów informacyjno-publicystycznych. Jednym z najważniejszych celów TVP Historia będzie stworzenie odpowiedniej oprawy dla emitowanych materiałów: studia z wybitnymi osobowościami prowadzącymi program, komentarzami ekspertów, dyskusjami na kontrowersyjne tematy. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP. Nie zabraknie także produkcji zagranicznych. TVP Historia aktywnie współpracuje z wieloma instytucjami. Szczególną grupą widzów, do której będzie kierować programy TVP Historia, jest młodzież. Uczniowie (i nauczyciele) gimnazjów i liceów często poszukują odpowiednich materiałów edukacyjnych, zatem mogą stanowić liczącą się część widzów oraz użytkowników portalu internetowego TVP Historia.
  Travel Channel HD
  Travel Channel HD
  Travel Channel HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 252
  Podróże w "pigułce": pomysły na wakacje, najróżniejsze formy spędzania wolnego czasu, fascynujące przygody, egzotyczne kuchnie, sławni ludzie i ich sposób na wolny czas. Dzięki Travel, nie wychodząc z domu, można przeżyć niezapomniane podróże!
  HD
  Fokus TV HD
  Fokus TV HD
  Fokus TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 253
  FOKUS TV to pierwsza na polskim rynku bezpłatna stacja telewizyjna poświęcona odkrywaniu świata, pasjom i stylom życia. Programy poruszają szeroki zakres tematów – od historii, poprzez dziką naturę, technologię, kwestie społeczno-obyczajowe oraz ważne bieżące wydarzenia ze świata. Ramówka zawiera programy produkcji własnej, a także seriale oraz filmy dokumentalne i fabularne z bibliotek z całego świata. FOKUS TV odpowiada na  oczekiwania widzów, gwarantując im każdego dnia porcję wiedzy i rozrywki, jak również odpoczynek oraz poczucie dobrze spędzonego czasu. Już w pierwszym roku nadawania FOKUS TV został liderem wśród stacji dokumentalnych w Polsce.
  HD
  Polsat Doku HD
  Polsat Doku HD
  Polsat Doku HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 254
  Polsat Doku to kanał dla wszystkich widzów poszukujących w telewizji wysokiej jakości interesujących pozycji dokumentalnych. W ramówce znajdą się zarówno propozycje dla widzów ceniących ambitne, nagradzane na festiwalach dokumenty jak i pasjonujące produkcje o charakterze familijnym. Zdecydowana większość oferty Polsat Doku to pozycje premierowe.
  HD
  Discovery Channel HD
  Discovery Channel HD
  Discovery Channel HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 255
  Najlepsze programy dokumentalne umożliwiają widzom poszerzenie horyzontów, zaspokojenie ciekawości, wzbogacenie wiedzy oraz lepsze zrozumienie otaczającego ich Świata. Prezentowane tu filmy dokumentalne o bardzo szerokiej tematyce informują, uczą i bawią.
  HD
  Animal Planet HD
  Animal Planet HD
  Animal Planet HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 257
  Animal Planet HD to podróż do świata zwierząt - kanał emitujący programy i filmy dokumentalne o tematyce przyrodniczej. Animal Planet HD emitowany w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej.
  HD
  Discovery Science HD
  Discovery Science HD
  Discovery Science HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 258
  Prezentuje naukę i technologię z perspektywy konsumenta. Kanał przybliża największe idee i kierunki badań w nauce, pokaże najciekawsze gadżety i nowinki technologiczne, praktyczne zastosowania techniczne oraz najnowsze, przełomowe odkrycia. Przedstawia w jaki sposób nauka i technologia wpływają na nasze życie obecnie oraz jaką rolę odegrają w przyszłości. Oferta stacji pozwola widzom na znalezienie odpowiedzi na pytania „co?” „jak?” i „dlaczego?” przekazując wiedzę oraz „know-how” w ciekawy, zabawny, przystępny a zarazem rzetelny sposób.
  HD
  DTX HD
  DTX HD
  DTX HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 259
  Kanał dla widzów, którzy uwielbiają turbo doładowaną rozrywkę. Przenosi widzów w świat, gdzie rządzą prędkość, adrenalina i mocne wrażenia. To miejsce gdzie widzowie mogą się zrelaksować i być po prostu sobą. Miejsce, w którym nie muszą się ograniczać.
  HD
  ID HD
  ID HD
  ID HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 260
  ID umożliwia widzom zrozumienie tajemniczych a zarazem intrygujących ścieżek życia. ID to świat zbrodni, laboratoriów kryminalnych i zjawisk paranormalnych. Kanał skierowany jest do widzów dorosłych między 25 a 54 rokiem życia, z natury dociekliwych i krytycznych, kórzy uwielbiają wyzwania umysłowe. Kanał ID oferuje widzom najwyższej jakości, trzymające w napięciu programy, w których odbiorcy mogą śledzić dynamiczne zwroty akcji, rozszyfrowywać umysły przestępców i zdobywać wiedzę niezbędną do prowadzenia dochodzeń oraz wyjaśniania spraw kryminalnych. ID ukazuje wszystkie strony i aspekty śledztw, pokazuje historie ze zjawiskami paranormalnymi w tle, analizuje wątki historyczne a także omawia tajemnice medycyny oraz rolę nauki w wykrywaniu sprawców przestępstw.
  HD
  National Geographic HD
  National Geographic HD
  National Geographic HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 261
  Kanał przeznaczony dla widzów zafascynowanych poznawaniem naszej planety, którym bliska jest jej ochrona. Co dnia programy o tematyce przyrodniczej i popularnonaukowej, spektakularne zdjęcia, wspaniałe opowieści, atmosfera przygody i najwyżej oceniane filmy dokumentalne na Świecie.
  HD
  BBC Earth HD
  BBC Earth HD
  BBC Earth HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 262
  BBC Earth prezentuje piękno otaczającego nas wszechświata I dostarcza niezapomnianych wrażeń. Przybliża widzów do nieujarzmionej przyrody, pocznając od najmniejszych stworzeń, kończąc na nieograniczonych przestarzeniach kosmosu. Razem z nim przeżyjemy niezwykłe przygody, stawimy czoła największym żywiołom naszej planety, a mając za przewodników najwybitniejszych twórców i odkrywców, zajrzymy za kulisy największych produkcji przyrodniczych BBC.
  HD
  MiniMini+ HD
  MiniMini+ HD
  MiniMini+ HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 300
  Kanał dla dzieci poniżej 7 roku życia. Jego oryginalna oprawa graficzna i muzyczna pobudzają dziecięcą wyobraźnię, a programy przekazują pozytywne wartości - bez przemocy, brutalności i agresji. Uczą najmłodszych m.in. języka angielskiego, matematyki oraz zachowań społecznych.
  HD
  teleTOON+ HD
  teleTOON+ HD
  teleTOON+ HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 301
  TELETOON+ emituje programy autorskie oraz kreskówki i seriale z najlepszych światowych wytwórni. Ramówka stacji nadawana jest w godzinach od 6:00 do 21:00. Oferta TELETOON+ jest bardzo różnorodna. Znajdują się w niej produkcje własne takie jak: "teleTOON+ poznajmy się", "teleTOON+ sport", "zagadki teleTOON", "teleTOON+ gry" oraz emitowane po raz pierwszy w Polsce seriale: "Mali Wszechmocni", "GI Joe - Renegaci" i "Giganci", a także znane już i popularne animacje: "Baranek Shaun", "Supa Strikas sezon 2", "Pamiętniki Barbie", "Pollyworld" czy "Huntik sezon 2". Codziennie w wieczornym paśmie od 21.00 do 01.00 emitowany jest Hyper - jedyny w Polsce blok programowy poświęcony w całości grom komputerowym i wideo, anime oraz najnowszym trendom w świecie multimediów.
  HD
  TVP ABC
  TVP ABC
  TVP ABC
  Jakość: SD
  Nr kanału: 302
  Pierwszy polski kanał tematyczny dla i młodzieży w wieku 3-12 lat, pełen interesujących, zabawnych i zawsze bezpiecznych programów, które rozbudzają ciekawość i wyobraźnię najmłodszych widzów. Kanał będzie emitować bajki z polskich wytwórni filmów animowanych, programy i magazyny edukacyjne, seriale, filmy i Teatr Telewizji dla dzieci, w tym wszystko to, co najlepsze w zbiorach telewizji publicznej W programie m.in.: ulubione programy („Domisie”, „Domowe przedszkole”, „Moliki książkowe”), godzinne dobranocki („Smerfy”, „Pszczółka Maja”, „Miś Uszatek”, „Dziwne Przygody Koziołka Matołka”), klasyczne bajki z polskich wytwórni filmów animowanych („Baśnie i bajki Polskie”, „Przygód kilka wróbla Ćwirka”), seriale i filmy dla dzieci („Stawiam na Tolka Banana”, „Słoneczna włócznia”, „Plecak pełen przygód”).
  Disney Channel HD
  Disney Channel HD
  Disney Channel HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 303
  Disney Channel jest kanałem familijnym, adresowanym do dzieci w wieku 6-14 lat i ich rodzin. Oferuje zarówno atrakcyjne seriale, np. Violetta, Austin&Ally, Evermoor oraz Liv&Maddie, jak i filmy kanału Disneya (DCOM), w tym Teen Beach Movie oraz Następcy. Propozycje programowe kanału Disney Channel koncentrują się wokół wartości, które pomagają dzieciom zmierzyć się z wyzwaniami okresu dorastania i zachęcają do uwierzenia w siebie, podążania za marzeniami oraz spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi. Wszystkie propozycje kanału emitowane są w jakości HD.
  HD
  Nicktoons HD
  Nicktoons HD
  Nicktoons HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 304
  HD
  Top Kids HD
  Top Kids HD
  Top Kids HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 305
  Kanał o profilu dziecięcym, na którym oglądać można dobrze znane nam bajki z końcówki lat 80, 90 oraz początku 2000.
  HD
  2x2 HD
  2x2 HD
  2x2 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 306
  2x2 TV - polska stacja kierowana do starszych dzieci i młodzieży. Ramówka kanału to teledyski, programy o grach wideo, seriale i filmy animowane (w tym również japońskie anime).
  HD
  Cartoon Network
  Cartoon Network
  Cartoon Network
  Jakość: HD
  Nr kanału: 307
  CARTOON NETWORK to najlepsze kreskówki znane i oglądane przez całe rodziny: "Laboratorium Dextera", "Johnny Bravo", "Dom dla zmyślonych przyjaciół Pani Foster", "Podwójne życie Jagody Lee", "Harcerz Lazlo", "Klan Na Drzewie" i wiele innych. A ponad 40 procent najwierniejszych widzów programu to... dorośli! TCM to jedyny w swoim rodzaju kanał dla miłośników kina. Prezentuje najwspanialsze produkcje z kolekcji klasyki filmowej - od lat trzydziestych po dziewięćdziesiąte. Widzowie mogą oglądać dzieła Światowej klasyki kina z różnych okresów oraz zupełnie nowe produkcje - wszystkie w polskiej wersji językowej.
  HD
  Disney Junior
  Disney Junior
  Disney Junior
  Jakość: SD
  Nr kanału: 308
  Disney Junior kanał dziecięcy skierowany do najmłodszych w wieku 2-5 lat. Oferta programowa zawiera najpopularniejsze seriale edukacyjne takie jak: Klub przyjaciół Myszki Miki (nauka liczenia i rozpoznawanie kształtów), Złota Rączka (nauka języków obcych), Mali Einsteini (muzyka klasyczna i historia sztuki). Każda z pozycji programowych emitowanych na kanale wspiera różne aspekty rozwoju dziecka takie jak : fizyczny, emocjonalny, społeczny oraz poznawczy. Oferta programowa jest starannie opracowywana i konsultowana z psychologami i ekspertami od rozwoju najmłodszych. Disney Junior jest całkowicie wolny od reklam.
  Disney XD
  Disney XD
  Disney XD
  Jakość: SD
  Nr kanału: 309
  Disney XD to stacja telewizyjna skierowana do chłopców oraz aktywnych dziewcząt w wieku 6-14 lat. Na Disney XD można znaleźć zarówno znane seriale, jak również wiele nowych, oryginalnych produkcji, które z pewnością dostarczą wiele nieprawdopodobnych emocji. Tematami przewodnimi będą akcja, przygoda i komedia. Programy emitowane w stacji będą bawić, a także inspirować i zachęcać do podejmowania kolejnych wyzwań. Wśród nowych seriali zobaczymy m.in. "Aarona Stone'a" oraz "Zeke i Luthera". Disney XD to nowa jakość rozrywki, jakiej w Polsce jeszcze nie było.
  Nickelodeon
  Nickelodeon
  Nickelodeon
  Jakość: SD
  Nr kanału: 310
  Nickelodeon skierowany jest do młodych widzów, a oferta programowa dobrana jest specjalnie do ich wieku i zainteresowań. W ofercie programowej stacji znajdują się popularne kreskówki, takie jak: "Pingwiny z Madagaskaru", "Dora poznaje świat", "SpongeBob Kanciastoporty" oraz seriale młodzieżowe "iCarly", "Darke i Josh" czy ?Księżniczka z krainy słoni?. Założeniem programowym stacji jest prezentacja jedynie pozytywnych treści, bez agresji i przemocy.
  Boomerang
  Boomerang
  Boomerang
  Jakość: HD
  Nr kanału: 311
  To kanał telewizyjny przeznaczony dla dzieci i nadający programy specjalnie dla nich. Młodzi widzowie zobaczą na antenie klasyczne, najpopularniejsze kreskówki ze studia Hanna-Barbera, Warner Bros i MGM. Zobaczą także ulubionych bohaterów w animowanych filmach znanych z Cartoon Network.
  HD
  Food Network
  Food Network
  Food Network
  Jakość: HD
  Nr kanału: 353
  Polskojęzyczny kanał z ramówką o tematyce kulinarnej.
  HD
  Polsat Café HD
  Polsat Café HD
  Polsat Café HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 354
  Polsat Café HD - lifestylowy kanał skierowany do kobiet. Idealna oferta dla pewnych siebie, nowoczesnych kobiet, mających pasje i zainteresowania, świadomych swojej wartości. Najlepsze magazyny lifestylowe, talk show, programy poradnikowe i rozrywkowe, realisty show, filmy dokumentalne, seriale i kino kobiece.
  HD
  Polsat Play HD
  Polsat Play HD
  Polsat Play HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 355
  Polsat Play to kanał, który doskonale łączy męskie pasje i prezentuje całą gamę tematów interesujących każdego mężczyznę: historię, motoryzację, wędkarstwo, sensację oraz świetny, światowy dokument.
  HD
  Polsat Rodzina
  Polsat Rodzina
  Polsat Rodzina
  Jakość: HD
  Nr kanału: 356
  Polsat Rodzina - ramówkę kanału stanowią programy poradnikowe, edukacyjne bajki dla dzieci oraz programy o tematyce chrześcijańskiej.
  HD
  13 HD
  13 HD
  13 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 357
  13 HD to stacja skierowana do widzów w każdym wieku. Rozrywka, sport, publicystyka, muzyka, bajki dla najmłodszych, motoryzacja - wszystko to i dużo więcej zobaczysz na kanale 13 HD.
  HD
  Active Family HD
  Active Family HD
  Active Family HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 358
  Stacja oferuje rozrywkę dla całej rodziny. Promuje aktywny styl życia, przedstawia światowe trendy w różnych dziedzinach oraz porusza ważne życiowe kwestie i problemy. Telewizja prezentuje programy o różnorodnej tematyce, od pozycji rozrywkowych, przez poradnikowe, filmy przyrodnicze i dokumentalne, po reality shows, teleturnieje i formaty z gwiazdami.  Na wesoło, na poważnie, refleksyjnie, edukacyjnie, a czasem nawet kontrowersyjnie. W ofercie stacji znajdują się zarówno zagraniczne hity telewizyjne, jak i autorskie, rodzime produkcje.
  HD
  Xtreme TV HD
  Xtreme TV HD
  Xtreme TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 359
  XTREME TV - to prawdziwa męska przygoda. W ramówce nie zabraknie programów outdoorowych, survivalowych, a także łowiectwa, wędkarstwa i motoryzacji.
  HD
  TV Okazje
  TV Okazje
  TV Okazje
  Jakość: HD
  Nr kanału: 360
  TV Okazje - ramówka stacji to pasma z telezakupami. Ponadto funkcjonuje internetowy sklep tvokazje.pl.
  HD
  Red Carpet TV HD
  Red Carpet TV HD
  Red Carpet TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 361
  Red Carpet TV HD - polski kanał rozrywkowy, promujący polską i światową kulturę oraz przedstawiający nowości filmowe, teatralne, muzyczne i literackie.
  HD
  TLC HD
  TLC HD
  TLC HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 362
  Kanał TLC skierowany jest do kobiet w wieku 25-49, ale wiele z programów wzbudzi zainteresowanie także mężczyzn. TLC akceptuje i chce pokazywać w kobietach wszystko to, co czyni je w życiu szczęśliwymi. Pomaga odkrywać radość i pozytywne nastawienie do świata, pewność siebie, niezależność oraz autentyczność. TLC to doskonały wybór dla kobiet, które szukają inspiracji i doceniają wielorakie aspekty ich życia, same nieustająco starając się znaleźć balans pomiędzy ich codziennymi obowiązkami, a potrzebą ucieczki i relaksu.
  HD
  BBC Brit HD
  BBC Brit HD
  BBC Brit HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 363
  BBC Brit to kanał adresowany przede wszystkim do młodych mężczyzn. Znajdą w nim wszystko, co uwielbiają: od samochodów przez biznes po programy dokumentalne i naukę, w idealnym połączeniu ważnych tematów i lekkiej formy. Tu również przeniesie się na stałe najpopularniejszy program motoryzacyjny Top Gear, którego najnowsze serie widzowie BBC Brit zobaczą, jako pierwsi.
  HD
  Discovery Life
  Discovery Life
  Discovery Life
  Jakość: HD
  Nr kanału: 364
  Discovery Life to kanał ogólnorozrywkowy, który oferuje przyjemną ucieczkę od codziennego życia. To telewizja, dla tych, którzy szukają atrakcyjnych i łatwych w odbiorze treści programowych. Pozytywne emocje, inspiracje i szczęśliwe zakończenia to nasza specjalność. Discovery Life. Rozrywka, którą pokochasz. Na Discovery Life obok wybranych programów pokazujących dziką przyrodę i zwierzęta, zobaczymy fascynujące pozycje o charakterze lifestyle, filmy fabularne oraz seriale zagraniczne.
  HD
  Fashion TV HD
  Fashion TV HD
  Fashion TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 365
  Fashion TV HD jest rozrywkowym kanałem telewizyjnym adresowanym do kobiet, dla których moda jest bardzo ważnym aspektem życia. Poza najaktualniejszymi wywiadami z projektantami i celebrytami, żeńska widownia obejrzy oryginalne programy Fashion One, między innymi reality show, dokumenty, dzienniki podróży, nowości z show biznesu oraz różne magazyny lifestyle’owe.Fashion One nadawany w HD jest dostępny w ponad 100 milionach domów, niemal na całym świecie między innymi w Azji, Afryce, Europie, Ameryce Południowej.
  HD
  ESKA TV HD
  ESKA TV HD
  ESKA TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 400
  ESKA TV - telewizja muzyczna grająca hity na czasie. ESKA TV to najnowsze klipy polskich i zagranicznych artystów, a także koncerty, ekskluzywne wywiady, plotki o gwiazdach oraz informacje o najgorętszych imprezach.
  HD
  Eska TV EXTRA HD
  Eska TV EXTRA HD
  Eska TV EXTRA HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 401
  ESKA TV EXTRA - telewizja muzyczna grająca hity na czasie i coś extra, czyli największe przeboje muzyki POP z ostatnich 20 lat. Stacja targetowana jest do starszego widza, powyżej 25 roku życia (w porównaniu do Eska TV 15-34). Od marca 2018 w Eska TV Extra możemy zobaczyć program „hity zawsze na czasie” gdzie przedstawiamy ciekawostki największych hitów światowego i rodzimego popu.
  HD
  Polsat Music HD
  Polsat Music HD
  Polsat Music HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 402
  Polsat Music to kanał dla fanów najgorętszych przebojów z całego świata oraz rodzimych artystów, których utwory rozbrzmiewają w największych stacjach radiowych w kraju i są najchętniej wybierane przez użytkowników serwisów streamingowych. Stacja nie koncentruje się na jednym gatunku muzyki, ale prezentuje szeroki wybór tego, co jest obecnie najpopularniejsze w świecie muzycznym.
  HD
  Music BOX HD
  Music BOX HD
  Music BOX HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 403
  Ramówka to teledyski 24 godziny na dobę, bloki interaktywne i programy własne. Kanał wspiera najważniejsze wydarzenia ze świata muzyki tanecznej.
  HD
  Polo TV
  Polo TV
  Polo TV
  Jakość: HD
  Nr kanału: 404
  Polo tv - to najlepsza telewizja muzyczna w Polsce, która prezentuje najnowsze, ale i niezapomniane przeboje disco polo i dance. Poza teledyskami w ramówce stacji obecne znajdują się programy rozrywkowe zawierające wywiady z gwiazdami i zespołami disco polo oraz historie związane z utworami, które stały się wielkimi przebojami. Stacja w swojej ofercie programowej posiada również najsłynniejsze festiwale i koncerty a także relacje z największych imprez disco w tym własny festiwal Polo TV Hit Festiwal. Polo TV wyprodukowała pierwszy w historii serial poświęcony muzyce disco polo „Miłość w rytmie disco”.
  HD
  Power TV
  Power TV
  Power TV
  Jakość: SD
  Nr kanału: 405
  Power TV to kanał o profilu muzyczno-rozrywkowym. Hasło kanału 100% rozrywki przez całą dobę, nadawca traktuje bardzo dosłownie. W POWER TV HD można oglądać transmisje na wyłączność koncertów oraz wywiady z największymi gwiazdami muzyki rozrywkowej.
  Disco Polo Music
  Disco Polo Music
  Disco Polo Music
  Jakość: SD
  Nr kanału: 406
  Disco Polo Music to kanał z muzyką dance, disco polo, folk i biesiadną. Nasza telewizja to nie tylko listy przebojów i klipy muzyczne, ale przede wszystkim spektakularne relacje z koncertów, które cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Kanał oferuje widzom magazyny z najnowszymi informacjami z branży muzycznej, zapowiedziami koncertów, płyt, making-off z planów zdjęciowych oraz relacje ze spotkań z artystami.
  Mixtape HD
  Mixtape HD
  Mixtape HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 407
  Pierwszy w Polsce kanał muzyczny w 100% poświęcony muzyce HIP-HOP.
  HD
  Stars.TV HD
  Stars.TV HD
  Stars.TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 408
  STARS.TV program skierowany do miłośników muzyki rozrywkowej z lat 60., 70., 80. i 90., ale znajdziemy tam również muzykę współczesną.
  HD
  4FUN.TV
  4FUN.TV
  4FUN.TV
  Jakość: SD
  Nr kanału: 409
  To kanał skierowany do młodych widzów, których interesują najgorętsze muzyczne trendy i dobra zabawa! 4fun.tv zmienił się na lepsze i prezentuje nowe twarze, nowe programy i jak zawsze najlepszą porcję muzycznych hitów!
  4FUN KIDS
  4FUN KIDS
  4FUN KIDS
  Jakość: SD
  Nr kanału: 410
  Stacja emituje muzykę dla grupy wiekowej 4-35.
  4FUN DANCE
  4FUN DANCE
  4FUN DANCE
  Jakość: SD
  Nr kanału: 411
  Kanał muzyczny łączący trendy FIT&DANCE. W ciągu dnia muzyka do ćwiczeń, pasmo dla mam oraz dużo motywacji do aktywnego spędzenia czasu przed telewizorem. Wieczorem natomiast specjalne imprezowe pasma muzyczne, przy których spalanie kalorii jest wyjątkowo efektywne! Połączenie świetnej zabawy ze sportową energią!
  Stingray iConcerts HD
  Stingray iConcerts HD
  Stingray iConcerts HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 414
  Stingray iConcerts HD - ramówkę kanału stanowią koncerty największych gwiazd zarówno muzyki współczesnej, jak i legend scen koncertowych.
  HD
  Gold TV
  Gold TV
  Gold TV
  Jakość: HD
  Nr kanału: 415
  GOLD TV to kanał muzyczny oferujący widzom sentymentalną, muzyczną podróż w towarzystwie najpopularniejszych przebojów od lat 60, aż do czasów współczesnych.
  HD
  MTV 80s
  MTV 80s
  MTV 80s
  Jakość: SD
  Nr kanału: 416
  Stacja o profilu muzyczno-rozrywkowym. Na antenie zobaczymy teledyski najlepszych wykonawców z lat 80. i 90., a także największe hity z ostatnich lat.
  Nuta.tv HD
  Nuta.tv HD
  Nuta.tv HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 417
  NUTA.TV to kanał muzyczny z aktualnymi hitami z takich gatunków jak dance i pop. To również największe przeboje ostatnich lat. Na antenie znajdziemy teledyski, listy przebojów, a także koncerty z całego świata i biografie artystów. Stacja stawia na najwyższą jakość dźwięku i obrazu.
  HD
  Nick Music
  Nick Music
  Nick Music
  Jakość: SD
  Nr kanału: 418
  Jedna z najbardziej popularnych stacji muzycznych w Polsce o profilu muzyczno-rozrywkowym. Kanał skierowany do miłośników muzyki dance.
  Eska ROCK TV
  Eska ROCK TV
  Eska ROCK TV
  Jakość: SD
  Nr kanału: 419
  Eska ROCK TV – kanał muzyczny poświęcony muzyce rockowej. Oferta programowa to trzy kluczowe segmenty: Pop Rock, klasyczny Rock oraz muzyka alternatywna wykonywana przez największe gwiazdy tego gatunku. Poza muzyką na antenie stacji widzownie mogą obejrzeć relacje z koncertów oraz listy przebojów.
  Kino Polska Muzyka
  Kino Polska Muzyka
  Kino Polska Muzyka
  Jakość: SD
  Nr kanału: 420
  Kanał z polską muzyką wykorzystujący wyselekcjonowane archiwalia, cykle filmów biograficznych o muzykach, koncerty i teledyski. Program stacji adresowany jest do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych polską muzyką i kulturą. Maszyna czasu przenoszącą do minionych czasów estrady, muzyki i kina.
  Vox Music TV
  Vox Music TV
  Vox Music TV
  Jakość: SD
  Nr kanału: 421
  Kanał muzyczno-rozrywkowy VOX Music TV prezentuje teledyski z największymi hitami muzyki tanecznej lat 80., 90. 00., a także współczesne nagrania. Stacja prezentuje również nagania Disco Polo, a gwiazdy tego nurtu są często gośćmi programów. Poza tym w ramówce znajdują się listy przebojów, muzyczne bloki tematyczne, programy lifestylowe, a także informacje z zakresu rozrywki i kultury masowej. Kanał obecny jest na rynku telewizyjnym od 28 kwietnia 2014 roku, jego nadawcą jest Lemon Records.
  Power TV HD
  Power TV HD
  Power TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 422
  Kanał o profilu muzyczno-rozrywkowym. Na antenie przede wszystkim rozrywka przez całą dobę. POWER TV HD to między innymi transmisje koncertów na wyłączność, a także liczne wywiady z gwiazdami muzyki rozrywkowej.
  HD
  Jibek Joly World
  Jibek Joly World
  Jibek Joly World
  Jakość: HD
  Nr kanału: 450
  Jibek Joly to kazachska stacja telewizyjna o zasięgu ogólnoświatowym, nadająca w języku kazachskim, rosyjskim oraz angielskim. Główną misją Kazakh TV jest prezentowanie zagranicznemu widzowi tematyki związanej z Kazachstanem.
  HD
  Biełsat
  Biełsat
  Biełsat
  Jakość: SD
  Nr kanału: 451
  Kanał w języku białoruskim. Pierwsza niezależna telewizja na Białorusi.
  NHK WORLD JAPAN
  NHK WORLD JAPAN
  NHK WORLD JAPAN
  Jakość: HD
  Nr kanału: 452
  NHK WORLD JAPAN - to japoński kanał informacyjny przeznaczony dla widzów za granicą.
  HD
  DW Europe HD
  DW Europe HD
  DW Europe HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 453
  Oficjalny zagraniczny kanał telewizyjny niemieckiej stacji nadawczej Deutsche Welle. Programy emitowane w DW-TV przesyłane są za pomocą satelity. Celem kanału jest przesyłanie jak największej ilości informacji o Republice Federalnej Niemiec poza niemieckie granice. Największą część programu DW-TV stanowią programy informacyjne, dokumentalne i magazyny, emitowane w ciągu każdej godziny na przemian w języku niemieckim i angielskim.
  HD
  UA TV HD
  UA TV HD
  UA TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 458
  UA TV - to kanał, którego ramówkę stanowią przede wszystkim aktualne wydarzenia na Ukrainie, informacje dotyczące kultury, nauki, historii oraz atrakcji turtystycznych kraju.
  HD
  REGIONÁLNÍ TELEVIZE
  REGIONÁLNÍ TELEVIZE
  REGIONÁLNÍ TELEVIZE
  Jakość: SD
  Nr kanału: 459
  REGIONÁLNÍ TELEVIZE - w ramówce kanału aktualne informacje ze wszystkich miast i regionów gospodarczych Czech dotyczących wydarzeń społecznych, kulturalnych i sportowych.
  BBC World News
  BBC World News
  BBC World News
  Jakość: SD
  Nr kanału: 460
  BBC World News to 24-godzinny kanał informacyjny prezentujący najświeższe wiadomości z całego świata, z centralnej bazy telewizji BBC w Londynie.
  CNN
  CNN
  CNN
  Jakość: SD
  Nr kanału: 461
  Dzięki doskonałemu zapleczu informacyjnemu może w każdej chwili przerwać nadawanie programów cyklicznych i przełączyć się na bezpośrednie relacje z najważniejszych wydarzeń na całym świecie. CNN to paszport do świata - wiadomości są uaktualniane co godzinę, programy tematyczne co pół godziny. W ofercie tego kanału znajdują się również filmy dokumentalne, reportaże, programy ekonomiczne i sportowe, a także programy o sztuce, muzyce i nauce.
  Euronews
  Euronews
  Euronews
  Jakość: HD
  Nr kanału: 462
  Europejski wielojęzyczny kanał informacyjny. Euronews to tematyczna stacja telewizyjna nadająca co 30 minut doniesienia zarówno z Europy jak i ze świata.
  HD
  France 24 (ENG)
  France 24 (ENG)
  France 24 (ENG)
  Jakość: HD
  Nr kanału: 463
  Francuski punkt widzenia na wydarzenia międzynarodowe.
  HD
  France 24 (FRA)
  France 24 (FRA)
  France 24 (FRA)
  Jakość: HD
  Nr kanału: 464
  Francuski punkt widzenia na wydarzenia międzynarodowe.
  HD
  CNBC Europe HD
  CNBC Europe HD
  CNBC Europe HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 465
  CNBC dostarcza bezprecedensowych wiadomości biznesowych i finansowych w czasie rzeczywistym, najbardziej wpływowym konsumentom na całym świecie. Jest światowym liderem w dziedzinie mediów biznesowych, zaangażowanym w łączenie globalnej społeczności biznesowej - angażowanie inwestorów w najważniejsze wydarzenia branżowe i dostarczanie przydatnych informacji, na których polegają przy podejmowaniu mądrych i świadomych decyzji inwestycyjnych.
  HD
  Sky News
  Sky News
  Sky News
  Jakość: SD
  Nr kanału: 466
  Sky News to światowej klasy, 24-godzinny kanał informacyjny, który podaje najważniejsze wiadomości, a także oferuje wgląd i bieżącą analizę wszystkich najświeższych informacji. Słynie z szybkości w przekazywaniu wiadomości na żywo na wszystkich swoich platformach. Korespondenci Sky News stacjonują w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Rosji i Chinach - a także w Johannesburgu, Dublinie, Brukseli, Jerozolimie, Stambule, Delhi i Bangkoku, aby zapewnić najlepszą wiedzę prosto z centrum wydarzeń.
  TVP World HD
  TVP World HD
  TVP World HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 467
  Kanał informacyjny grupy TVP, nadawany w języku anglielskim.
  HD
  RTL
  RTL
  RTL
  Jakość: SD
  Nr kanału: 468
  Vox
  Vox
  Vox
  Jakość: SD
  Nr kanału: 469
  Kanał nadaje dość lekki repertuar - seriale, sensacyjne dokumenty, a w weekendowe wieczory także filmy erotyczne.
  NLO TV 2 HD
  NLO TV 2 HD
  NLO TV 2 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 476
  Kanał telewizyjny "NLO TV 2" - najlepsza ukraińska rozrywka oraz programy edukacyjne i show. Eksperymenty, podróże, katastrofy testy, pokazy z podróży, programy dotyczące zawodu i hobby, ciekawe doświadczenia i porady.
  HD
  Ukraina 1 HD
  Ukraina 1 HD
  Ukraina 1 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 477
  Najlepsze ukraińskie seriale telewizyjne, filmy fabularne, programy dokumentalne, społeczne oraz informacyjne. Melodramaty, dramaty, komedie, kryminały, historie miłosne, nierozwiązane zbrodnie, mistyczne zagadki, sytuacje życiowe, zdrady i szczęśliwe zakończenia. Premiery oraz najlepsze produkcje z ostatnich lat.
  HD
  Ukraina 2 HD
  Ukraina 2 HD
  Ukraina 2 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 478
  Najlepsza ukraińska rozrywka i show. Najnowsze wiadomości z życia gwiazd, ambitne projekty muzyczne, programy turystyczne, programy na temat transformacji, szczere wywiady, talk show, porady kulinarne i cenne wskazówki na każdy dzień. Premiery i najlepsze produkcje z ostatnich lat.
  HD
  TVP3 Białystok
  TVP3 Białystok
  TVP3 Białystok
  Jakość: SD
  Nr kanału: 500
  Białostocki oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Bydgoszcz
  TVP3 Bydgoszcz
  TVP3 Bydgoszcz
  Jakość: SD
  Nr kanału: 501
  Bydgoski oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Gdańsk
  TVP3 Gdańsk
  TVP3 Gdańsk
  Jakość: SD
  Nr kanału: 502
  Gdański oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Gorzów
  TVP3 Gorzów
  TVP3 Gorzów
  Jakość: SD
  Nr kanału: 503
  Gorzowski oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Katowice
  TVP3 Katowice
  TVP3 Katowice
  Jakość: SD
  Nr kanału: 504
  Katowicki oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Kielce
  TVP3 Kielce
  TVP3 Kielce
  Jakość: SD
  Nr kanału: 505
  Kielecki oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Kraków
  TVP3 Kraków
  TVP3 Kraków
  Jakość: SD
  Nr kanału: 506
  Krakowski oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Lublin
  TVP3 Lublin
  TVP3 Lublin
  Jakość: SD
  Nr kanału: 507
  Lubelski oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Łódź
  TVP3 Łódź
  TVP3 Łódź
  Jakość: SD
  Nr kanału: 508
  Łódzki oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Olsztyn
  TVP3 Olsztyn
  TVP3 Olsztyn
  Jakość: SD
  Nr kanału: 509
  Olsztyński oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Opole
  TVP3 Opole
  TVP3 Opole
  Jakość: SD
  Nr kanału: 510
  Opolski oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Poznań
  TVP3 Poznań
  TVP3 Poznań
  Jakość: SD
  Nr kanału: 511
  Poznański oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Rzeszów
  TVP3 Rzeszów
  TVP3 Rzeszów
  Jakość: SD
  Nr kanału: 512
  Rzeszowski oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Szczecin
  TVP3 Szczecin
  TVP3 Szczecin
  Jakość: SD
  Nr kanału: 513
  Szczeciński oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  TVP3 Warszawa
  TVP3 Warszawa
  TVP3 Warszawa
  Jakość: HD
  Nr kanału: 514
  Warszawski oddział TVP Regionalnej. Prezentuje wydarzenia społeczne, gospodarcze czy związane z kulturą istotne dla tego regionu.
  HD
  TVP3 Wrocław
  TVP3 Wrocław
  TVP3 Wrocław
  Jakość: SD
  Nr kanału: 515
  16 regionalnych stacji telewizyjnych TVP dostępnych odpowiednio według lokalizacji. W naszej ofercie znajdziecie: wiadomości, publicystykę, reportaże, dokumenty, ale wszystkie te programy i audycje będą mieć wspólny mianownik: Polskę. Każdy z ośrodków posługuje się własnym logotypem nawiązującym w formie i kolorystyce do pozostałych.
  TVN
  TVN
  TVN
  Jakość: SD
  Nr kanału: 900
  TVN Oferuje swoim widzom wysokiej jakości programy, które nadawane są przez 24 godziny na dobę wysokiej klasy filmy, popularne seriale, rzetelne i obiektywne informacje, publicystyka, sport, profesjonalnie przygotowane teleturnieje oraz programy muzyczne i satyryczne. Telewizja TVN jest pionierem na polskim rynku medialnym we wprowadzaniu nowych rozwiązań programowych (np. reality show).
  TVN 7
  TVN 7
  TVN 7
  Jakość: SD
  Nr kanału: 901
  TVN 7 Kanał telewizyjny o charakterze rozrywkowo-filmowym. W programie stacji znajduje się szeroka oferta atrakcyjnych filmów, wśród nich znane tytuły kinowe oraz najlepsze produkcje telewizyjne, a także oglądane przez widzów na całym świecie seriale. Ofertę programową stacji wzbogacają realizacje własne oraz wybrane produkcje siostrzanej stacji TVN.
  TV Puls
  TV Puls
  TV Puls
  Jakość: SD
  Nr kanału: 902
  TV Puls to kanał ogólnopolski, który ma ofertę programową skierowaną do całej rodziny, w tym premierowe hity filmowe, znakomite seriale, fascynujące dokumenty i atrakcyjne animacje. Dzięki najwyższej jakości ofercie i dbaniu o relacje z widzem TV Puls stale zwiększa swój udział w rynku telewizyjnym i jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w Polsce. TV Puls. Nastaw się na relaks.
  Puls 2
  Puls 2
  Puls 2
  Jakość: SD
  Nr kanału: 903
  PULS 2 to jedna z najszybciej rozwijających się telewizji w Polsce. Kanał powstał w lipcu 2012 roku, a dziś znajduje się wśród dziesięciu największych telewizji w kraju. PULS 2 emituje najlepsze światowe animacje, seriale, które zmieniły telewizję i znane na świecie dokumenty. PULS 2. Emocje do kwadratu.
  TVN 24
  TVN 24
  TVN 24
  Jakość: SD
  Nr kanału: 904
  TVN24 HD Najświeższe informacje z Polski i Świata, raporty specjalne, dyskusje i komentarze, o każdej porze dnia i nocy. Gwiazd i prawdziwych ekranowych osobowości w TVN24 HD nie brakuje. To zobaczymy Justynę Pochanke, Bogdana Rymanowskiego, Monikę Olejnik, Anitę Werner, Andrzeja Morozowskiego, oraz wielu innych.
  TVN 24 BiS
  TVN 24 BiS
  TVN 24 BiS
  Jakość: SD
  Nr kanału: 905
  Kanał informacyjny o tematyce biznesowej, tworzony przez telewizje TVN i CNBC. TVN24 Biznes i Świat ma dostęp do infrastruktury CNBC na całym świecie. Globalny zasięg informacji przygotowywanych przez zespół TVN24 Biznes i Świat jest zapewniony dzięki udostępnieniu przez CNBC Europe swoich zasobów technicznych i przekazaniu doświadczeń w zakresie relacjonowania sytuacji na rynkach finansowych.
  TVN Style
  TVN Style
  TVN Style
  Jakość: SD
  Nr kanału: 906
  Oferta programowa jest adresowana do kobiet, które łączą w życiu różne role: mają rodzinę, są aktywne zawodowo, a jednocześnie dbają o siebie i pragną się rozwijać.
  TVN Turbo
  TVN Turbo
  TVN Turbo
  Jakość: SD
  Nr kanału: 907
  TVN TURBO Wszystko o motoryzacji! Luksusowe auta, porady dla posiadaczy samochodów używanych, nauka techniki jazdy i relacje z rajdów, w których bierze udział Światowa czołówka kierowców. Plus najlepsze europejskie i amerykańskie magazyny dla miłośników czterech kółek.
  HGTV
  HGTV
  HGTV
  Jakość: SD
  Nr kanału: 908
  Home & Garden TV kanał lifestyle'owo-poradnikowy. To propozycja dla osób zakochanych w ciekawych wnętrzach, pięknych ogrodach, fascynatów remontów i samodzielnego urządzania wnętrz metodą DIY (do it yourself).
  Tele5
  Tele5
  Tele5
  Jakość: SD
  Nr kanału: 909
  Kieruje swoją ofertę przede wszystkim do widzów wymagających, którzy cenią dobre współczesne kino europejskie. Stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym, jakiego znaczną część stanowią filmy i seriale. Ponadto widzowie znajdą w Tele5 wysokiej jakości filmy dokumentalne, często poświęcone kontrowersyjnym tematom, a także programy dla miłośników sportów ekstremalnych, motoryzacji, dobrej kuchni i muzyki.
  Stopklatka
  Stopklatka
  Stopklatka
  Jakość: SD
  Nr kanału: 910
  Stopklatka TV kanał filmowy z bogatą ofertą kina zagranicznego i polskiego. Jest to pierwsza i jedyna na polskim rynku stacja o profilu filmowym, nadawana drogą naziemną. Wyróżnia ją bezpłatny i powszechny dostęp oraz maksymalny zasięg – kanał będzie odbierany w całym kraju. Na antenie Stopklatki każdy widz znajdzie coś dla siebie: najlepsze komedie, wciągające thrillery, kultowe seriale, poruszające dokumenty, klasyczne westerny, trzymające w napięciu kryminały, kino kostiumowe, wielkie filmowe widowiska, a także programy edukacyjne i publicystyczne o tematyce filmowej.
  Eska TV Extra
  Eska TV Extra
  Eska TV Extra
  Jakość: SD
  Nr kanału: 916
  ESKA TV EXTRA to stacja muzyczna grająca hity na czasie i coś extra, czyli największe przeboje muzyki pop z ostatnich 20 lat.
  Disney Channel
  Disney Channel
  Disney Channel
  Jakość: SD
  Nr kanału: 919
  Disney Channel jest kanałem familijnym, adresowanym do dzieci w wieku 6-14 lat i ich rodzin. Oferuje zarówno atrakcyjne seriale, np. Violetta, Austin&Ally, Evermoor oraz Liv&Maddie, jak i filmy kanału Disneya (DCOM), w tym Teen Beach Movie oraz Następcy. Propozycje programowe kanału Disney Channel koncentrują się wokół wartości, które pomagają dzieciom zmierzyć się z wyzwaniami okresu dorastania i zachęcają do uwierzenia w siebie, podążania za marzeniami oraz spędzania czasu z rodziną i przyjaciółmi.
  Stars.TV
  Stars.TV
  Stars.TV
  Jakość: SD
  Nr kanału: 922
  STARS.TV jest telewizją muzyczną. Nadaje „klasykę” - lata 60-te, 70-te, 80-te i 90-te i nie zamyka się na muzykę współczesną. Dużą wagę przywiązuje do tworzonej przez siebie „playlisty”. Najlepsza muzyka, najlepsze teledyski! W STARS.TV kochają przeboje i grają tylko te największe. Nie eksperymentują, nie odkrywają i nie mówią, co musisz polubić. Dają Ci to, co już lubisz. Tylko w STARS.TV gwiazda za gwiazdą i hit za hitem.
  Nuta.tv
  Nuta.tv
  Nuta.tv
  Jakość: SD
  Nr kanału: 923
  NUTA.TV to nowy kanał muzyczny, w którym znajdziecie aktualne hity z gatunków pop oraz dance, a także największe przeboje ostatnich lat. W ofercie programowej oprócz pasm teledysków i list przebojów znajdą się także biografie artystów oraz koncerty z całego świata. Wszystko w najwyższej jakości obrazu i dźwięku, jakiej nie są w stanie zapewnić inne polskie kanały muzyczne.
  Telewizja Światłowodowa Info
  Telewizja Światłowodowa Info
  Telewizja Światłowodowa Info
  Jakość: HD
  Nr kanału: 999
  Informacje na temat najważniejszych funkcjonalności dekodera Telewizji Światłowodowej.
  HD
  TV.Ropczyce
  TV.Ropczyce
  TV.Ropczyce
  Jakość: SD
  Nr kanału: 1001
  TV.Ropczyce.eu to telewizja, która została stworzona z myślą o mieszkańcach Miasta i Gminy Ropczyce. Prezentowane są w niej najważniejsze wydarzenia społeczne, kulturalne, sportowe i rozrywkowe.
  Lubelska.tv HD
  Lubelska.tv HD
  Lubelska.tv HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 1002
  HD
  Racibórz 24
  Racibórz 24
  Racibórz 24
  Jakość: HD
  Nr kanału: 1003
  Racibórz 24 - kanał lokalny którego celem bedzie promowanie i relacjonowanie najważniejszych wydarzeń ziemi raciborskiej. Nadawcą kanału jest partner Telewizji Światlowodowej - firma Fione.
  HD
  Telewizja Lubań
  Telewizja Lubań
  Telewizja Lubań
  Jakość: HD
  Nr kanału: 1004
  HD
  TV Pogranicze
  TV Pogranicze
  TV Pogranicze
  Jakość: SD
  Nr kanału: 1005
  TV Pogranicze - lokalna stacja telewizyjna, nadawana z miast Głubczyce i Kietrz. Ramówka kanału to między innymi relacje z uroczystości i wydarzeń mających miejsce na terenie miasta, gminy i powiatu. To również bezpośrednie transmisje z wydarzeń kulturalnych oraz wiadomości lokalne.
  TVT Zgorzelec
  TVT Zgorzelec
  TVT Zgorzelec
  Jakość: SD
  Nr kanału: 1006
  Kanał regionalny
  TVT Rybnik
  TVT Rybnik
  TVT Rybnik
  Jakość: SD
  Nr kanału: 1007
  Kanał regionalny
  Radio Sierpc
  Radio Sierpc
  Radio Sierpc
  Jakość: SD
  Nr kanału: 1008
  Kanał rgionalny
  Sportowa.TV HD
  Sportowa.TV HD
  Sportowa.TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 1009
  Telewizja sportowa. Celem kanału jest popularyzacja mało znanych i niszowych dyscyplin sportowych oraz wydarzeń sportowych, a także zachęcenie do aktywności oraz identyfikacji z lokalnymi klubami sportowymi.
  HD
  NaOpak TV
  NaOpak TV
  NaOpak TV
  Jakość: HD
  Nr kanału: 1010
  NaOpak TV to Wieruszowska Telewizja Internetowa, która relacjonowaniem najważniejszych wydarzeń kulturalnych oraz sportowych.
  HD
 • TVP1 HD
  TVP1 HD
  TVP1 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 1
  TVP1 HD Program publicznej telewizji nadawany w jakości HD. Jest źródłem informacji dla milionów widzów, jest stacją opisującą rzeczywistość w swoich programach publicystycznych, prezentującą scenę Teatru Telewizji. Tworzy również własną ofertę programową dla dzieci i młodzieży.
  HD
  TVP2 HD
  TVP2 HD
  TVP2 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 2
  Drugi program publicznej telewizji nadawany w jakości HD. Jego programy pozwalają lepiej zrozumieć świat i ludzi, będąc przy tym źródłem relaksu i rozrywki na najwyższym poziomie. Od lat uczy i bawi, zaskakując przy tym wciąż nowymi pomysłami i propozycjami. Kojarzy się przede wszystkim z dobrą rozrywką. Dzięki profesjonalizmowi, perfekcji i doświadczeniu twórców programy TVP 2 wyznaczają standardy w swoich kategoriach. Uwielbiają je widzowie i cenią krytycy. Wyróżniane są nagrodami: seriale M jak miłość i Na dobre i na złe trzykrotnie zdobywały przyznawaną przez widzów prestiżową "Telekamerę", a Na dobre i na złe uhonorowano dodatkowo czwartą, złotą "Telekamerą".
  HD
  TVN HD
  TVN HD
  TVN HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 3
  Kanał oferuje swoim widzom wysokiej jakości programy, które nadawane są przez 24 godziny na dobę wysokiej klasy filmy, popularne seriale, rzetelne i obiektywne informacje, publicystyka, sport, profesjonalnie przygotowane teleturnieje oraz programy muzyczne i satyryczne. Telewizja TVN jest pionierem na polskim rynku medialnym we wprowadzaniu nowych rozwiązań programowych (np. reality show).
  HD
  Polsat HD
  Polsat HD
  Polsat HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 4
  POLSAT to pierwsza niezależna stacja telewizyjna w Polsce. Obecnie jest jedną z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych marek w Polsce. Najmocniejszymi filarami stacji są: doskonała rozrywka, pasjonujące kino, rzetelna i szybka informacja oraz emocjonujący sport. Oferta programowa budowana jest głównie w oparciu o własne marki serialowe połączone z bogatym portfolio filmów fabularnych, seriali zagranicznych i doskonałej rozrywki na światowym poziomie
  HD
  TVN 7 HD
  TVN 7 HD
  TVN 7 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 5
  Kanał telewizyjny o profilu filmowo-serialowym, emitujący filmy fabularne, seriale oraz teleturnieje w jakości HD.  Największe wydarzenie wiosny 2012 w TVN 7 HD to pierwsza własna produkcja serialowa – serial komediowy „Reguły gry”! Ofertę programową kanału uzupełnią premierowe odcinki zagranicznych seriali takich jak: „Dwóch i pół”, „Californication”, „Dr. House”, „Pamiętniki wampirów”, „Zaklinaczka duchów” itp.
  HD
  TTV HD
  TTV HD
  TTV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 6
  Kanał o charakterze społeczno-interwencyjnym, poświęcony publicystyce społecznej oraz informacjom, które skupione są na wydarzeniach dotyczących każdego człowieka. Ramówka stacji zawiera pasma publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Grupą docelową stacji są dorośli Polacy, osoby w wieku 25-59 lat, mieszkańcy dużych i małych miast. Wyróżnikiem kanału jest przede wszystkim interaktywność z widzami, którzy będą mogli współtworzyć stację.
  HD
  Polsat 2 HD
  Polsat 2 HD
  Polsat 2 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 7
  Polsat 2 HD - stacja powtórkowa w stosunku do anteny głównej Polsatu. Najpopularniejsze polskie seriale, programy oraz kabarety z udziałem gwiazd. Polsat 2 to polski kanał telewizyjny o profilu uniwersalnym adresowany do osób polskojęzycznych, mieszkających za granicą.
  HD
  TV Puls HD
  TV Puls HD
  TV Puls HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 8
  TV Puls to kanał ogólnopolski, który ma ofertę programową skierowaną do całej rodziny, w tym premierowe hity filmowe, znakomite seriale, fascynujące dokumenty i atrakcyjne animacje. Dzięki najwyższej jakości ofercie i dbaniu o relacje z widzem TV Puls stale zwiększa swój udział w rynku telewizyjnym i jest jednym z najchętniej oglądanych kanałów w Polsce. TV Puls. Nastaw się na relaks.
  HD
  Puls 2 HD
  Puls 2 HD
  Puls 2 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 9
  PULS 2 to jedna z najszybciej rozwijających się telewizji w Polsce. Kanał powstał w lipcu 2012 roku, a dziś znajduje się wśród dziesięciu największych telewizji w kraju. PULS 2 emituje najlepsze światowe animacje, seriale, które zmieniły telewizję i znane na świecie dokumenty. PULS 2. Emocje do kwadratu.
  HD
  TVN 24 HD
  TVN 24 HD
  TVN 24 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 10
  Najświeższe informacje z Polski i Świata, raporty specjalne, dyskusje i komentarze, o każdej porze dnia i nocy. Gwiazd i prawdziwych ekranowych osobowości w TVN24 HD nie brakuje. To zobaczymy Justynę Pochanke, Bogdana Rymanowskiego, Monikę Olejnik, Anitę Werner, Andrzeja Morozowskiego, oraz wielu innych.
  HD
  TVN 24 BiS HD
  TVN 24 BiS HD
  TVN 24 BiS HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 11
  HD
  TVN Style HD
  TVN Style HD
  TVN Style HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 12
  Kobieca telewizja dla współczesnych Polek. Oferta programowa kanału jest przygotowywana specjalnie z myślą o kobietach, które pragną się rozwijać. TVN Style HD to wszystko, co powinna wiedzieć kobieta i jej najbliżsi - zebrane w jednym miejscu, podane w przystępny, ciekawy  i praktyczny sposób.
  HD
  TVN Turbo HD
  TVN Turbo HD
  TVN Turbo HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 13
  Wszystko o motoryzacji! Luksusowe auta, porady dla posiadaczy samochodów używanych, nauka techniki jazdy i relacje z rajdów, w których bierze udział Światowa czołówka kierowców. Plus najlepsze europejskie i amerykańskie magazyny dla miłośników czterech kółek.
  HD
  TVN Fabuła HD
  TVN Fabuła HD
  TVN Fabuła HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 14
  Stacja emituje seriale oraz znane i lubiane seriale telewizyjne produkcji TVN, seriale i zagraniczne.
  HD
  HGTV HD
  HGTV HD
  HGTV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 15
  Home & Garden TV kanał lifestyle'owo-poradnikowy. To propozycja dla osób zakochanych w ciekawych wnętrzach, pięknych ogrodach, fascynatów remontów i samodzielnego urządzania wnętrz metodą DIY (do it yourself).
  HD
  Polsat News HD
  Polsat News HD
  Polsat News HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 16
  Polsat News już od prawie 10 lat, codziennie nadaje najświeższe informacje z Polski i ze świata oraz bieżace doniesienia dotyczące sportu, gospodarki, biznesu i serwis pogodowy. Wydarzenia zagraniczne relacjonuje pięciu stałych korespondentów z Waszyngtonu, Brukseli, Berlina, Moskwy i Rzymu. Program stacji, emitowany jest z jednego z największych studiów newsowych w Europie. Na sukces stacji pracuje profesjonalny i doświadczony zespół publicystów, reporterów i prezenterów, m.in.: Dorota Gawryluk, Jarosław Gugała, Joanna Wrześniewska-Sieger, Bartosz Kurek, Agnieszka Mosór, Przemysław Talkowski, Agnieszka Gozdyra, Beata Lubecka, Piotr Witwicki, Beata Cholewińska Joanna Górska, Dariusz Ociepa, Mariusz Abramowicz, Wojciech Szeląg, Marek Kacprzak i wielu innych.
  HD
  Polsat News 2
  Polsat News 2
  Polsat News 2
  Jakość: SD
  Nr kanału: 17
  Telewizja POLSAT News 2 jest pierwszą w Polsce telewizją informacyjną o tematyce biznesowej. Oferta programowa zawiera szeroką gamę programów informacyjnych, poradnikowych i publicystycznych. Skierowana jest do widzów zainteresowanych ekonomią i gospodarką.
  TV4 HD
  TV4 HD
  TV4 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 18
  Czwórka (TV4) oferuje pełen wachlarz telewizyjnej rozrywki: przebojowe polskie i zagraniczne seriale, popularne programy rozrywkowe i popularnonaukowe, bogaty wybór filmów fabularnych, animacje dla dzieci oraz atrakcyjne pozycje dokumentalne. Stacja może pochwalić się m.in. najchętniej oglądanym programem popularnonaukowym w Polsce – „Galileo”, a także odnoszącym sukcesy pasmem wieczornym, którego hitami stały się seriale „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” oraz „Policjantki i Policjanci".
  HD
  TV6
  TV6
  TV6
  Jakość: HD
  Nr kanału: 19
  Szóstka (TV6 HD) to jedna z najdynamiczniej rozwijających się stacji spośród wszystkich telewizji naziemnych. W ramówce Szóstki obok programów rozrywkowych, seriali i animacji dla najmłodszych widzów, można znaleźć cały szereg znakomitych propozycji dokumentalnych oraz niemal wszystkie ulubione przez widzów gatunki filmowe, takie jak film sensacyjny, thriller, horror, film kryminalny czy hollywoodzkie superprodukcje w gwiazdorskiej obsadzie.
  HD
  TVP Info HD
  TVP Info HD
  TVP Info HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 20
  Kanał stanowiący dla widzów ważne źródło informacji o wydarzeniach z najbliższego regionu. Stacja o profilu informacyjno-publicystycznym. Główne tematy poruszane na antenie to istotne problemy społeczne, czy informacje o sprawach samorządowych. Wiodącym programem informacyjnym stacji jest "Kurier", nadawany co godzinę od 7.30 do 22.30, opiera się na formule Region - Kraj - Świat.
  HD
  TVP Kultura
  TVP Kultura
  TVP Kultura
  Jakość: HD
  Nr kanału: 21
  TVP Kultura to filmy, które weszły do historii Światowego kina, bezpośrednie relacje z najważniejszych wydarzeń artystycznych, rozmowy z twórcami, opinie krytyków, najgłośniejsze dokumenty z Polski i zagranicy, nowe trendy w sztuce i co dnia - wiadomości kulturalne z kraju i ze Świata.
  HD
  TVP Historia
  TVP Historia
  TVP Historia
  Jakość: SD
  Nr kanału: 22
  TVP Historia to nowy kanał tematyczny Telewizji Polskiej. Jego program przewiduje wykorzystanie rozmaitych gatunków telewizyjnych: filmów dokumentalnych i fabularnych, seriali, form teatralnych (teatr faktu) i magazynów informacyjno-publicystycznych. Jednym z najważniejszych celów TVP Historia będzie stworzenie odpowiedniej oprawy dla emitowanych materiałów: studia z wybitnymi osobowościami prowadzącymi program, komentarzami ekspertów, dyskusjami na kontrowersyjne tematy. Oparty jest przede wszystkim na produkcji własnych programów oraz zasobach archiwalnych TVP. Nie zabraknie także produkcji zagranicznych. TVP Historia aktywnie współpracuje z wieloma instytucjami. Szczególną grupą widzów, do której będzie kierować programy TVP Historia, jest młodzież. Uczniowie (i nauczyciele) gimnazjów i liceów często poszukują odpowiednich materiałów edukacyjnych, zatem mogą stanowić liczącą się część widzów oraz użytkowników portalu internetowego TVP Historia.
  TVP Kobieta HD
  TVP Kobieta HD
  TVP Kobieta HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 23
  TVP Kobieta – kanał tematyczny o charakterze lifestylowo-poradnikowo-rozrywkowym, skoncentrowany wokół zainteresowań kobiet.  W ramówce znajdziemy programy, dotyczące urody, pielęgnacji, mody, urządzania wnętrz, kulinarne, podróżnicze, a także ciekawe filmy dokumentalne.
  HD
  NOWA TV HD
  NOWA TV HD
  NOWA TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 24
  NOWA TV to ogólnodostępna, bezpłatna telewizja skierowana do całej rodziny. W swojej ofercie posiada programy o charakterze rozrywkowym, informacyjnym oraz seriale i filmy fabularne, jak również atrakcyjne propozycje dla dzieci.  Nowa TV jest stacją blisko widza, oferującą rozrywkę na najwyższym poziomie, a tematy podejmowane w programach publicystycznych oraz informacyjnych dotyczą najważniejszych kwestii, interesujących widzów z każdego zakątka Polski.
  HD
  WP HD
  WP HD
  WP HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 25
  Telewizja WP1 ma być kanałem interaktywnym, zgodnie z koncesją ma zawierać m.in. pozycje o edukacji medialnej i treści pochodzące z nowych mediów. W jej ramówce znajdą się w programy produkowane przez Wirtualną Polską oraz zakupione na rynku filmy i seriale.
  HD
  Metro HD
  Metro HD
  Metro HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 26
  Kanał uniwersalny o profilu filmowo-dokumentalno-lifestyle’owym, skierowany do szerokiego grona odbiorców.
  HD
  Super Polsat HD
  Super Polsat HD
  Super Polsat HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 27
  Super Polsat - to kanał, który jako pierwszy w Polsce jest w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu. Tylko na antenie Super Polsat obejrzysz m.in. teleturnieje "Joker" i „Taxi Kasa” oraz serię dokumentalną "SuperLudzie". A oprócz tego powtórki najpopularniejszych seriali, programów rozrywkowych z anteny POLSATU, a wśród nich m.in. "Przyjaciółki", "Hotel 52", "Szpilki na Giewoncie", "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", "Top Chef", "Hell's Kitchen", "Twoja twarz brzmi znajomo", "Tylko muzyka. Must be the music". Nie zabraknie także filmów, sportów na żywo i informacji.
  HD
  TVP Rozrywka
  TVP Rozrywka
  TVP Rozrywka
  Jakość: SD
  Nr kanału: 28
  Doskonała zabawa przez 20 godzin 7 dni w tygodniu. Oferta programowa TVP Rozrywka oferuje najlepszy rodzimy repertuar rozrywkowy, na który składają się m. in. bogate zasoby TVP, a także aktualna produkcja publicznego nadawcy. W ramówce pojawią się audycje satyryczne, występy kabaretowe, programy typu talk-show, festiwale i widowiska telewizyjne, jubileusze gwiazd estrady, koncerty i teledyski muzyczne, teleturnieje, konkursy, a także filmy komediowe i wybrane seriale.
  TVP Sport HD
  TVP Sport HD
  TVP Sport HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 29
  TVP SPORT dba o multidyscyplinarność swojej oferty programowej. Pokazuje nie tylko cieszące się największym zainteresowaniem Mistrzostwa Świata w piłce nożnej oraz Igrzyska Olimpijskie, nie tylko najważniejsze imprezy w popularnych dyscyplinach jak lekkoatletyka, skoki narciarskie, koszykówka i pływanie, ale także światowe i europejskie zawody w wielu niekomercyjnych dyscyplinach sportu jak biathlon, łyżwiarstwo szybkie, wioślarstwo czy podnoszenie ciężarów. Kanał TVP SPORT to wybór nie tylko dla kibica piłkarskiego, choć i ten znajdzie tutaj coś dla siebie. Tylko u nas polski kibic zobaczy rywalizację ligowych zespołów w 1. lidze piłki nożnej, ale także cieszące się bardzo dużym zainteresowaniem mecze Ekstraligi żużlowej, a także walkę o mistrzostwo kraju w koszykówce kobiet i mężczyzn oraz hokeju na lodzie. Naszym dodatkowym atutem, którym nie może pochwalić się konkurencja są najwyżej na rynku oceniane sportowe programy informacyjne oraz ciekawe magazyny tematyczne.
  HD
  TVP Polonia HD
  TVP Polonia HD
  TVP Polonia HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 30
  Daje możliwość codziennego kontaktu z językiem polskim dla młodych Polaków, którzy określają własną tożsamość w swoich nowych ojczyznach. Dzięki kanałowi TV Polonia można na bieżąco śledzić zmiany zachodzące w naszym kraju. To tu znajdziemy aktualną informację turystyczną i zachętę do częstego odwiedzania ojczyzny. Program ma ambicje tworzenia intrygującego wizerunku Polski i Polaków oraz wpływania na zachowanie polskości i upowszechniania polszczyzny wśród Polaków na Wschodzie, na Zachodzie, w Ameryce i na Antypodach.
  HD
  Polsat Seriale
  Polsat Seriale
  Polsat Seriale
  Jakość: HD
  Nr kanału: 31
  POLSAT Romans to propozycja Telewizji Polsat stworzona z myślą o kobietach i specjalnie dla nich. Jest to kanał, w którego ofercie znajdą się zarówno filmy fabularne, jak i znane i lubiane seriale polskie i zagraniczne.
  HD
  TVC HD
  TVC HD
  TVC HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 32
  Ramówkę programową tworzą lokalne serwisy informacyjne, magazyny lifestylowe, programy kulturalne, sportowe oraz reportaże
  HD
  TV Trwam
  TV Trwam
  TV Trwam
  Jakość: SD
  Nr kanału: 33
  Polska stacja telewizyjna o charakterze katolicko-narodowym, mieszcząca się w Toruniu i należąca do Fundacji Lux Veritatis zarejestrowanej we Wrocławiu. Hasłem Telewizji Trwam jest: "środek społecznego komunikowania, nie masowego manipulowania".
  TVP Dokument HD
  TVP Dokument HD
  TVP Dokument HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 34
  TVP Dokument to  własne, flagowe produkcje dokumentalne, produkcje z gatunku factual entertainment, a także filmy przyrodnicze klasy premium, podróżnicze, popularnonaukowe i biograficzne. Swoje miejsce w ramówce znajdą także archiwalne produkcje Telewizji Polskiej, m.in. klasyka polskiej szkoły dokumentu i reportażu.
  HD
  TVP ABC
  TVP ABC
  TVP ABC
  Jakość: SD
  Nr kanału: 35
  Pierwszy polski kanał tematyczny dla i młodzieży w wieku 3-12 lat, pełen interesujących, zabawnych i zawsze bezpiecznych programów, które rozbudzają ciekawość i wyobraźnię najmłodszych widzów. Kanał będzie emitować bajki z polskich wytwórni filmów animowanych, programy i magazyny edukacyjne, seriale, filmy i Teatr Telewizji dla dzieci, w tym wszystko to, co najlepsze w zbiorach telewizji publicznej W programie m.in.: ulubione programy („Domisie”, „Domowe przedszkole”, „Moliki książkowe”), godzinne dobranocki („Smerfy”, „Pszczółka Maja”, „Miś Uszatek”, „Dziwne Przygody Koziołka Matołka”), klasyczne bajki z polskich wytwórni filmów animowanych („Baśnie i bajki Polskie”, „Przygód kilka wróbla Ćwirka”), seriale i filmy dla dzieci („Stawiam na Tolka Banana”, „Słoneczna włócznia”, „Plecak pełen przygód”).
  Tele5 HD
  Tele5 HD
  Tele5 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 36
  Kieruje swoją ofertę przede wszystkim do widzów wymagających, którzy cenią dobre współczesne kino europejskie. Stacja nadaje program o charakterze rozrywkowym, jakiego znaczną część stanowią filmy i seriale. Ponadto widzowie znajdą w Tele5 wysokiej jakości filmy dokumentalne, często poświęcone kontrowersyjnym tematom, a także programy dla miłośników sportów ekstremalnych, motoryzacji, dobrej kuchni i muzyki.
  HD
  P1
  P1
  P1
  Jakość: HD
  Nr kanału: 37
  W układzie programowym Polonii 1, po okresie próbnym przeprowadzonym w sierpniu i wrześniu, na stałe pozostaną całodniowe pasma sobotnio-niedzielne, w których znajdą się seriale kobiece, filmy familijno-kobiece oraz telenowele. Polonia 1 jest najstarszą w Polsce telewizją komercyjną. Dociera do 18 mln widzów. Najpopularniejsze pozycje programowe obok licznych filmów, to telenowele "Strumień namiętności" i "Czarna Perła".
  HD
  Twoja.TV HD
  Twoja.TV HD
  Twoja.TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 38
  HD
  TBN Polska HD
  TBN Polska HD
  TBN Polska HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 39
  Kanał TBN Polska jest częścią amerykańskiej grupy Trinity Broadcasting Network (TBN). To międzynarodowa i największa na świecie sieć telewizji chrześcijańskiej. W ramówce stacji widzowie znajdą seriale, filmy, programy rozrywkowe, muzyczne, sportowe, dla dzieci, religijne, publicystyczne i dokumentalne. Stacja nie emituje reklam.
  HD
  HOME TV HD
  HOME TV HD
  HOME TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 40
  HOME TV prezentuje m.in. programy związane z wnętrzami, metamorfozami domów i ogrodnictwem.
  HD
  TV Regio
  TV Regio
  TV Regio
  Jakość: HD
  Nr kanału: 41
  TV Regio przedstawia oryginalne audycje, produkowane przez lokalne studia telewizyjne ze wszystkich regionów Polski. Dzięki temu widzowie mają możliwość zobaczenia ciekawostek z różnych, nieodkrytych jeszcze miejsc na ogólnopolskiej antenie.
  HD
  Wydarzenia24 HD
  Wydarzenia24 HD
  Wydarzenia24 HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 42
  Stacja informacyjna powstająca we współpracy z Polsat News, Wydarzeniami oraz serwisem internetowym Interia. W ramówce Wydarzeń24 znajdują się wyłącznie serwisy informacyjne, w których widzowie znajdą wszystkie bieżące informacje z kraju i ze świata.
  HD
  wPolsce.pl
  wPolsce.pl
  wPolsce.pl
  Jakość: HD
  Nr kanału: 43
  wPolsce.pl - działa jako serwis z wideo na żywo. Codziennie nadaje pasma publicystyczne, w których dziennikarze „Sieci” i wPolityce.pl rozmawiają z politykami, ekspertami z różnych dziedzin oraz publicystami.
  HD
  TVS HD
  TVS HD
  TVS HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 44
  Telewizja TVS to stacja o zasięgu ogólnopolskim promująca uniwersalne treści. W ofercie programowej znajdują się propozycje skierowane do widza ze wszystkich regionów Polski: rzetelne informacje, audycje lifestylowe, muzyczne, o zdrowiu, ekonomii oraz programy dla dzieci.
  HD
  Republika TV HD
  Republika TV HD
  Republika TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 45
  Prawicowy kanał publicystyczno-informacyjny.
  HD
  Zoom TV HD
  Zoom TV HD
  Zoom TV HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 46
  ZOOM TV to unikalny kanał telewizyjny – nastawiony na bycie blisko ludzi i ich codziennych spraw. Na antenie prezentowana oferta treści lifestylowo – informacyjnych (infotainment), reportaże i wiadomości lokalne, programy publicystyczne, poradnikowe oraz rozrywkowe, fascynujące seriale, a także polskie i światowe kino.
  HD
  Antena HD
  Antena HD
  Antena HD
  Jakość: HD
  Nr kanału: 47
  ANTENA HD to nowy kanał kierowany do osób powyżej 50 roku życia oraz całych rodzin. Program zapewnia nie tylko rozrywkę, ale również szeroko pojętą informację i edukację, szczególnie w dziedzinie aktywizacji i zdrowego trybu życia. W ofercie programowej znajdują się również kultowe seriale, m.in. nowe odcinki Mody na Sukces ,programy rozrywkowe , kabarety oraz wartościowe dokumenty.
  HD
  TVS
  TVS